Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[FRAMEWORK] Xposed Installer

Не съм си обновил подписа Smile

ONEPLUS 6 
Цитирай
Аксесоари

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=3034811

За ММ ти трябва sdk23.
Цитирай

Колеги, има ли модул, който да премахва swipe to unlock, и като включа дисплея, директно да си въвеждам паролата? На други телефони тази опция я има в настройките, но на моя трябва да избирам или никакво заключване или задължително да има swipe.

Sony Xperia M4 Aqua [Android 5.0] 
Цитирай

Обновления до следните версии:
Fonter Pro - Best Font manager v2.9.6

Добавен модул:
GravityBox [MM] v6.0.6 Unlocked

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай

(2016-03-10, 01:53:05)Weiderr написа:  Колеги, има ли модул, който да премахва swipe to unlock, и като включа дисплея, директно да си въвеждам паролата? На други телефони тази опция я има в настройките, но на моя трябва да избирам или никакво заключване или задължително да има swipe.

GravityBox за Lollipop има такава функция във Lockscreen Tweaks.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай

@newb благодаря, направих го Smile

Sony Xperia M4 Aqua [Android 5.0] 
Цитирай

Обновления до следните версии:
Flat Style Colored Keyboard Pro v2.5.0

GravityBox [LP] v5.3.8 Unlocked

GravityBox [MM] v6.0.7-rev1 Unlocked


Добавен модул:
MIUI Tweaks [Xposed] v2.9 Build 32 - повече инфо:Google Play Store

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай

Обновления до следните версии:
GravityBox [LP] v5.4.0 Unlocked
GravityBox [MM] v6.0.8 Unlocked
MIUI Tweaks [Xposed] v2.11 Build 35
Xstana module Prime v2.1.3

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай

Обновления до следните версии:
GravityBox [LP] v5.4.1 Unlocked
GravityBox [MM] v6.1.0 Unlocked
Smart Network v1.7.0

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай

Обновления до следните версии:
GravityBox [MM] v6.1.1 Unlocked
MIUI Tweaks [Xposed] v2.12 Build 36
Xstana module Prime v2.1.4
MinMinGuard v2.0 Alpha 14

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай

@mdjurov последната верасия на MIUITweaks минава проверка при мен и още поне двама с миуи и просто не стартира, да го имаш в предвид, 2.11 си работи Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Обновления до следните версии:
Flat Style Bar Indicators Pro v1.4.1
Flat Style Colored Bars Pro v2.1.0
Flat Style Colored Keyboard Pro v2.5.2
Smart Network v1.7.1
MinMinGuard v2.0 Alpha 15
Xstana module Prime v2.1.5

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай

Не мога да исталирам на 5.1 frameworka.
Цитирай

Как мога да го инсталирам на телефона от подписа с KingRoot, трябва ми да хакна Pokemon GO Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Здравейте. Някой знае ли модул, с който в менюто с последно използвани приложения (recents) да се показват само тези, които са стартирани и в момента работят, а не всички отпреди не знам колко си време, които отдавна съм изключил? Пробвах една камара, вкл. gravity box, ама никъде я няма точно тази опция.
Цитирай

Инсталиран е , върви , но като инсталирам някой фрейм и ми скапва телефона. Започва да премига на няколко секунди едвам се добрах да го ънинстална. Къде може да е проблема като съм с версията на експосед която си е за Xiaomi. ???
Цитирай

https://forum.xda-developers.com/xposed/...x-t2830732
Полезен модул за кит кат, който решава проблема със автоматичното рестартиране на на сървиси след като са били прекъснати. При мен версия 1.0 работи.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай

Xposed edge
Доста комплексно приложение/модул за жестове.

https://forum.xda-developers.com/xposed/...e-t3525566

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай

https://forum.xda-developers.com/xposed/...o-t2869531
Chrome pie. Модул който добавя пай меню в хром браузъра.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай

Здравейте колеги.
Проблема ми е следният.
Не мога да подкарам Xposed-a на Ноут 4,свалям точните файлове,инсталирам zip архива през рековъри и остава на Логото. Така 2 пъти вече се омазва докато не разбрах,че е нужно време от порядака на 10-15 минути за да се инсталира. И така смело на пред пробвам за 3 път но вече почти час си стои на логото и това е. Някой с малко помощ или съвет ще бъда благодарен. Писна ми за 2 месеца да си оправям телефона на ново и пак на ново,а го рутнах най вече заради Xposed.
Андроид 6.0.1

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

@bavarec6 за Самсунг мисля,че имаше по специален xposed,както има за MIUI,EMUI и други такива андройди.Прегледай по ппдробно там от където си го изтегил.И не е нужно да го прейнсталираш ако това имаш предвид под,,поправям на ново""просто си свали uninstaller.zip и би трбвало телефона да си стартира нормално след като го махнеш.И след като инсталираш или дейнсталираш трий далвик кеша.

Доп; Да ,Ето го
Цитирай

М да и uninstaller.zip си бях свалил на картата,пробвах сега съвета ти но не се стартира пак.

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Еми пробвай тогава с моя линк ако и с този за тъчуиз не стане вече не знам.Но би трябвало да работи след като е направен специално за Самсунг.
Цитирай

Със твоя линк братята руснаци ме препращат към xda където линковете са остарели и не работят. Жалко. Благодаря все пак за помоща. Ако някой има работещи линкове ще съм благодарен.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Колега зиповете ги има прикачени в първия спойлер за андройд 5,6 и съответно arm 32/64.
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...p=42318457
Качвам и приложението което ползвам аз,пробвай с него.Би трябвало то само да ти определи правилния зип който да свалиш.
Ето и тук


Прикачени файлове
.apk XposedInstaller_3.1.4.apk Размер: 2.88 MB  Сваляния: 1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)