Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z1 compact
#1

Absolut написа:
kimif20081 написа:+1 бял

От България ли го купи този кейс?
От Вивaком с Вивaклуб кaртa 12,90лв,без кaртa 19,90лв.Имa скрийн протектор в комплектaSmile

Lg G7ThinQMate 10 pro, 
P20lite, Xiaomi Mi A1,Lg g3;Samsung S8;LG optimus G;LG G4;Xperia NEO ics;ASUS TF700T ICS-JB4.2.1; LGG2;Xperia Z1compact:Xperia Z3compact(Orange), Xperia z2, Huawei P9lite @posamkata
Цитирай
Аксесоари
#2

kimif20081 написа:
Absolut написа:
kimif20081 написа:+1 бял

От България ли го купи този кейс?
От Вивaком с Вивaклуб кaртa 12,90лв,без кaртa 19,90лв.Имa скрийн протектор в комплектaSmile
Този кейс е ужасен и не си заслужава парите... По-добре изчакайте за нещо качествено да излезе на пазара.
А скрийн протектор не ви трябва, при положение, че си върви такъв към комплекта на телефона. Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#3

Moro написа:
kimif20081 написа:
Absolut написа:От България ли го купи този кейс?
От Вивaком с Вивaклуб кaртa 12,90лв,без кaртa 19,90лв.Имa скрийн протектор в комплектaSmile
Този кейс е ужасен и не си заслужава парите... По-добре изчакайте за нещо качествено да излезе на пазара.
А скрийн протектор не ви трябва, при положение, че си върви такъв към комплекта на телефона. Smile
Към моя нямаше скрийн протектор в комплекта, освен ако нямаш предвид фабрично залепения... Калъфа никак не е ужасен, поне според мен и при положение, че това е първия телефон, който ползвам с калъф. Тоест, какво му е ужасното?... Взех си такъв + отделно протектори за екрана, два броя, кристален и антирефлекс, пак от Виваком. С калъфа ми излезе всичко 19 лева, което си е направо без пари, като се има предвид цената на всяко едно поотделно в някои магазини.
Честито на купилите го! Чакаме отделен подраздел и за нашето телефонче... Wink

едит: Сега видях в друго твое мнение какво препоръчваш... Сайта Dice.bg, където картата памет ми я продават с 150% надценка... То и за това кейсовете им са на безумната цена от 60 лева, скрийн протекторите - 20... (20х2=40). Дали е по-добре да дам 80-100 лева на някакъв измислен сайт за същото, за което дадох 19...

ето карти памет, цени:
В Reset, Micro SDHC 32GB UHS-I Class 10, Adata е с цена 32 лева, в Dice.bg - 49 лева абсолютно същата...

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай
#4

Е, аз препоръчвах за htc one кейс. В дайс цените специално на калъфите са като навсякъде, че даже имат прилични промоции от време на време. Може би не си имал скрийн протектор - чух, че имало два варианта комплекти за компакт - моят беше с докинг станция и скрийн протектор. Този калъф го купих и аз от глобул, защото беше единственият наличен за компакта. Счупи се за два дни и едно изпускане, затова не го долюбвам. В крайна сметка купих кожен калъф тип тефтер на крушъл. Не е хич лош, но е малко скъпичък. Все пак жената си го избра и нямах избор - купих го. А препоръчвам дайс, предимно защото имат богат асортимент от всякакви аксесоари, като цените им са наистина малко височки, но само за "марковите" им предложения. Примерно предлагат въпросния калъф, който обсъждаме, за същите пари. Освен това те са единствените, които вече имат 5 кейса за компакт - доста търсих и обикалях по други магазини. За 20 лева имат и още един кейс тип гръб - черен твърд силикон, който хич не е лош и според мен е по-добър от прозрачния.


Едит: извинявам се, излъгал съм се. Въпросният черен кейс е 60 лева и определено не си заслужава... Но като цяло, цените на кейсовете им са като навсякъде - доста завишени. Например имам познат, който взима кейсове от доставчик. Кожен калъф, който при операторите се продава за 40 лева, той го взима за 4... Няма да ви казвам колко струват силиконовите гръб кейсове...

