Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имате ли колело?
#1

Виждам че има тема за това каква кола имате, и реших да видя дали има ентусиасти за велосипеди.
В темата може да пуснем снимки на колелетата, описание на части, тегло на колелото, въобще каквото искате да кажете за него.
Аз имам един Leader AXLE, не е кой знае какво но мен си ме радва много.


Ще се радвам ако има и други Smile

Siemens MC60 (Lost) , Nokia 6600 , Nokia 6210 Navigator , HTC Wildfire S,Alcatel Onetouch Idol 6030X (rooted), Lenovo P70 - A,Xiaomi Redmi Note 5pro , Xiaomi Redmi Note  8pro 128/6
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам. Събира ръжда в гаража на баща ми. Понякога го премествам, за да мина покрай него и да си взема някой инструмент.
Цитирай
#3

А някой кара колело!

А по темата.... тц, ни притежавам таквоз. Може би е хубаво да си взема, ама като знам че съм по скоро в категория търтей, отколкото в категорията активен човек, си мисля че само ще събира прах.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#4

купих си това преди няколко седмици

http://www.crosscycle.com/bg/catalog/mtb...24-51.html
Цитирай
#5

Ако замениш единия транспорт с колелото и става друго. Tooth Да кажем, аз зимата или в по-гадно време трябва да звънна около 15 мин по-рано че да ида на време с такси. С колелото ходя за 10 мин +/- 1. И то защото не ми се налага да чакам и да се съобразявам толкова с трафика. Като не ми харесва хора и по тротоара. Иначе аз съм с някакъв измислен Edge...

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#6

Ето го моето (синьото), въпреки, че на рамката пише Konnekt, се води Cross Nomad
[Изображение: 1662646_767046713323407_273871528_n.jpg]
[Изображение: 1912279_812037715492826_1437404013_n.jpg]
10-годишно и на около 10 500 километра (в момента) вече доста амортизирано, карам го целогодишно
от около 3 години с колегата Denie46 караме и на по сериозни разстояния- сегашния ни рекорд за 1 ден е 105 километра, а като скорост най-много съм му вдигал 72 км/ч

Sony Xperia M2 (D2303) 
Версия на компилацията: 18.3.1.C.1.17
Android 4.4.4 KitKat
Цитирай
#7

Имам, даже 2. Едното е Леадер Фокс Силвер Lol Даже и работи (почти) от скромната 2003 година (примерно). Другото е някакъв крос, с амортисьори, дискови а у, абе яката работа, пак е стара от около 2005-6 и си работи. Рядко ги ползвам обаче, че не са ми винаги под ръка Big Grin Имам и едно от последните ново закупени балканчета и то си бачка, ако го намеря, къде съм го дянал Big Grin Искам да си взема ново, ама нещо гледам струващите си са бая стотинки.

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#8

Леле, тамън мислех да пускам такава тема Big Grin
Искам да си взема нещо втора ръка, но пък и да не се охарчвам Tooth
това става ли според вас. ще се кара из София
http://prodavalnik.com/velosiped-s-plna-...-i44124097

и второ - я дайте съвети за каране из града

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#9

smiley написа:...ама като знам че съм по скоро в категория търтей, отколкото в категорията активен човек, си мисля че само ще събира прах.
True story, като човек от категория търтей с колело, мога да потвърдя, че тази опция е доста вероятна.
Но тъй като категория търтей в повечето случаи е в супертежка категория съм решил да го раздвижа малко това колело. Та по случая преди няколко дни му направих пълна поддръжка - почистване, смазване, помпане на гумите, а освен това го обзаведох и с нова седалка, че оригиналната е някаква садо-мазо чудесия, дето след 30-40 минути каране се чувствам като изнасилен от цял отбор негри. :rofl: Crazy :rofl:
Иначе колелото е Sprint Leopard.

А за колегата който пита за карането в града, ето едно обучително филмче http://www.imdb.com/title/tt1547234/ Tooth

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#10

С такова джиткам: http://www.velokiev.com/images/bikes/472741.jpg Само, че с две дискови спирачки.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#11

Разцъквам с един спринт аполон в града. Събирам в момента за добра планинска мекица.

