Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

[Изображение: 1393436348_out-there-jeuxcapt-8.jpg]

http://www.outtheregame.com/

https://play.google.com/store/apps/detai...s.outthere

жанр: adventure

Описание: Играта е много яка - повярвайте ми Smile

Siemens C25 -> Nokia 5110 -> Siemens C55 -> Siemens SX1 -> Siemens S65 -> Motorola MPX200 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800 -> Nokia C7 -> HTC EVO 3D -> Prestigio 5044 -> Nexus 5 -> LG G2 -> Galaxy S8 -> Mi 10 -> S23U
Цитирай
Аксесоари
#2

Мен ме зариби Big Grin По цял ден я цъкам в даскало, независимо колко ме хваща яд когато направя някоя тъпня и трябва да почна отначало Confusedtupid:

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#3

И аз я цъкам. Доста ми допада. Не съм я купил още (7 кинта са много) , но пуснат ли я на промоция - веданга ще я платя.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#4

d3 написа:Мен ме зариби Big Grin По цял ден я цъкам в даскало, независимо колко ме хваща яд когато направя някоя тъпня и трябва да почна отначало Confusedtupid:

То няма нужда да правиш тъпни - понякога просто нямаш късмет Wink

Siemens C25 -> Nokia 5110 -> Siemens C55 -> Siemens SX1 -> Siemens S65 -> Motorola MPX200 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800 -> Nokia C7 -> HTC EVO 3D -> Prestigio 5044 -> Nexus 5 -> LG G2 -> Galaxy S8 -> Mi 10 -> S23U
Цитирай
#5

slizer написа:
d3 написа:Мен ме зариби Big Grin По цял ден я цъкам в даскало, независимо колко ме хваща яд когато направя някоя тъпня и трябва да почна отначало Confusedtupid:

То няма нужда да правиш тъпни - понякога просто нямаш късмет Wink

Дам както последния ми път - таман си мислех, че съм супер стабилен - дън телепортира ме на ма*ната си и Planet folder-а не ми стигна да мръдна и Give up ... А тъпни, имах в предвид, че 2 пъти се разбих докато фармя гориво, понеже не си гледах Hull-а Lol

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#6

Някой изобщо успявал ли е да стигне до звездата до която се изисква? Цъкам я от 3-4 дена тая игра и точките са ми 17000. Повече да си съдера г*з@ от игра няма как да направя....

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#7

Аз успях. Там ти обясняват, че трябва да унищожиш звездата на онези извънземни архитектите (те се явяват лошите), дават две технологии, с които да я унищожиш. Нямах ресурси да изработя двете технологии и не успях да я завърша. Постигнах около 45000 точки. Изнервих се и от тогава не съм я пускал Tooth .

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#8

Има извънземни архитекти?? Мале, аз колко съм назад.... депресирах се.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#9

Аз до зелената не мога да се добера, вие до червената стигнахте Big Grin

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#10

Има алтернативен край в зависимост къде отидеш - зелена/синя/червена. Понеже и аз доста й се изнервих .. моднах апк-то (става доста по лесна) Smile Ако се съберат желаещи, ще го кача и него, НО разваля кефа от играта (въпреки, че има кеф да ги намачкаш здраво).

Siemens C25 -> Nokia 5110 -> Siemens C55 -> Siemens SX1 -> Siemens S65 -> Motorola MPX200 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800 -> Nokia C7 -> HTC EVO 3D -> Prestigio 5044 -> Nexus 5 -> LG G2 -> Galaxy S8 -> Mi 10 -> S23U
Цитирай
#11

Таман се изкефих, че стигнах до зелената то па да се окаже че това бил най-близкия финиш :capitulation: :capitulation: :capitulation:

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#12

slizer написа:Има алтернативен край в зависимост къде отидеш - зелена/синя/червена. Понеже и аз доста й се изнервих .. моднах апк-то (става доста по лесна) Smile Ако се съберат желаещи, ще го кача и него, НО разваля кефа от играта (въпреки, че има кеф да ги намачкаш здраво).

Пущай го, пущай го Lol
Тая игра е нереална.... все още не съм стигнал до никъде а я играя седмица сигурно вече.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#13

Аз се издразних доста... Влезнах в няква система и ми се развали междузвездния двигател... За да го поправя ми трябваше торий или там както се водеше елемента... Е да, но в тая система го нямаше като полезно изкопаемо, а за да стигна до най-близката звезда ми трябваше въпросния двигател... Странно защо не можах да го поправя с Омега... Или аз не разбрах как... Умрях разбира се и почнах от начало.... Издразних се и я оставих поне да имаше Някви сейфове то така ми се уби желанието... Сега ще пробвам моднатата версия...
Цитирай
#14

Stormrage написа:
slizer написа:Бях казал, че ще кача малко чийтърска версия .. пипнал съм корабите и още нещо Smile


Можеш ли да качиш версия само с фикса на кораба (броя на слотовете имам предвид) без други подобрения за да има все пак някаква интрига Big Grin

Е и сега има някаква интрига Smile Мързи ме честно казано пак да бутам из апкто Smile

Siemens C25 -> Nokia 5110 -> Siemens C55 -> Siemens SX1 -> Siemens S65 -> Motorola MPX200 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800 -> Nokia C7 -> HTC EVO 3D -> Prestigio 5044 -> Nexus 5 -> LG G2 -> Galaxy S8 -> Mi 10 -> S23U
Цитирай
#15

В момента е на промоция на 4 лева, за който не си я е купил Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#16

[Изображение: 1427311430-9546-card.jpg]
Out There: Omega Edition доста промени в графично отношение както може да видите от клипчето Smile
https://www.youtube.com/watch?list=PLpBu...qHHa7VF5gI


Това продължава да е единствената игра която ме е карала да седя с часове на телефона Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)