Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да играем тежки игри с кабелче OTG и флашка 32gb
#1

Колеги снощи ми хрумна да пробвам дали ще стане тази идея.Така свалих първо приложението GL to SD инсталирах го и го отворих,кабелчето OTG беше включено с флашка 32GB форматирана във FAT32,имах 4-ри игри започнах да местя кеша на игрите,после директно от приложението стартирах игрите и всичко си работеше на 6.Опитах и с една игра да поставя директно кеша в Флашката и стана нямаше никакъв проблем.Идеална опция за освобождаване на място на телефона.Единствено трябва да си носим флашката винаги с нас Tooth или с една Meenova направо ще заспи Rock слагам и снимка :cheers: опс трябва да сме Root :whistle:Коментирайте ако някой реши да го използва :thumbup:

LG G7 ThinQ Cludy[b]CloudyG2 3.2G2 3.2[/b]
Цитирай
Аксесоари
#2

колеги и аз на скоро се сдобих с LG G2 32gb и се опитвам да разбера дали мога да стартирам игра от телефона на телевизора като телевизора ми подържа интернет и има wifi.помогнете с инфо ако имате Christmas Просто искам като играя игри на телефона да ги виждам на телевизора
Цитирай
#3

Ами използвай MHL кабел Smile

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#4

atheros написа:Ами използвай MHL кабел Smile
A дaли го подържa MHL зaщото съм пробвaл и не тръгвa.
Цитирай
#5

Трябва ли задължително да е рутнат телефона за да се играят тежките игри директно от флашка или меенова?Ако някой знае други начини да сподели,мисля че е важно предвид липсата на слот за карта памет.
Цитирай
#6

Няма начин без рут да подкараш кеша от флашка или миинова.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#7

Все още ли е така?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#8

Да, и няма как да се промени.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)