Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скирване на номер
#1

Здравейте! Бихте ли ми казали как да си скрия номера? На Мтел съм!

ZTE Blade III->Samsung Galaxy S3->Sony Xperia Z2 5.1
Цитирай
Аксесоари
#2

#31#08...... и набираш номера.

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай
#3

f0zera написа:Здравейте! Бихте ли ми казали как да си скрия номера? На Мтел съм!

Отваряш Phone > натискаш левия тъч бутон > Call settings > Additional settings > Caller ID > Hide number - при този вариант номера ти ще е скрит по подразбиране, а при поста над моя ще важи само за набрания номер с #31# отпред.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#4

А за Глобул какъв е кода който трябва да се набере преди номера, за да не излиза?
Цитирай
#5

И при двата начина не става...

ZTE Blade III->Samsung Galaxy S3->Sony Xperia Z2 5.1
Цитирай
#6

SXS написа:А за Глобул какъв е кода който трябва да се набере преди номера, за да не излиза?
#31#номер .Това е мрежов код за всички оператори. Не само в България.

Xperia arc& Xperia T,Xperia Z,Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet.Xperia Z5, Xperia X Performance ,Xperia XZ1.
Цитирай
#7

Влез в мтел сайта и на управление на услуги си активирай функцията за скриване на номер. После трябва да ти работят и двата варианта описани по горе.

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#8

Eras3r написа:Влез в мтел сайта и на управление на услуги си активирай функцията за скриване на номер. После трябва да ти работят и двата варианта описани по горе.
Е това важи и за Глобул. Функцията не е активирана по подразбиране.

Телефон с шайба
Цитирай
#9

Аз ползвам това

Xiaomi 12
Цитирай
#10

за глобул трябва да се свържете с оператор,всеки път за включване/изключване

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#11

#31#08... работи без никакви настройки при свиваком

SGSIII Lollipop 5.0.2
Tempered glass screen protector i9300 - 25лв инфо - ЛС
Цитирай
#12

a4koy написа:за глобул трябва да се свържете с оператор,всеки път за включване/изключване
За всички Оператори важи това.
Цитирай
#13

person написа:
a4koy написа:за глобул трябва да се свържете с оператор,всеки път за включване/изключване
За всички Оператори важи това.
глупости

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#14

При мен колеги не става нито с код нито от настройките от телефона.веднга ми изписва край на разговора. Някакви идеи.
Цитирай
#15

person написа:
a4koy написа:за глобул трябва да се свържете с оператор,всеки път за включване/изключване
За всички Оператори важи това.

Абсолютни и тотални глупости. Правиш си регистрация в сайта на лобул, от там има меню в което си активираш опцията и си готов. След това от телефона можеш да си правиш точно каквото си искаш, точно когато си искаш без да питаш който и да е било. Айде като не знаете не пишете да заблуждавате хората.

Телефон с шайба
Цитирай
#16

Първо трябва да се активира от оператор функцията ако не е активирана и след това можете да използвате кода или настройките на телефона за скриване.
Цитирай
#17

другото което е има значение дали си на ваучер или на сметка ...лично съм се мъчил на сметка на глобул и всеки път след скриването на номера от оператора не можех да го покажа от настройките ,така че отново опираше до оператор Smile

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#18

a4koy написа:другото което е има значение дали си на ваучер или на сметка ...лично съм се мъчил на сметка на глобул и всеки път след скриването на номера от оператора не можех да го покажа от настройките ,така че отново опираше до оператор Smile

Не опира до оператор, а регистрация в my.globul.bg и от там си активираш/деактивираш услугите:

[Изображение: 82d08322197474584f4a40673d143d5f_750x563.jpg]

При M-Tel на сметка по подразбиране си е активиран CLIR, но при Globul - не (на скрийншота по-горе съм си го активирал от сайта и затова пише Активен).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#19

@centur баш и аз това има разправям Smile
Даже при мен, винаги след смяна на софта и уайп ми се налага да я изключвам опцията ръчно от телефона, защото иначе по подразбиране е включена и не ми показва номера.

Телефон с шайба
Цитирай
#20

Аз имам LG Nexus 5X и съм на mtel но не ми става с #31# и номера
Цитирай
#21

Трябва да имаш активирана функция "CLIR"! Може да се направи от сайта на М-Тел, ако имаш регистрация -> Управление на услуги -> Основни услуги и оттам се активират или деактивират всички услуги!

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#22

Става и от Мтел менюто на сим картата.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)