Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Полага ли се 50 гб в Dropbox със закупуването на NOTE III ?
#1

Здравейте, със закупуването на NOTE 2, активирах 50 гига безплатни в DROPBOX, това нещо има ли го и с NOTE III, или не ? И ако да как да си ги добавя към профила в DROPBOX ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Да има ги. Само трябва да се логнеш през тела в dropbox чрез приложението при мен така стана Smile

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#3

Ами Gmail-a ми е синхронизирал програмите, и като се логнах с новия NOTE III, се инсталира сама и нищо не ми даде, значи ли че сега като си изтрия програмата и я изтегля наново ще стане ?
Цитирай
#4

Ако си активирал 50 гига с друг самсунг сега няма да ти даде нищо. Трябва да си направиш друг акаунт.
Цитирай
#5

Аз си ги активирах с S3-ката и сега с Нота нищо не ми даде, но и за момента немисля да си правя нов акаунт.

Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S10
Цитирай
#6

(2014-02-14, 17:08:11)degman написа:  Ако си активирал 50 гига с друг самсунг сега няма да ти даде нищо. Трябва да си направиш друг акаунт.

Как се активират
Цитирай
#7

Просто си влез в акаунта през приложението Dropbox на телефона и ще се активират сами, освен ако не си имал друго Samsung устройство, на което да са се активирали. 

PS: На мен на един и същи акаунт ми даде два пъти по 50GB. Big Grin Втория път беше след като инсталирах къстъм ром. Нещо се обърка. Big Grin

D_coffee
Цитирай
#8

Извадил си някакъв рядък късмет Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)