Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 3C
#51

ми... кофти работа , щото през Алиекспрес го платих с кредитна карта , сега , въобще не ми е ясно как се връщат пратки , а на едно място четох , че един върнал и накрая ни пари ни телефон ахаха.....

гледам някакви тулсове за МТК , Волкано , ще се опитам да си го върна в нормален вид и да му кача EMUI , но проблема с 3G , какото и със картите си седи Smile
Цитирай
Аксесоари
#52

ми... кофти работа , щото през Алиекспрес го платих с кредитна карта , сега , въобще не ми е ясно как се връщат пратки , а на едно място четох , че един върнал и накрая ни пари ни телефон ахаха.....

гледам някакви тулсове за МТК , Волкано , ще се опитам да си го върна в нормален вид и да му кача EMUI , но проблема с 3G , какото и със картите си седи Smile

ама после ще трябва да сменя и страницаъта и да не поствам тук Smile
Цитирай
#53

Не можеш да му качиш EMUI, защото твоя телефон няма нищо общо с HUAWEI. Това е реплика, със съвсем различен хардуер и съответно драйвъри.

Освен това, HONOR 3C е 4 ядрен, а HONOR 3X е 8 ядрен. Не ги бъркай.

Мисля, че и от банката издател на картата с която си платил могат да помогнат. Някакво искане се попълваше за рекламация. Най-добре попитай! Също така мисля, че можеш да отвориш диспут в алиекспрес, но не чрез продавача, а чрез сайта. Потърси в гугъл има доста информация.

А какво общо има страницата?

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#54

ех да , ама ми харесваше емуи-то , пиша му сега в тия диспути , ама понеже съм отворил кейса за цялата сума , а се пазарим за полвината , той ми вика да сменя кейса , ама после да не стане така че уж го изнудвам и да иска да не ми плати
Цитирай
#55

Според мен си искай цялата сума и му връщай телефона. Като ти харесва EMUI ще дадеш някой лев отгоре и ще си вземеш оригинален. Не е хубаво да ти мрънкам, ама толкова теми има из форума от къде е добре да се купуват телефони и по-скъпа електроника. Така ли не ги прегледа? Както и да е. Стореното сторено, сега дано да ти върне парите и си поръчваш един 100% оригинален ОТ ТУК, и си го ползвай със здраве. А и погледни на снимките как изглежда истинския и обърни внимание на батерията. Smile

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#56

Ахахах , , е па никога няма да събера толкоз пари , наистина нямат нищо общо , и наистина си адски прав, че трябва да се чете , всъщност цигането се реши да ми върне 53 евра и да задържа телефона , за 40.4 евра , търсех си здрав работен телефон , с 2 карти , от сорта на Дисковъри или някви там други ментаци дето издържат на хвърляне и на давене , ама се поблазних от 8-те ядра Smile
Цитирай
#57

понеже съм почнал да пиша в ази тема , ако много се отклоня, моля да ме поправите Smile

тааа МТК тулса показва SIM1
DCS1800
PCS1900
GSM850
UMTSMode
WCDMA-IMT-2000
WCDMA-CLR-850
WCDMA-800
SIM2
EGSM900
DCS1800
PCS1900
GSM850

таа въпроса е защо не се включва 3G , ако помогне някой Smile
Цитирай
#58

пак досаждам , но Smile

http://www.chinaphonearena.com/forum/Thr...G-MP-V4-P6

ето това си мисля Smile
Цитирай
#59

3G Вече работи , след досадно РЪЧНО въвеждане Smile
Цитирай
#60

Колеги здравейте! Вчера и аз поръчах такъв телефон от Китай...след прочетеното разбрах, че това което всъщност съм поръчал е реплика! Какво мога да направя ..за да си върна сумата и съответно да си поръчам такъв оригинален!
Цитирай
#61

reichfurrer написа:Колеги здравейте! Вчера и аз поръчах такъв телефон от Китай...след прочетеното разбрах, че това което всъщност съм поръчал е реплика! Какво мога да направя ..за да си върна сумата и съответно да си поръчам такъв оригинален!

