Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[FRAMEWORK] Xposed Installer
#1

[Изображение: 29blv9k.jpg]
                             

[FRAMEWORK] Xposed Installer


Търсих в нашия форум, но не успях да открия тема за това, според мен много добро и полезно приложение, което ползвам от доста време. Накратко с негова помощ, можете да модифицирате своя РОМ, както и приложенията без нужда от декомпилации, компилации и подписи. С една дума, можете да променяте външния вид на телефона си/статусбар, нотификейшън панела, панела за настройки - цветове и вид на иконите, прозрачност и мн.др./ и настройките на различни приложения, чрез инсталиране на разнообразни модули във вид на .арк файлове и активирането им чрез [FRAMEWORK] Xposed Installer.



   [Изображение: x3xzb5.jpg]   Никой не носи отговорност, за това, което правите с вашите телефони и таблети. Всяка модификация, която правите с тях е на ваша отговорност!!!



1. [FRAMEWORK] Xposed Installer v2.6.1 (Gingerbread-p4)



2. [FRAMEWORK] Xposed Installer v2.6.1 (ICSJelly BeanKitKat)


[Изображение: x3xzb5.jpg]    ВАЖНО !!! ПРОЧЕТИ !!!   [Изображение: x3xzb5.jpg]
 


3. [FRAMEWORK] Xposed Installer v3.0 alpha 4 Full (Lollipop 5.0.x)



4. Модули


5. Сваляне на модули



Не всички модули, работят коректно на различните телефони!!!

Успех в модификациите на вашите Андроид устройства !!!  Tummenupp

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
Аксесоари
#2

Браво mdjurov отново добра тема си направил! :thumbup:
То я ползват много хора, но си е необходимо да я има тук и то описана.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#3

Работи и на киткат, не само сладоледа и бонобните (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#4

smiley написа:Работи и на киткат, не само сладоледа и бонобните (:
Благодаря,колега!Добавих го в описанието. :thumbup:

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#5

Ползвам го от месец на 4.1.2 с двам модула - button remap и gravity box. Някой може ли да потвърди известен battery drain или да търся проблема другаде?

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай
#6

Не мисля, че има изтичане на батерия от xposed! Аз го използвам с Greenify и съм доволен! И да, работи на 4.4! Поздравления на автора за темата, изпревари ме, но смятам че е полезно да я има!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#7

azaden написа:Ползвам го от месец на 4.1.2 с двам модула - button remap и gravity box. Някой може ли да потвърди известен battery drain или да търся проблема другаде?

Потвърджавам, че няма как да е от това. Ползвам xposed-а от супер отдавна (и на стокови и на къстъм ромове) и никога не съм имал дрейн от него.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#8

От gravity box e.
Цитирай
#9

За обогатяване, ще добавя и линк към повечето модули, заедно с обяснение.
Module overview
Цитирай
#10

Добре се, искам примерно иконата за силата на сигнала да стане синя, какво трябва да си сваля, че ми е мъгла? Smile
Програмката я свалих.

Samsung Galaxy Note 4.1.2 ( N7000) & Samsung Galaxy Note 3 (9005)  Samsung Note 8 (N950F)
Цитирай
#11

Сложи си Wanam Xposed . Ето да разгледаш: https://play.google.com/store/apps/detai...nam.xposed
Цитирай
#12

Argo написа:Добре се, искам примерно иконата за силата на сигнала да стане синя, какво трябва да си сваля, че ми е мъгла? Smile
Програмката я свалих.
Аз съм я променил с този модул:https://play.google.com/store/apps/detai...posed.mods.Има го в първи пост "Моите модули".Виж скрийншотовете в първи пост. :thumbup:

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#13

+1 за темата от колко време търся такава тема Smile

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай
#14

Ммм, не става и с двата начина, но то трябвало тела да се руутне...ама кой да чете Confusedtupid:
Извинявам се за въпроса и спама.
На дъртото ми галакси няма да стане, но на дъртия Ноут ще се опитам да го подкарам, хареса ли ми....отиде гаранцията на новия Big Grin

Samsung Galaxy Note 4.1.2 ( N7000) & Samsung Galaxy Note 3 (9005)  Samsung Note 8 (N950F)
Цитирай
#15

На Самсунг ром си сложи Wanam Xposed, има много модове за ТоuchWiz.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#16

