Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какви с4 екстри ползвате?
#1

Здравейте...
Я кажете кой какви с4 екстри ползва и за какво.От тези умна пауза,умно превъртане,въздушен изглед,жесъ във въздуха и всички останали.Щото аз май не ги ползвам много много :Д

Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз ползвам умно оставане,жест във въздуха,бързото набиране и други.

| Samsung Galaxy S VI  6.0.1  | LG K8 6.0 | Alcatel One touch Pixi 3 4.4 | 
 
Цитирай
#3

Аз лично си ги ползвам всичките. По-удобно ми е да мърдам пръст до сензора, когато разглеждам снимки от колкото да слайдвам по дисплея. Иначе доста чета в Интернет и въпросните функции свързани с браузра мн. ми допадат и са ми изключително удобни. Смарт стей го има и за по-стари модели, но не мога да си представя да имам смартфон който ще се изгася ако не го пипна докато чета Smile Умната пауза също си я ползвам, особено докато си гледам клипчета в ютюб Smile
Въздушният изглед също ме кефи много, но съм с С ковър иии малко не го ползвам :Д Абе в общи линии щом има всичко е на ОН Smile Smile хих Tooth

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#4

Всички други, но без: Smart rotation, Palm motion и Quick glance.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Абсолютно нито една. Безполезни са ми... Tooth

Choosing...
Цитирай
#6

бтв това смарт ротейшън някога при някого да е сработвало?

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#7

Не ги ползвам, щото съм свикнал ръчно да контролирам нещата. Но ги включвам всичките, когато някой ме попита какъв телефон имам. И се почва едно сменяне на каналите, едно скролване с очи... голям купон. За 10 минути Big Grin
Цитирай
#8

Lam3r4e написа:бтв това смарт ротейшън някога при някого да е сработвало?
Става, ама трябва да има светлина. Иначе камерата не ти засича лицето.
Ползвам рядко жестовете

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#9

Air Gesture, Air View, Smart Stay и Reading Mode ако се зачита за една от тези екстри. Smart Rotation-а не винаги работи а и кара картината да се върти умопомрачително бавно, а тва другото скролването с очи.... well все още не мога да видя полза от него.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#10

smiley написа:...Smart Rotation-а не винаги работи а и кара картината да се върти умопомрачително бавно, а тва другото скролването с очи.... well все още не мога да видя полза от него.

Работи, но трябва хубава светлина (към лицето ти), за да "следи" погледа ти. Скролирането с очи само във вградения браузър работи, но трябва да "задържиш" поглед, докато се появи едно зелено око - тогава ти е разпознало погледа и можеш да скролираш нагоре/надолу, ако си в някоя страница, която не се събира на целия екран.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#11

Ползвам Smart Stay, Direct call (вдигане на телефона до ухото) и гласовата самоснимачка на камерата.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#12

По скоро не следи погледа, а позицията на главата и скролва ако засече промяна в положението на самия ти фейс Wink
Другия вариант е да не си мърдаш главата,а да накланяш малко устройството то един вид пак засича променените параметри на фейса Wink

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#13

Бъркам ли или телефона има скролване в браузъра чрез накланяне  напред и назад.....?Как да го активирам?
Цитирай
#14

(2016-05-27, 23:25:34)Ivan_GT написа:  Бъркам ли или телефона има скролване в браузъра чрез накланяне  напред и назад.....?Как да го активирам?

Има(ше) последно в KitKat, но от Lollipop насам вече няма.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#15

Никоя. Само ми дърпа батерията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)