Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на Xiaomi MI3
#26

ibuygou20140214 - купон 30$ до 2014-2-20
Цитирай
Аксесоари
#27

спорвд мен и утрв е активна, нал беше до 20ти...

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#28

И според мен и утре ще е активна Tongue
Телефончето наистина е невероятно, доста на д HongMi, само да него имам досег до сега. Де да беше с половин инч по-голям. Обаче сивия не ми харесва, черен или жълт бих си взел моментално, но сив :unknw:
А и калъфа от настоящата промоция ми е мега безсмислен Wink
Ще се чакат други цветове :cheers:


Цитирай
#29

За изтървалите Валентиновата промоция днес има нова не лоша, http://www.ibuygou.com/crazy-discount/

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#30

Offtopic
Уф, предпочитам Ми3 64Геги ...
Цитирай
#31

Ам дано не се повтори много-месечните драми както с 16гб.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#32

Най-вероятно няма да се повтори.
Дори и в момента в сайта на Xiaomi е наличен 64GB.

Xiaomi MI2S, Huawei Ascend P1
Цитирай
#33

tommy написа:Най-вероятно няма да се повтори.
Дори и в момента в сайта на Xiaomi е наличен 64GB.
То и с наще беше така - цял месец в наличност! - ама, дефакто се оказа че са правили приордери, и само 4 пъти се извиняваха!... ама това е много дълга тема за разговор.
Всички дето си ги купихме края на Декември и началото на Януари - знаят за какво говоря! Confusedtupid:
Цитирай
#34

Аз говоря за Xiaomi, не за ibuygou.
Разгледай снимката от горния ми пост Smile
Досега никога не съм виджал MI3W (Unicom) да е наличен там. Но днес цял ден има наличности, и то 64G.
Даже 16G е изчерпан в момента.
А де ... Huh

Xiaomi MI2S, Huawei Ascend P1
Цитирай
#35

Днес направих order на 16ГБ Ми3 и вече го чакам да пристига с нетърпениеSmileЩе видим дали ще оправдае очакванията ми това телефонче.Дано съм толкова щастлив,колкото сте вие Smile
Цитирай
#36

Все още съм много доволен от MI2, така че няма как да си недоволен от MI3 Dance

Sony Xperia S, Xiaomi MI-2, LG G2
Цитирай
#37

Не вярвам да не ти хареса Tooth
Телефончето ми допадна изключително много. Даже се чудя как съм ползвал и ползвам флагмани на "реномираните" марки :unknw: :unknw: :unknw: :unknw:


Цитирай
#38

Само,че имам малък проблем от близо 48 часа статуса на заявката ми стои на pending...Писал съм им на тия жълтури да не би да има някакъв проблем,но отговор все още нямам.Явно са много заети.Нито на skype отговарят,нито на мейл.Всичко е платено,а аз вече нямам грам търпение да го изпращат.... :wall:
Цитирай
#39

Те днес почиват нали е неделя.
Цитирай
#40

Понеделник към 22 часа техно време ще го пуснат. Така правят Smile Няма страшно вече 3 телефона поръчах от тях, всичко е точно Rock


Цитирай
#41

А как стои въпросът с митницата , че в моя град много се заяждат? На късмет ли е работата?
Цитирай
#42

Два пъти съм поръчвал телефон от ibuygou и нямах никакви проблеми с митницата. Вторият пристигна вчера, като пратката освен телефона включваше слушалки, заден гумен протектор и протектор за дисплей Nillkin.
Цитирай
#43

Здравеите колеги, миналата седмица на 04/03 поръчах едно MI3 16GB и все още е с статус платено, никакво развитие! Някои случаино да има идея каква е причината за това забавяне?

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#44

Пиши им на съпорта или в лайф чата. Може да нямат бройки в момента.


Цитирай
#45

Спокойно колега Rock Аз моя го поръчах на 01.03 и го шипнаха чак на 08.03..демек точно една седмица след поръчката,така че предполагам до края на тази седмица ще го ти го пратят и ще престигне чак другата в края.Няма грижи.Аз ще кача снимки веднага щом доставят моя,за да си спокоен и ще напиша дали съм имал проблеми с митница.
Цитирай
#46

оказа се 4е нямат наличен един от протекторите които съм поръчал. Сега го сменха, да видим кога ще го пратат.

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#47

Destromath_ написа:Два пъти съм поръчвал телефон от ibuygou и нямах никакви проблеми с митницата. Вторият пристигна вчера, като пратката освен телефона включваше слушалки, заден гумен протектор и протектор за дисплей Nillkin.

Offtopic :coffee:
Може ли да постнеш след това снимка или клипче, със сложения заден силиконов протектор и предния Nillkin Smile
Цитирай
#48

Дано го пратят бързо. Аз съм с оранжевия, силиконов, мега шашав е :rofl:


Цитирай
#49

s01o написа:
Destromath_ написа:Два пъти съм поръчвал телефон от ibuygou и нямах никакви проблеми с митницата. Вторият пристигна вчера, като пратката освен телефона включваше слушалки, заден гумен протектор и протектор за дисплей Nillkin.

Offtopic :coffee:
Може ли да постнеш след това снимка или клипче, със сложения заден силиконов протектор и предния Nillkin Smile

Заповядай Smile Имай напредвид, че малко на криво съм сложил Nillkin-a. Big Grin Лесно се маха, но при едното махане леко чупнах долният десен ъгъл (забелязва се на снимката даже) и реших да не го бутам повече :}

[Изображение: xCcMj2Y.jpg]
[Изображение: GhLjkdH.jpg]
Цитирай
#50

Нямаше никакви грижи с митници и т.н.Днес сутринта телефона ми пристигна във Варна без проблем(черен Mi3 16GB).Всичко точно,беше поръчан на 01.03.2014 и пристигна на 13.03.2014.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)