Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Най тъпите и най глупавите таблети. Носят само ядове и нерви имам го от 1 месец 2 пъти ходи на ремонт. Хора не купувайте такива таблети имат проблеми още като ги купите фабрични дефекти.
Цитирай
Аксесоари
#2

Форумът не е за хейтвате, а за взаимопомощ! :angry:

Освен това, само за статистиката - в къщи имаме точно три таблета Prestigio и eдин e-ink четец на същата фирма и засега (четецът е на две години, единият таблет - на една, другите два - на по 4 месеца) - нула проблеми! Rock
Цитирай
#3

Купих на жената телефон prestigio 4300, след това аз си взех 4500, имах проблем само с вътрешно хранилище, но се оправи с руут и програми, преди дни си взех и таблет (от който пиша сега) prestigio quantum 5785c и с нито едно устройство нямам проблем.
Цитирай
#4

Ползвам близо два месеца PRESTIGIO MULTIPAD 4 ULTRA QUAD 8.0 3G PMP 7280C
Засега нямам ядове Rock
Но найстина ми прави впечатление че по евтините модели правят по често проблеми.

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#5

Имам PRESTIGIO QUANTUM 5487 3G закупен от мобилен оператор през декември 2014. На него се играят  почти само игри и го тормозим яко. До сега никакви проблеми и да се надяваме да е така Smile

Sony Xperia Tipo ST21i <--->PRESTIGIO QUANTUM 5487 3G 8.1


Цитирай
#6

Като сме тръгнали да ги хвалим, мен теленор ме "излъгаха"  с един multipad ranger 7.0 3G,  много приятно съм изненадан, качествена изработка, добър дисплей, батерията държи доста..  върши ми идеална работа - нет, online телевизия, навигация, игри...  В нито един момент не ме е подразнил по никакъв начин, вече около година нон стоп цъкане - перфектен е..
Цитирай
#7

Като си го поддържаш си е супер аз имам таблет prestigio per5774bc,който вече е на 5 години само с батерията имам малък проблем но си е супер.Рутнат и подобрен процедор за по голяма мощност.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)