Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ORIGINAL][1.02] Colin McRae Rally (Android)
#26

acceleron написа:Някаква помощ как да я подкарам ?
Значи, ако слагаш кеша на правилното място няма начин да не я подкараш...
Вътрешна памет/Android/obb/com.codemasters.cmrally/main.3.com.codemasters.cmrally.obb -> това трябва да ти е на финала пътя.

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
Аксесоари
#27

На S2 върви много добре. Хубаво ще е ако оправят и loading-a.

Samsung Galaxy S2 4.4.2 NeatROM
Цитирай
#28

Супер идиотска игра. Нищо общо с PC версията. Да не говорим колко дни са му нужни да зареди трак-а. Ама какво очакваме от нещо, в което са замесени Ford.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#29

Играта няма конкуренция за андроид.Лоадинга и малкото коли са недостатаците които видях за сега.Също можели да добавят да си напишеш име а не да си Плеър1.

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#30

Imaginary написа:
acceleron написа:Някаква помощ как да я подкарам ?
Значи, ако слагаш кеша на правилното място няма начин да не я подкараш...
Вътрешна памет/Android/obb/com.codemasters.cmrally/main.3.com.codemasters.cmrally.obb -> това трябва да ти е на финала пътя.


Точно там я копирам пробвах с папка obb и без папка. Apk. файла в internal memory и в sd card и резултата е един и същ, или иска download и като му дам да сваля ми дава грешка а, файла от блакмарт забива.

Sony Xperia SP C5303 Black JB 4.3 12.1.A.1.205 Stock  Cyanogenmod 12 5.0.2  Cyanogenmod 11 4.4.4

Sony Xperia Z5 Black Stock
Цитирай
#31

Heineken написа:Явно толкова си фен на такива игри.... играта е супер само, че забелязах че на Гърция като карам ми изчезва звука от време на време :confused: И може би наистина малко бавно зарежда отсечките, иначе играта си е готина, карайте с камерата от която се вижда само капака. Wink

Не е въпрос на фенство, защото пробвам почти всички по-заинтригуващи игри, ако мога така да се изразя. Разбира се има много от тях, които не доигравам по различни причини, но никога не биха казал, че са дървени игри, просто не ми допадат. При Codemaster и при всичките им 5 игри за мобилни продукти, спокойно мога да изразя мнение, че са много малоумни и абсолютно зле направени във всяко отношение и въпреки това струват доста скъпо.
При РС е друго положението, но нека това да не ни замъглява мнението, защото при touch игрите Codemaster са гола вода и тази игра от темата е на 1 година и до днес няма и 5 фена, които да я играят, защото никога не я завършиха напълно и няма нищо в нея, което да те накара да се забавляваш. Графика от миналия век, зле направено приложение, геймплей за приспиване и т.н.

Името продава, да, но хайде някой, който е похарчил 10 лева да сподели мнение!? За тези пари има много, ама много по-добри и забавни игри.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#32

Специялно графиката е 6 точки!Няма рали за мобилни телефони да е с по-добра графика и гейплей!Единственно бавното зареждане и малкото коли са недостатаците според мен.

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#33

Добре тогава кажи ми поне 1 рали игра за андроид, която да е била с толкова добра графика както тази. Няма такава игра толкова много рали игри съм търсил за андроид и НЯМА. Единствено Покет рали беше доло горе добра. В сравнение с това, което го има в момента CMR е със светлинни години пред другите рали игри !

Sony Xperia SP C5303 Black JB 4.3 12.1.A.1.205 Stock  Cyanogenmod 12 5.0.2  Cyanogenmod 11 4.4.4

Sony Xperia Z5 Black Stock
Цитирай
#34

Ако копирате кеша в картата памет и не става пробвайте в интернал мемори и би трябвало да стане Android

Enduro
Цитирай
#35

Едно време много цъках Colin 2... най - накрая нещо подобно и за телефон :thumbup:

Нямам споменатите проблеми с моментно зацепване - много гладко върви, не товари (играх 10-на етапа и телефонът си стоеше на 34-35 градуса), обаче настина доста зарежда между етапите. Но като цяло е супер игрицата.

