Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Премахване на телефон от Google Play
#1

Здравейте колеги,
интересува ме как да премахна телефон от google play store
Искам да премахна Т-mobile samsung GT-I9100, не знам от къде се е появил , дори не съм имал такъв телефон
[Изображение: 6906803m.png]

Весело посрещане на 2014 година Smile

SGSIII Lollipop 5.0.2
Tempered glass screen protector i9300 - 25лв инфо - ЛС
Цитирай
Аксесоари
#2

Това се запаметява от гугъл когато си направиш повече от един акаунт......ако не знаеш как се е появило значи някой друг ти ползва акаунта....или си го промени или смени паролата :cheers: :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

На мен веднъж така ми беше изписало С2-ката при инсталиране на едно приложение на компа ,което емулираше Андроид и там трябваше пак да се вписвам с Гугъл акаунт.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#4

Ако си използвал Bluestacks на компютъра и си влизал в Google Play, това е устройството, както спомена вече @dp4u4umi6ev
Него го засича сега като Samsung SII, преди месец беше като SIII.
Цитирай
#5

Мисля, че няма как
Цитирай
#6

не се премахва никак. може само да се скрие от менютата...
Цитирай
#7

А това става именно в play.google.com от компютър. Настройки (зъбното колело горе в дясно) - Settings и в My Devices отмяташ това, което не искаш да виждаш.
Цитирай
#8

Да...Да намерих го ...ето как изглежда


[Изображение: 397d6b7225c41b16.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

направих така/както е показано на скрииншота/ по ваша препоръка ,това значи ли че сервиза няма да има възможност да ползва акаунта ми от устройството което е при тях,както и пощата?смених си също и паролата от компютъра!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#10

Това не е нужно да го правиш просто си излез от google акаунта

SGSIII Lollipop 5.0.2
Tempered glass screen protector i9300 - 25лв инфо - ЛС
Цитирай
#11

устройството е в сервиза вече ,не знаех как става това от таблета.Изтрих си някои приложения като мобилното банкиране...
трябва ли да се притеснявам?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#12

здарвейте, интересува ме мога ли от разстояние да изтрия акаунт на телефон? Ситуацията е следната преди 2 години продадох телефона си и доколкото си спомням му изтрих акаунта, но до преди няколко дни докато Google не ме алармира ново влизане от устроиство ( а именно името на продадения телефон ). Смених паролата от компютър и на сегашния ми телефон веднага поиска новата парола, но дали това ще се случи и с въпросния продаден телефон? И ако не какви вариянти имам?
Цитирай
#13

Щом ти е поискало нова парола на сегашното устройство, това значи, че не би трябвало да имаш притеснения, тъй като логично ще поиска паролата и на него устройство.
Цитирай
#14

Ок мерси за бързия отговор. Wink
Цитирай
#15

Както се е бил логнал стария телефон с твоя акаунт така можеше от разстояние да му направиш Фабрични настройки на самия телефон. Това ще рече, че щеше да изтриеш от самото устройство всичко свързано с акаунта. Но и смяната на паролата е свършило работа.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)