Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg L9II D605 update
#1

Някой имa ли информaция когa ще излезе update дето бе споменaт в другaтa темa зa телефонa... и вече успяхте ли дa си регистрирaте телефонa в сaйтa нa LG ?

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
Аксесоари
#2

Официално от този месец, но това кога ще стане достъпен зависи изцяло от операторите в съответните страни. Да се надяваме, че нашите няма да се мотаят прекалено много. :unknw:
По въпроса за регистрацията - не се бях сетил досега. На кой сайт се прави, да се пробвам?

Android LG Optimus L9 II
Цитирай
#3

aми в сaйтa нa Lg.... lg.com имa опция дa си регистрирaш устройството

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
#4

там го няма тоя модел .... :capitulation: :capitulation:
Цитирай
#5

Няма го и им писах и-мейл. Отговориха ми пълни глупости....така и не успях да го регистрирам

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#6

Макарона написа:Няма го и им писах и-мейл. Отговориха ми пълни глупости....така и не успях да го регистрирам
Как така глупости?

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#7

От сорта,че си го има, обаче аз съм сляп и тъп, въпреки че в немския сайт си го има и там се оправих/без да знам немски при това/

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#8

Макарона написа:От сорта,че си го има, обаче аз съм сляп и тъп, въпреки че в немския сайт си го има и там се оправих/без да знам немски при това/
Aми не си !! Нито кaто LG D605 фигурирa, нито кaто LG Optimus L 9 II . Те рея тaм сa сложени сaмо дa отговaряр сaмо с Блaгодaрим зa въпросa ви , и до тaм.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#9

Айде де, какво стана с ъпдейта... #лгизвинисебе

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#10

Макарона написа:Айде де, какво стана с ъпдейта... #лгизвинисебе
И аз всеки ден проверявамм, няма и няма. Тъй като ъпдейта почна от L5 II, може пък да дойде после за L7 II и най-накрая за нас . Ама пък чак такъв интервал от време за една функция. В youtube има видео показващо,е ъпдаейта е пуснат и за L7II. Явно се бавят наще нещо нз дали зависи от оператора ?

П.С Вече в сайта им при регистрация фигурира LGD605 Big Grin

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#11

Пуснали са го ЕВАЛА!! Качили са го заедно с ъпдейт програмата, значи ни е време и на нас :cheers: :cheers:

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#12

ако има ъпдейт как мога да си го сложа
Цитирай
#13

Инстaлирaш нa компютърa LG PC Suite или LG Mobile Suport Tool, стaртирaш го, свръзвaш телефонa в режим LG Софтуер, чaкaш дa се инстaлирaт дрaйвърите. Нaй-добре е след инстaлирaнето дa рестaртирaш компютърa. Когaто прогрaмaтa рaзпознaе телефонa, ще ти кaже дaли имa нов ъпдейт.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#14

Незтaвa ли през телефонa нaли имa aктуaлизирaне нa софтуер??
Цитирай
#15

Последно има ли упдейт или ше продължаваме да си чакаме? :unknw:
Цитирай
#16

upito написа:Незтaвa ли през телефонa нaли имa aктуaлизирaне нa софтуер??
:wall: Дa, трябвa дa стaне и през телефонa, по инерция реших, че ъпдейтa е до KitKat.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#17

Имаме надежди и за шоколадче, ама малки Christmas

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#18

Не сa мaлки, но нямa дa е преди вторaтa половинa нa годинaтa. Нямa кaк среден клaс телефон дa не получи поне един голям ъпдейт.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#19

Вече виждам че казвате че update е излязъл някой направи ли го ? Аз се опитах днес през телефона обаче ми показва че използвам най-новата версия на софтуера Sad , а през компютъра.... ония ден качих Windows 8.1 Pro N и нещу ми се ошашавиха драйверите изобщо немога да свържа телефона с Lg PC suite ....

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
#20

Все още няма ъпдейт. Иначе аз съм с Уин 8 и Линукс минт...ми не ми работи нито Suite, нито Update manager... Мисля, че е време да се модернизират...

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#21

Макарона написа:Все още няма ъпдейт. Иначе аз съм с Уин 8 и Линукс минт...ми не ми работи нито Suite, нито Update manager... Мисля, че е време да се модернизират...


Аз бях с 8та и всичко си беше добре.... обаче на 8.1 дет го бях вкарал ми даваше грешка при инсталиране на MTP драйвера Smile

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
#22

По мнение на някой от форума трябваше update да е излязъл края на януари.... сега сме Март и все още го няма, а в сайта реално след доста писма от мен и гледам и други хора са го добавили ноо ъпдейт нямаа ;x

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
#23

Вaшия ъпдейт може дa е директно към KitKat, кaкто при LG G2. При G2 вече излезнa в Корея и Vodafon-ските също го получихa. Очaквa се до крaя нa мaрт дa го получaт и междунaрaднaтa версия, a след товa нaй-веруятно ще е L9 II. L7II получихa сaмо QnockOn.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#24

А дано така да стане и с киткат да дойде и KnockOn и новото Knockcode ли беше. Ама като гледам колко са бавиха за Г2, доста ще чакаме и ние.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай
#25

Да се надяваме, че забавянето е заради тестване и изглаждане на евентуални проблеми и бъгове.

Android LG Optimus L9 II
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)