Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Високоговорителя се включва при приемане на разговор
#1

Здравейте,

върнах фабричните настройки на телефона и оттогава при всяко приемане на повикване ми се включва автоматично високоговорителя. Рових се тук и къде ли не и не успях да намеря решение. Идеи?

Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

При Z1 ако отговориш на входящо обаждане при хоризонтално положение на телефона се включва високоговорител. Да не би да вдигаш обаждането с хоризонтален телефон.
Предположение само...
Цитирай
#3

GH0STFACE, Благодаря за предположението!
Накратко какво се случи: Направих бекъп и ресет до фабрични настройки, след което ъпдейт до 4.3. След възстановяване на информацията от бекъпа се получи този проблем. Успях да го оправя след като махнах навигацията Сиджик, която беше инсталирана - не знам каква е връзката, но реших, че някъде се получава оплитане между настройките на андроид и приложенията... За момента е ОК!
Благодаря още веднъж!
Цитирай
#4

В XDA някой беше написал, че проблема се е появил след последните ъпдейти на Chrom. При мен проблема се появи преди седмица и като се замисля, май единствено нещо, което е променено от тогава е, че Хрома се ъпдейтна поне 3 пъти.

Ще го замръзя за няколко дни, за да видя дали има промяна и ще пиша пак.

За Хрома се говори и тук:http://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-SP/...91#U586891

Вече втори ден съм със забранен Хром и ползвам Firefox, а разговорите на са се пускали на високоговорителя нито веднъж!

Sony Xperia SP (C5303) /Black / Locked bootloader / Rooted / Philz, CWM Touch, TWRP / Stock GLOABL-LTE-12.1.A.1.201 ODEXED
Цитирай
#5

Потвърждавам за спирането (или по-скоро махането на ъпдейтите) на Хром... Вече 2 дни и не се включва високоговорителя. Явно засега това е решението.
Цитирай
#6

Да, нямах време да пиша. И аз вчера махнах ъпдейта, и сега съм пак с Хром.

Sony Xperia SP (C5303) /Black / Locked bootloader / Rooted / Philz, CWM Touch, TWRP / Stock GLOABL-LTE-12.1.A.1.201 ODEXED
Цитирай
#7

И при мен го имаше проблема, но след като сложих firefox спря.

Sony Xperia SP C5303 Black JB 4.3 12.1.A.1.205 Stock  Cyanogenmod 12 5.0.2  Cyanogenmod 11 4.4.4

Sony Xperia Z5 Black Stock
Цитирай
#8

Привет!
При мен от няколко дни започна да се вклюва високоговорителя само при набиране на номера!
Тъй като телефона ми има малко памет правя разни дивотии като деинсталирам някой вградени приложения до заводската версия, тоест деинсталирам всички актуализации, но приложенията остават активни,  и по този начин освобождавам доста МВ!  Smile
Така реших да направя с Chrome и от там ми започнаха проблемите. Прочетох по горните постове, но реших, че не може да е от Chrme и така 1 седмица проверки от къде може да е това, до момента в който реших отново да актуализирам пустия Chrome! 
Проблема с високоговорителя се оправи на момента! 
Успех на всички!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)