Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

въпрос за новата версия на facebook
#1

добър ден значи въпросът ми е там че едно момиче от моя клас е с андроид телефон има facebook и аз погледнах и видях че този фейсбук не като моя ами прилича на версията на ios 7 търсих в интернет и видях че това е модел за facebook на 2013 година на мен не знам защо не ми излизат update, мога да прикача снимка защото има в интернет на тази версия моля помогнете ако се сещате какво може да се направи по въпроса
Цитирай
Аксесоари
#2

Като за начало - пунктуацията, защото нищо не се разбира от въпроса.. :facepalm:

 
Цитирай
#3

mir4ii написа:добър ден значи въпросът ми е там че едно момиче от моя клас е с андроид телефон има facebook и аз погледнах и видях че този фейсбук не като моя ами прилича на версията на ios 7 търсих в интернет и видях че това е модел за facebook на 2013 година на мен не знам защо не ми излизат update, мога да прикача снимка защото има в интернет на тази версия моля помогнете ако се сещате какво може да се направи по въпроса
И на мен в google play ми показваше, че няма нова версия,но като си инсталирах blackmart u 4PDA видях, че има доста ъпдейти на приложението. Инсталирай си някоя от двете програми и си инсталирай новите версии от там.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#4

Я някой да покаже коя е новата версия. Понеже на мен всеки ден ми се ъпдейтва Facebook. Сега ми изглежда като на Iphone версията, която ме дразни малко ;(
Нека да видим как трябва да е последната версия понеже на всеки телефон е различна.

Samsung Galaxy S7
Цитирай
#5

Коя е версията, че не я намирам в нета.
Цитирай
#6

Версията от Маркета е 6.0.028.28 (на LG G2) ,а 4pda приложението ми показва ъпдейт до 8.0.0.0.0.10.
ПС:Ъпдейтнах и разлика с версията от маркета не виждам. :unknw:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#7

качи снимка да го видим тоя фейсбук на приятелката ти
Цитирай
#8

Аз пък се заинтересувах от това 4pda приложение? може ли по подробно? като блекмаркета ли е?Ако може апкWink Аз намирам едно дето е за форума на 4пда...

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#9

aurona написа:Аз пък се заинтересувах от това 4pda приложение? може ли по подробно? като блекмаркета ли е?Ако може апкWink Аз намирам едно дето е за форума на 4пда...

Ами това е, оформено е като маркет със всички приложения, които се намират из форума.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#10

dp4u4umi6ev написа:Версията от Маркета е 6.0.028.28 (на LG G2) ,а 4pda приложението ми показва ъпдейт до 8.0.0.0.0.10.
ПС:Ъпдейтнах и разлика с версията от маркета не виждам. :unknw:


:cheers: При мен също! така и не видях из нета новата версия....

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#11

Ето така изглежда моя:
[Изображение: Screenshot_2014-03-02-18-51-21.png]

Nokia 3310 -> Nokia 7210 -> Nokia 6233 -> SGS i9000 -> Moto G -> Mi A1
Цитирай
#12

А стига ве ? Коя е тази версия бе човек ? Android
Цитирай
#13

[Изображение: Screenshot_2014-03-02-19-16-48.png]

Nokia 3310 -> Nokia 7210 -> Nokia 6233 -> SGS i9000 -> Moto G -> Mi A1
Цитирай
#14

Това е стара новина, още преди месец-два започна да се появява тази версия ако не се лъжа, при потребители, които са пуснали бета тестването, не питайте как а потърсете в гугъл. Та по темата, това е тестов дизайн, който да покаже какво мислят потребителите. Само да спомена, преди да сте почнали да сваляте вируси от разни сайтове, че за да имате този дизайн зависи от Фейсбук, т.е дори и да разполагате с апк, то ще изглежда както изглежда сега, сървър решава кой да пусне и кой не, сега нищо не ви пречи да опитате, може и да сте късметлии, но ако ще го правите, то нека поне е от сигурен сайт, като Androidpolice, DroidLife и прочие.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#15

Моят сам се ъпдейтна, но не си спомням да съм пускал бета тестване. Липсва ми липсата на сортиране на стената:most recent и top stories

Nokia 3310 -> Nokia 7210 -> Nokia 6233 -> SGS i9000 -> Moto G -> Mi A1
Цитирай
#16

Най-новата бета версия за тестване е 7.0.0.10.28, така че това по-горе ако е бета е доста стара

Samsung Galaxy NOTE  - [Android 7.1.2] NightOwl Beta 6 / Samsung Galaxy S7
Цитирай
#17

От къде се пуска това бета тестване

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#18

https://www.facebook.com/notes/facebook-...9228878920
Цитирай
#19

А защо на стоков ром, на иконата на ФБ има уведомяване с червено балонче, а на CM11 - не? Някой знае ли как става?

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#20

Официален отговор от тима на фейсбук по повод новият дизайн:
Bany Pagoaga - I understand that you’re eagerly awaiting a new UI. It’s currently being rolled out slowly to small groups of beta testers, which allows us to better single out and address specific issues and bugs as they arise. Thanks for your patience and continued participation as a tester! -Leigh
Цитирай
#21

Все още версиите им са много нестабилни и има ъпдейти почти всяка седмица с разни фиксове

Samsung Galaxy NOTE  - [Android 7.1.2] NightOwl Beta 6 / Samsung Galaxy S7
Цитирай
#22

Здравейте! Имам проблем с приложението. Вчера си сложих нов РОМ и след като инсталирах ФБ приложението,не ми зарежда профилните снимки на нито един от приятелите ми. Махнах няколко пъти приложението и го интаслирах отново- нямаше резултат. Направих и фактори ресет 2 пъти също нямаше резултат. Опитах и с различни версии на приложението. Но отново нямаше резултат. Трих кашето,от рекавърито също и пак нищо.
Дава ми сякаш хората не са си сложили профилни снимки и доста ме дразни. Ако някой има идея как мога да го оправя ще бъда благодарен. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#23

tda написа:Здравейте! Имам проблем с приложението. Вчера си сложих нов РОМ и след като инсталирах ФБ приложението,не ми зарежда профилните снимки на нито един от приятелите ми. Махнах няколко пъти приложението и го интаслирах отново- нямаше резултат. Направих и фактори ресет 2 пъти също нямаше резултат. Опитах и с различни версии на приложението. Но отново нямаше резултат. Трих кашето,от рекавърито също и пак нищо.
Дава ми сякаш хората не са си сложили профилни снимки и доста ме дразни. Ако някой има идея как мога да го оправя ще бъда благодарен. Smile

Общо взето доста работа си си отворил сам (фактори ресет после исталване всичко на ново),както и доста ненужни неща си направил,понеже всичко е от приложението на фейсбук,което е едно от най-бъгавите в маркета!Ще ти зареди профилни снимки,когато то си реши.Понякога е от нета,при мен при мобилен нет след изчерпване на бързата скорост,често неми зарежда снимки,но при силен WIFI сигнал си бачка!

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#24

Правих 2 пъти фактори ресет... и това не даде резултат :capitulation: Наистина ще си е от приложението. Не е от нета защото обхвата е перфектен.Един път ми зареди снимките,после не ми ги зарежда Big Grin Май си прави каквото си поиска. Уйпвах датата каше и далвик каше и все тая.
Благодаря за отговора. МОже би наситина е от версията.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#25

Потърси в маркета fast for facebook и виж с него как ще е.

Samsung GT-S6102 DUOS + 16GB MicroSD--Custom ROM XeLaa Glass(Deodex) & 40int2ext+gps
HP Slate 7 Rooted
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)