Smile зависи от сайта , ако е като моя доста трудно може да се се разбереш с продавача за цялата сума , в крайна сметка , аз поисках от неко да ми върне 53 евро и той се съгласи ( след цял ден чатене с него ) и така "плочката" ще ми струва 40.04 евро Smile все пк е с 2 карти , може да го подаря на мама , а аз ще си говоря по старите телефони , както и по радиостанциите , опт които имам 3бр Smile
Цитирай
#62

reichfurrer написа:Колеги здравейте! Вчера и аз поръчах такъв телефон от Китай...след прочетеното разбрах, че това което всъщност съм поръчал е реплика! Какво мога да направя ..за да си върна сумата и съответно да си поръчам такъв оригинален!
Колега от кой сайт го купи? Дай линк да го погледна. Можеш веднага да му пишеш да не ти го праща защото си се отказал и да ти върне парите. Искам да видя от къде си го поръчал и ще ти дам някои идеи.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#63

http://www.aliexpress.com/item/Original-...66881.html
Това е линка!
Цитирай
#64

Първо искам да кажа,че отговорът на въпроса който ще ви задам е от изключително значение!!!Знам,че това не е темата ИЗВИНЯВАМ СЕ.Искам да си купя Thl T11,но тъй като не подържа 900Mhz така и не се усмелявам да го закупя.Търсих информация от глобул питах в няколко сайта в които предлагат телефона,но така и не стигнах до отговор на въпроса ми.ЩЕ ИМАМ ЛИ ПРОБЛЕМИ С МОБИЛНИЯ НЕТ.Просто видях че тук може би има компетентни хора които може би ще ми помогнат?
Пишете ми лично или постнете мнението си тук https://www.androidbg.com/forum/topic890...molya.html .Още веднъж се извинявам за неудобството което ви причинявам.Моля отговорете ми.
Цитирай
#65

reichfurrer написа:http://www.aliexpress.com/item/Original-...66881.html
Това е линка!
Aliexpress си има protection, виж какъв беше механизмът и го задействай. Макар че за тези пари телефонът си струва според мен - хардуерно е по-добре от оригинала Smile.

Не ми е ясно защо пазарувате от aliexpress при положение, че е кристално ясно, че нещо което струва 180$ по почти всички сайтове, не може да струва 130$ същото само в али-то... там си има няколко утвърдени магазина, с добра репутация продаващи истински неща, но цената е същата като по останалите сайтове.

@Mitaka_Ludaka - няма да имаш проблеми с мобилния нет, ще имаш проблеми с 3G мобилния нет, т.е. ще го ползваш бавен на някои места, където няма покритие на 2100 MHz.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#66

Колега, нали знаеш..който не чете, после плаща и пита.. Wink та и аз така...да сбърках и сега се опитвам да оправя нещата! Ще ми е нужна малко помощ обаче!! Нещо немога да открия бутон за отказване на доставката!
Цитирай
#67

Пиши на продавача за начало. Иначе ето:

http://www.aliexpress.com/buyerprotection/index.html

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#68

Да..свързах се с него! Интересното е че започна да ме убеждава,че това е версия за експорт и е с много езици и приложения. Че е невероятен телефон. В крайна сметка...все още никъде не виждам бутон с който мога да откажа поръчката. Никъде не мога да намеря къде и как до стопирам всичко!
Цитирай
#69

Няма бутон "стоп" и никога не е имало Wink . В момента зависиш от продавача, ако той прецени ще ти върне парите, ако ли не ще ти прати телефона и след като дойде може да отвориш case и да се оплакваш че не е оригинален и прочие - тогава има шанс aliexpress да ти върне парите.

stenlius написа:Ще го сложа и аз, но това с руута е кофти, и аз не съм намерил още работещ метод, трябва ми заради Титаниум бекъпа. Има къстъм ром базиран на 4.8.1, който е руутнат, мисля да го тествам него за начало.