Браво за полезната тема!
Иначе има и версия за Gingerbread.
Цитирай
#17

Нa телефонa от подписa ми,си нaпрaвих много промени,обхвaт,бaтерия и други и всичко беше ок,докaто в един момент зaпочнa дa дaвa системнa грешкa,от време нa време е но е дрaзнещa,и флaшнaх фaйлa зa изчиствaне,инaче е много яко но уви.... Sad

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#18

Само ще уточня за тези,които са с KITKAT,че програмката не върви под ART,а само под Dalvik.Иначе е супер.
Цитирай
#19

Някой знае ли как мога да махна оригиналният процент? Става въпрос за телефона от подписа ми Confusedtupid:

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай
#20

galaxy5 написа:Някой знае ли как мога да махна оригиналният процент? Става въпрос за телефона от подписа ми Confusedtupid:
Виж някъде в Настройките.При мен е по следния път:Настройки - Дисплей - Показвай процента батерия.Говоря за Samsung Galaxy S2.

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#21

На това му казвам изчерпателна тема! :bow: Написано кратко точно и ясно и най-вече разбираемо.Само ако напишете някъде на Български кой модул за какво служи няма да е лошо (съвсем кратко описание).Благодаря :cheers:

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#22

Аз да споделя една бърза врътка за фенерче в заключен екран Smile
Xposed както се предполага вече го имате, теглим модула
XuiMod
и го активираме.
Теглим от маркета: Тесла Лед

И от модула отиваме в опция Lockscreen mods и включваме Lockscreen Torch. После избираме удобен хардуеърен бутон (аз ползвам хоум бутона) и после в опция Choose Torch App избираме Tesla Led.

В самия апп Tesla Led правим следната настройка:

Слагаме тикче на опцията LED On when app starts и най-отдолу на LED Method избираме Standart

Това го правя защото с този мод, когато използвам опцията фенер в заключен екран има едно забавяне докато се включи фенера. След тази операция фенера светва веднага след като задържа хоум бутона.
Всичко това съм го тествал на Galaxy S4 и за другите модели, Led Method може да е различен. Тествайте.
Но определено с останалите две опции за фенер в XuiMod фенера бави докато се включи.

Разбира се, екрана трябва да свети за да включите фенера със задържане на бутон, също като миуи ромовете :cheers:

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#23

DPapazov написа:Аз да споделя една бърза врътка за фенерче в заключен екран Smile
Xposed както се предполага вече го имате, теглим модула
XuiMod
и го активираме.
Теглим от маркета: Тесла Лед

И от модула отиваме в опция Lockscreen mods и включваме Lockscreen Torch. После избираме удобен хардуеърен бутон (аз ползвам хоум бутона) и после в опция Choose Torch App избираме Tesla Led.

В самия апп Tesla Led правим следната настройка:

Слагаме тикче на опцията LED On when app starts и най-отдолу на LED Method избираме Standart

Това го правя защото с този мод, когато използвам опцията фенер в заключен екран има едно забавяне докато се включи фенера. След тази операция фенера светва веднага след като задържа хоум бутона.
Всичко това съм го тествал на Galaxy S4 и за другите модели, Led Method може да е различен. Тествайте.
Но определено с останалите две опции за фенер в XuiMod фенера бави докато се включи.

Разбира се, екрана трябва да свети за да включите фенера със задържане на бутон, също като миуи ромовете :cheers:
Аз си го направих с xposed torch,хубавото е,че го светка без да се налага да светкаш екрана на телефона.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#24

Честно да ти кажа, не знаех, че Уанам е пуснал такъв модул и затова си играя с тази сложна схема. Сега ще го тествам да видя на киткат дали работи, че във Wanam Xposed тази опция не сработава.

ЕДИТ: Работи, но това с волуме бутона хич не ми понася, защото ми е неудобен бутона и светкавицата свети по слабо отколкото другите фенери. Той в случая използва вградена/скрита опция в ромовете за фенерче, което е с намалена светлина.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#25

DPapazov написа:Честно да ти кажа, не знаех, че Уанам е пуснал такъв модул и затова си играя с тази сложна схема. Сега ще го тествам да видя на киткат дали работи, че във Wanam Xposed тази опция не сработава.

ЕДИТ: Работи, но това с волуме бутона хич не ми понася, защото ми е неудобен бутона и светкавицата свети по слабо отколкото другите фенери. Той в случая използва вградена/скрита опция в ромовете за фенерче, което е с намалена светлина.
При мен свети силно a и другия плюс зa мен е,че свети без дa държиш бутонa постоянно,сaмо нaтискaш и си свети кaто фенер,посше нaтискaш нaдолу и си изгaсвa,кво змaчение имa с кой бутон е....

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)