Имам няколко оплаквания. Първото и най - важно - няма начин за позициониране на бутоните за управление. Това е огромен недостатък, но си мисля, че е въпрос на време да го добавят. Второто е, че не можеш да отменяш поправки, щом веднъж ги избереш. И третото е, че не се излиза от играта с бек бутона.

П.С. И какъв е този звук, като дръпнеш ръчната, все едно от на дядо ми жигулата :rofl: Тея автомобили са с хидравлични ръчни.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#36

rdlegy написа:Ако копирате кеша в картата памет и не става пробвайте в интернал мемори и би трябвало да стане Android

не става 300mb памет

Sony Xperia SP C5303 Black JB 4.3 12.1.A.1.205 Stock  Cyanogenmod 12 5.0.2  Cyanogenmod 11 4.4.4

Sony Xperia Z5 Black Stock
Цитирай
#37

Инсталирах моднатото ТКЗС но колите на кариера са заключени Lol

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#38

На моя китаец, нито лагва, нито зацепва! Мазно и гладко върви, направо е перфектна. Вече няма да играя едни и същи игри, докато съм на работа, то тая не е за изпускане Dance
Цитирай
#39

Невероятна откога чакам да направят CM Smile Деразайте колеги това е най доброто рали Dance
Цитирай
#40

Колеги изпробвах игричката ( отдавна я търсих за аднроид ) и върви много "мазно", откъм графика и чупене на коли е номер едно Big Grin .Има само два недостатъка, малкото коли и насичането понякога, което явно е от играта и го има дори на С 3-ката ми Smile .Предполагам в следващата версия ще бъдат оправени.Сложил съм си моднатото апк и имам всичко отключено и нямам никакво забавяне при зареждане на писти,става за неповече от 30 - 40сек.,като цяло съм доволен :thumbup:

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#41

При мен насичаше, но не бях изтеглил точно тази версия, след като изтеглих тази от темата върви добре с лаг, но след като активирах force gpu rendering и лаг няма :power:

Enduro
Цитирай
#42

Някой да знае как да направя при състезание опонентите ми да са видими или поне когато си включа да карам на свободно рали за кеф (да мога да избирам с колко коли да се състезавам и да ги виждам на пистата както при Pcket Rally примерно), а не само да следя количката отгоре Smile .И дано скоро пуснат нова версия с оправения лаг, повечко коли и да има възможност за мултиплеър Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#43

На "Asus MeMo Pad HD 7" , върви идеално без проблеми, единствения проблем които забелязах е, че при самото зареждане на пистата "Loading" , доста забива там и ми трябваше г/д 30-40 секунди да ми пусне картата.

Препоръчвам на хората които, работят но имат словодно време Dance

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#44

Здравейте.Някой може ли да качи играта.Няколко пъти търсих с търсачката а не виждам старата тема на играта.

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#45

Заповядай! Smile --> Натисни тук!

Prestigio MultiPhone 5400 DUO (Black) | Prestigio MultiPad 7100C (Silver)
Цитирай
#46

Благодаря!Търсих с търсачката ама нанай...

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#47

За всички, които не могат да я подкарат да споделя моя опит. И аз слагам кеша на вътрешната памет и не тръгва. И в един момент се сещам, че съм дал SD картата да е основна памет. И няма проблем. Играта си върви на 6 без лаг и без насичане, графиката е перфектна, но наистина малко бавно зарежда. Устройството ми е Huawei 3x G750. Иначе на таблета Galaxy tab 2 си сече на завоите.
Цитирай
#48

Има ли начин да спра звука на играта за да си пусна музикалния плеър с някаква програма че от настроики не ми излиза контрол на звука или нещо подобно,иначе играта има за дооправяне но като цяло е най-доброто рали за андроид

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай
#49

Колеги някой има ли последната за сега версия на играта v1.11.Но ми трябва моднати апк и кеш с отключени коли и писти.Свалих ги от 4пда,играта тръгва,но всичко си е заключено.А определно в тази версия,играта зарежда вече доста по-бързо и графиката е още подобрена,има разлика с версията,която ползвам аз v1.02 (но пък с отключено всичко Smile )
Ако,някой може да помогне да споделя Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#50

Някой може ли да даде линк с АПК+КЕШ+МОД, защото файловете ги няма в дадените линкове ?

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)