Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся Download mp3/
#1

Здравейте, търся apk файла на това приложение, че го няма в google play?
Цитирай
Аксесоари
#2

В маркета на мене ми излизат няколко с това име ?
Цитирай
#3

Изтегли си zaycev.net за теглене на мп3,аз съм доволен.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#4

Защо не пробваш това .Същия сайт е като на колегата по-горе само,че е за андроид

Sony Ericsson X8 White - Android 2.3.7 GingerDX-v029 > HTC Desire X Black - Android 4.1.1 > LG G2 Black
       Попитай Google преди да задаваш глупави въпроси!  ...надпис на тениска
Цитирай
#5

Аз ползвам OG YouTube: http://forum.xda-developers.com/showthre...t39744847#.От една страна ти дава възможност да сваляш клипчета,от друга да сваляш само музиката към тях в mp3 формат.Много съм доволен.


Скрийшот от моят телефон:

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#6

Не знам колега и приятелю mdjurov , но ако трябва ще ходя след всеки твой пост Big Grin и ще пиша >>>Ето за това се става най-Полезен потребител....защото просто си си Полезен :bow: :bow: :thumbup: :cheers:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

А,защо на зайцев нет не мога да пусна клипове?
Цитирай
#8

rado__8 написа:Не знам колега и приятелю mdjurov , но ако трябва ще ходя след всеки твой пост Big Grin и ще пиша >>>Ето за това се става най-Полезен потребител....защото просто си си Полезен :bow: :bow: :thumbup: :cheers:
Покорно благодаря за ласкавите думи,приятелю!Опитвам се да оправдая,доверието,което ми гласувахте,като ме избрахте за "Най-полезен потребител" и се старая колкото мога,за да съм ви още по-полезен. :bow: :thumbup:

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#9

mdjurov написа:
rado__8 написа:Не знам колега и приятелю mdjurov , но ако трябва ще ходя след всеки твой пост Big Grin и ще пиша >>>Ето за това се става най-Полезен потребител....защото просто си си Полезен :bow: :bow: :thumbup: :cheers:
Покорно благодаря за ласкавите думи,приятелю!Опитвам се да оправдая,доверието,което ми гласувахте,като ме избрахте за "Най-полезен потребител" и се старая колкото мога,за да съм ви още по-полезен. :bow: :thumbup:
Няма какво да оправдаваш,ти си си такъв за това и те избраха....каквото напишеш на две не става...винаги си пробвал,описал и то много разбираемо...и друг път съм ти казвал,че напишеш ли нещо на човек му прави кеф да чете и инсталира :thumbup: :cheers: :cheers:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

колега mdjurov това е супер ,а има ли нещо такова и за vbox7
Цитирай
#11

go6071 написа:колега mdjurov това е супер ,а има ли нещо такова и за vbox7
За съжаление,лично аз не съм попадал на такова приложение за Vbox7.

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#12

На мен ми дава грешка при анализ на пакета. Свалям направо на телефона...

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай
#13

Махна ли си стоковия

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#14

rado__8 написа:Махна ли си стоковия
Радо,стоковото приложение YouTube,няма смисъл да се маха,ако говориш за него.В OG YouTube се логваш с акаунта си от YouTube. :cheers:

Колега donjo,не би трябвало да има проблеми с пакета.Същият пакет/приложение/ съм го инсталирал на около 10-тина различни телефона и си бачка без проблем.Пробвай да си свалиш приложението на РС-то и после го прехвърли на телефона.Успех! :thumbup:

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#15

Инсталирах, обаче при мене не излиза никъде Download ?
Цитирай
#16

kako написа:Инсталирах, обаче при мене не излиза никъде Download ?
Колега, хвърли един поглед, как е при мен: Wink

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#17

При мен не иска да сваля видео клипове изписва ми Error а имам памет в телефона.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#18

Някой друг да има проблеми с Og youtube? Нещо спря да сваля клиповете. Дава все грешка.

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#19

Ползвайте TubeMate.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#20

@mdjurov може ли работещ линк, защото този вече не е активен. Благодаря предварително.
Цитирай
#21

TubeMate също не сваля отдавна

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#22

Е поне при мене от 2 месеца дава грешка.

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)