http://www.needrom.com/mobile/h30-u10-kitkat-beta-1/

Да се самоцитирам за ром-а и малко впечатления - Антуту наистина забива в края на теста, но си вади резултатите, 176хх точки. Индикатора за батерията не е плавен - задържа на някои стойности и не показва коректно нивото на заряда в проценти, но пък батерията държи много добре - 3 денонощия с ползване изкара след флашването. Бърза и плавна работа, но си остава проблема с SD картата - след закачане на компютъра става неактивна и трябва рестарт на телефона.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#70

reichfurrer написа:Да..свързах се с него! Интересното е че започна да ме убеждава,че това е версия за експорт и е с много езици и приложения. Че е невероятен телефон. В крайна сметка...все още никъде не виждам бутон с който мога да откажа поръчката. Никъде не мога да намеря къде и как до стопирам всичко!


http://www.china-devices.com/Thread-IMPO...ht=mtk6572


Успех , моят още стои на ИЗЧАКВАНЕ .......
Цитирай
#71

Sad колкото и да не ми се иска , днес май ще грабна товаSadhttp://www.vivacom.bg/bg/residential/ust...tab-prices) , скъпо е , но поне го видях на живо и мисля че ще ми върши работа Smile

п.с ДА НЕ СЕ СЧИТА ЗА РЕКЛАМА ! :rofl:
Цитирай
#72

stenlius написа:Да се самоцитирам за ром-а и малко впечатления - Антуту наистина забива в края на теста, но си вади резултатите, 176хх точки. Индикатора за батерията не е плавен - задържа на някои стойности и не показва коректно нивото на заряда в проценти, но пък батерията държи много добре - 3 денонощия с ползване изкара след флашването. Бърза и плавна работа, но си остава проблема с SD картата - след закачане на компютъра става неактивна и трябва рестарт на телефона.
И на чистия 4.8.1 индикатора на батерията показва така, но консумацията е отлична. Не ти ли примигва дисплея при включване на телефона? Това примигване и забиването на антуту за мен означава, че има някакъв проблем с драйвърите или някъде другаде, за това се върнах на заводското 4.8.1. Руута пак не е направен като хората. Дано от HUAWEI се вразумят и престанат с тези защити. Не мога да вляза и в инженерното меню да прегледам честотите на киткат-а и да ъпдейтвам EPO-то. :unknw: Все пак, ако исках телефон, на който не мога да правя нищо, щях да си взема някоя ябълка 4-та серия за 300 лв. :wall:

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#73

Нищо не примигва, ром-а като изключа индикатора и СД картата си работи отлично. Руута си е пълен - какво ще рече не е направен като хората или имаш предвид на фабричният 4.8.1? За него има нова библиотека SuperSU 2.02, с която се твърди, че се руутва нормално - за тази цел се слага CWM, и за да изгрее телефона след това трябва да се флашне и UBOOT от b611.
За инженерното меню - с кода ли влизаш, с него би трябвало да бачка, иначе през MobileUncle и подобни не може да се пусне, защото няма application за него? Аз лично не съм пипал EPO досега на този телефон и GPS-а ми работи без грешка на телефона - локализира бързо, но и A-GPS е пуснат.
На хуавея всичко му работи изрядно в стабилните ром-ове и това му е голямото предимство спрямо повечето други подобни апарати според мен.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#74

За SD картата не съм пробвал с къстъма, но при стартиране на телефона, в промеждутъка между първото и второто лого, се появява розов или зелен екран на черти. Иначе 4.8.1 отново не може да се рутне със SuperSU 2.02. Познатия проблем с "недосегаемите" файлове и папки. Иначе няма смисъл от толкова гимнастики за едно рикавъри. Инсталирай ТОВА, през Флаштул. Работи и на JB и на KK. :cheers:
А за да ти е още по-интересно, разгледай ТАЗИ ТЕМА. Със сигурност ще породи интерес. Ще се радвам да споделиш, ако постигнеш някакъв успех. :cheers:

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#75

Мерси за TWRP, не съм чел 2-3 дни и ето че има новости. :cheers:
Иначе утре ще излезе 4.8.16, да видим там какво са оправили /или развалили/. Аз чакам нещо годно за ползване 24/7, засега КК не е. Пак си се върнах на b611, където всичко си работи, но батерията държи осезаемо по-малко. Като пуснат новата версия ще мъча root и да видим какво ще излезе.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)