Choosing...
Цитирай
#12

Слон, ако няма да правиш Downhill и Аполона е добре за планината. Съмнявам се да ти трябва чак толкова много заден амортиьор, по-добре смени само вилката с малко повече ход и си ти.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#13

Петко не става. Аполона ми е доста дълъг и с тънки гуми. Правен е за града да е лесно и бързо въртенето. Трябва ми един РАМ АМ. Искам леки круизчета из планината и лек даунхил. Пък и аполона е старичък вече.
Не съм и привърженик на бойните твърдаци.

Choosing...
Цитирай
#14

И аз имам колело. В началото го карах сравнително често - мерак, но нещо не е моя спорт и сега се движи доста рядко. Понякога се сещам за него, но предпочитам футбола. Играя между 2 и 4 пъти седмично и колелото ми идваше в повече, а и ми е скучно с него. Футбола ми е по-забавен. Все пак карам понякога, но просто ми идва в повече два спорта вече (на 41 съм).

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#15

Емски, футбола прави толкова повече травми... Tooth

Choosing...
Цитирай
#16

sabotage7410 написа:Леле, тамън мислех да пускам такава тема Big Grin
Искам да си взема нещо втора ръка, но пък и да не се охарчвам Tooth
това става ли според вас. ще се кара из София
http://prodavalnik.com/velosiped-s-plna-...-i44124097

и второ - я дайте съвети за каране из града
Един съвет по-добре си вземи един твърдак(без заден амортисьор), защото хубавите мекици почват от 2000лв така, че можеш да си направиш извода за това от снимката.
Ето го и моето [Изображение: 2013-10-20%2016.30.55.jpg]
И аз като слона събирам пари за хубава мекица, може като за начало да почна с хубва ам рамка Blush

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#17

Да,скъпата мека рамка е добра инвестиция. Имам един пруятел обаче , който си купи точно RAM AM за 2000 и косур лева, и пак си я кара по трасе което е за едно бикновенно начален клас колело. Според мен няма смисъл от скъпи рамки ако ще въртиш из града и парка. Аз съм от Плевен и няма толкова места за педалиране различни от XC.

Siemens MC60 (Lost) , Nokia 6600 , Nokia 6210 Navigator , HTC Wildfire S,Alcatel Onetouch Idol 6030X (rooted), Lenovo P70 - A,Xiaomi Redmi Note 5pro , Xiaomi Redmi Note  8pro 128/6
Цитирай
#18

Аз искам да си перкам от работа до нас и обратно. Ако днес се харесам с колелото и видя, че става за каране сигурно ще го взема. И ако не се претрепам довечера по центъра ще кажа как е Tooth

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#19

Пролет, лято и есен се движа с ето този екземпляр. Карам само градско до работа и обратно. Карам и малкия до детската градина, та затова е и обинтована рамката Tooth

Huawei P9 Lite
Iphone 7 Plus
Цитирай
#20

Точно с такова каране на рамката и леко краченце, на возещия се на рамката, в предната капла, вуйчо ми се раздели с предните си 2 зъба. Аз бях този който се возеше на рамката... Confusedtupid:

Choosing...
Цитирай
#21

Sloona написа:Емски, футбола прави толкова повече травми... Tooth
Така е, но пък е по-забавно. Карането на колело ми е скучно, аз и за това не си карам моето. Иначе за травмите е ясно. Вече от ЕГНто ми са олабили ставните връзки и разпъвам ту едното коляно, ту другото - адски боли.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#22

Емски, намери компания и става друго. :thumbup:

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#23

Аз да кажа, взех си колелото. Ако довечера не се обадя да кажа как е обадете се на 112 Lol

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#24

Offtopic Е защо на 112? Няма ли да е вече малко късно да се звъни на тях? :rofl: Tooth

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#25

Добре, де. Разпределете ми андроид имуществото за благото на форума.

pS жив съм

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)