Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Formula 1(F1) 2014
#26

няма ли актуална информация за приложението(кракнато,по възможност без root)
Цитирай
Аксесоари
#27

Колеги мога да споделя как при мен работи напълно всичко от първата версия.За целта ви трябва първо root-т телефон, инсталирано арк от Play магазина и програмката FREEDOM.Така си купувате F1 2014,чрез фалшива кр. карта и сте готови.Но за да проработи "купуването" ЗАДЪЛЖИТЕЛНО първо си правите езика на телефона на руски и часовата зона ръчно на Москва.И след това пускате FREEDOM и стартирате приложението от там и си я купувате.След това спирате FREEDOM и връщате всичко по старо му и си пускате apk на Formula 1 2014 и сте готови.Този метод работи винаги при мен .Освен това тези "процедури" прилагам след всяка ново излязла версия,защото пада регистрацията.Успех Android

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#28

Това е ясно,аз питах за вариант без руут
Цитирай
#29

Засега колега не съм видял "излекувано" apk.....следя из форумите по темата,но :unknw:

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#30

сезона се преполови, още ли няма вариант
Цитирай
#31

WAZA.tv има F+ ... поне в момента си работи

XIAOMI A2
Цитирай
#32

аз имам къде да го гледам,но ми трябва и официалната програма
Цитирай
#33

Някой да знае дали го има кракнато официалното приложение с всичките му екстри?

Nokia 1100 -> SE K300i -> SE K800i -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei P9 Lite, White version
Цитирай
#34

(2016-06-10, 21:06:47)IceManK92 написа:  Някой да знае дали го има кракнато официалното приложение с всичките му екстри?


Аз си решавам проблема посредством Lucky Patcher. Телефона ми  е без root. Изтеглям си официалното приложение, след което с Лъкито създавам модифицирано АПК. След това премахвам инсталираното приложение и инсталирам модифицираното и воала, има си всички екстри. Ползвам го по този начин вече две години.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)