Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой интернет браузър ползвате и защо?
#1

Здравейте.
Кой интернет браузър ползвате и защо?
Напоследък забелязвам, че мн хора ползват долфин.Защо сте се насочили към него.Аз до сега съм ползвал и опера и хром, а вмомента съм с файърфокс.С какво е по-добър долфина примерно?

Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай
Аксесоари
#2

Chrome основно и Firefox Beta, ако ми се наложи някой сайт с flash да отварям.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Dolphin, защото е лек, бърз, има флаш поддръжка и най-хубавото и полезно за мен - favorites са достъпни само с едно плъзване от ляво надясно в левия край на дисплея ... толкова лесна, удобна и полезна функция няма нито един друг браузър! Вервайте ми, обходил съм ги всичките. Wink А, и не на последно място - само с едно натискане става на фулскрийн - много дразни да гледам таскбара, докато браузвам. Мии, това е ...

Google Nexus 5X Black 16 GB - 7.0
Цитирай
#4

и на мен май ми се понрави...най-вече функцията, че всички табове са ти пред погледа, а не както при другите браузъри да трябва да цъкаш не знам си къде за да превключиш към друг таб...

Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай
#5

Chrome, защото искам да ми се синхронизират историята, отворените табове, bookmark-овете и паролите между компютъра и телефона.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#6

Maxthon .Поради причините изброени от Ivkos!

LG G3 ;  Sony M2
Galaxy TAB 2 3110 ;LG G PAD 8.3 V500 ; LG G Pad 8 V490
Цитирай
#7

Стоковия, работи перфектно и свикнах с жестовете.
Цитирай
#8

Стоковия заради жестовете Smile

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#9

ivkos написа:Chrome, защото искам да ми се синхронизират историята, отворените табове, bookmark-овете и паролите между компютъра и телефона.

Поради напълно същите причини предпочитам Chrome :thumbup:

LG GT540 - Android 2.3.7 AOSP   |  SGS4  Black mist   |   SGS6 Black Sapphire   |   Huawei P30 6/128 Aurora
Цитирай
#10

Аз съм с 2 браузъра 1-вия маxton заради скороста с която отваря сайтовете 2-рия boat browser for tablet заради функцията "Floating Tab" с тази функция може да съм в фейсбук и да си напрая браузърчето на 1 малко екранче и да ми свири орк.youtubeSmile)
Цитирай
#11

До скоро бях с Chrome,но вече съм с Maxthon и определено по ми харесва.Изключително бърз е, и е много удобен и лесен за употреба!

Samsung Galaxy Note9
Цитирай
#12

Dolphin e барузъра...бърз лек, и всичко е много удобно и лесно за намиране, един път като си го настроиш, после е песен.

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#13

Chrome. Държи се прекрасно.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#14

Opera. Поради причината от горния пост.

Samsung Galaxy S4/I9505/White/Lollipop 5.0.1 Official, Asus Fonepad 8/FE380CXG/ KitKat 4.4 Official
Иф ю файнд иритейтинг рийдинг ън инглиш текстс ин сирилик, ден ю ноу хау ай фийл риидинг булгейриън ин латин.
Цитирай
#15

Chrome Beta, карам аз. Държа в синхронизация и лаптопа, и таблета и телефона!
Другите не съм ги и пробвал.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#16

Основният ми е Maxthon. Няма да изреждам защо, за да не се отегчите от дългото четене.
Използвам и стоковия, заради банковите сертификати, които не тръгват с никой външен браузър.

Samsung Galaxy S4 Active 5.0.1
Цитирай
#17

Opera.. Мисля, че всичко е въпрос на навик

Samsung Galaxy Note4 Android 6.0.1
Note 7 port
Цитирай
#18

Стоковия за мен е перфектен.
Цитирай
#19

turl написа:Стоковия за мен е перфектен.

Зависи какво отваряш с него, че BTV online не може, както и доста други с flash съдържание.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#20

Както и не синхронизира с компа, което си е дърво. И точно заради това ползвам Цром a.k.a Chrome.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#21

аз съм на chrome и opera , опера защото понижаваа ползване / трафика на нет за браузване особено ако си на мобилен нет и леко си ограничен в трафика Smile

Samsung Galaxy S4 GT-9505-black neo hibrid- 32GB samsung pro class 10, Samsung Galaxy note 10.1, Allview AX2 Frenzy- 16GB samsung pro class 10, (HTC Wildfire S , Nokia E71)-dead
Цитирай
#22

Chrome - заради синхронизацията с другите устройства.
Цитирай
#23

Който иска Dolphin v.11 beta да тегли. Аз съм много доволен.

http://dox.bg/files/dw?a=9a5e9f8308
Цитирай
#24

Aliken написа:Dolphin, защото е лек, бърз, има флаш поддръжка и най-хубавото и полезно за мен - favorites са достъпни само с едно плъзване от ляво надясно в левия край на дисплея ... толкова лесна, удобна и полезна функция няма нито един друг браузър! Вервайте ми, обходил съм ги всичките. Wink А, и не на последно място - само с едно натискане става на фулскрийн - много дразни да гледам таскбара, докато браузвам. Мии, това е ...
Аз до днес ползвах boatbrowser, но след инсталирането на kitkat наистина само dolphina работи с flash.

hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900
Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock | Root |
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) | unlock | Root |
Xiaomi Mi 6 |unlock|
Xiaomi Mi 9T Pro
Oneplus 8
Samsung S22 Plus 256GB
Цитирай
#25

sleipnir,още от n95 8gb си карам с него а сега с акаунта синхронизира записаните страници между двата ми телефона и лаптопа.

nokia 3650---sony-ericsson p900---nokia 3230---nokia n95 8gb---lg optimus 3d---samsung galaxy s4 9505----lenovo p2-----samsung galaxy a71
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)