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#5

Moro написа:... Този калъф го купих и аз от глобул, защото беше единственият наличен за компакта. Счупи се за два дни и едно изпускане, затова не го долюбвам. ...
Offtopic Е, да, сега те разбрах Smile ... С това да бе почнал Wink Важното е, че на телефона нищо му няма... cellularline беше и твоя, нали?

п.п. То ясно, че се продават боклуци за безбожни пари... Викаш, продава го за 40, а го взима за 4... Силиконовите сигурно и левче нямат.

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай
#6

Еми лев - два са най-обикновените. Но да, безбожни са парите. Баща ми за неговия галакси s2 си взе кожен калъф за 39 лева. Износи му се и ме помоли да му купя от моя познат. Взех му 5 за 20 лева... Може би малко по-скапана е пластмасата, в която се намества телефона, но пък си има достатъчно резервни...
Иначе аз за моя one исках сериозна защита, а за такава с китайско менте нямаше как да мина. Та си взех хибриден кейс на incipio. Да, скъпичък е, но от чужбина щеше да ми излезе същите пари с месец чакане. И си го взех от dice. Та хубавото на dice е точно това - имат много богат асортимент. Много от аксесоарите им могат да се намерят и другаде и не си заслужават, но имат и доста неща, които другаде на бг пазара трудно се намират, и точно в това отношение си заслужават. Та не го приемайте като реклама, просто споделям факт. За компакта от няколко седмици търся калъф и не намирах, а при тях вече има поне 5 калъфа, за съжаление са скъпички...

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#7

Нека тук се обсъжда всичко свързано с аксесоарите за Z1 compact
Цитирай
#8

Dance ползвам тънак прозрачен кейс на krusell с доживотна гаранция закупен от sim.bg.вярно изръсих се 30лв.но телефончето си остава с готиния си дизаин и лекота.и сам радостен ,че е защитено нежното му гръбче

Тертиплия
Цитирай
#9

Аз съм с ето този кейс.

Sony Xperia Z1 Compact pink
Samsung S8, Orchid Grey
Цитирай
#10

thepitbull написа:Dance ползвам тънак прозрачен кейс на krusell с доживотна гаранция закупен от sim.bg.вярно изръсих се 30лв.но телефончето си остава с готиния си дизаин и лекота.и сам радостен ,че е защитено нежното му гръбче

и аз съм със същият Wink Освен това си купих и докинг станция Rock
Цитирай
#11

На жена ми ѝ взех Krusell Kiruna FlipCover:

[Изображение: krusell_kiruna_flipcover_z1_black.jpg?1381319249]


Много добър калъф, макар и сравнително скъп - около 50 лева върви.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#12

Приятели, продава ли се някъде протектор за гръбчето?...

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай
#13

djagi написа:Приятели, продава ли се някъде протектор за гръбчето?...

Аз обиколих почти цяла Варна и не намерих. Поръчах от прода...ник и на следващия ден бях опакован целия... Devil Dance

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#14

Аз си взех пълен комплект от ebay.co,uk такъв http://www.xtremeguard.com/Sony-Xperia-Z...sxgrds.htm

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#15

Аз пък закупих силиконов гръб на Puro от Плес*о,изключително съм доволен от него...
Цитирай
#16

Имах предвид, нещо което да се лепи, подобно на скрийн протектора за предния екран. Иначе и аз съм купил едно калъфче, но не ми харесва този вариант, а задната страна си се драска... Много съм доволен от MyScreen Protector, antiReflex, взет от Виваком за 5,90 (в комплекта са два - антирефлексен и кристален). За задния панел пак бих предпочел нещо антирефлексно.

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай
#17

Калъф - задължително!

Отделно може и това:

[Изображение: gsmarena_001.jpg]

/майтап, но факт/

Поздрави,

"SONY XPERIA Z1 Compact " - Black Magic 2014
Цитирай
#18

Днес ъпдейтнах музикалния плейър. Изгубиха ми се обложките на песните, които бях свалил. Дадох на една конкретна песен да свали обложка, но то свали за всички и то изцяло грешни. Почти всички песни са ми с обложката на някъв Гордън Хескъл и няква негова песен. Идеи как да оправя това или да свалям наново песните?
Цитирай
#19

От къде могат да се купят тези магнитни кабели за зареждане нови...видях в продавалника има един за 15 лева но е от варна...това мисля е 100 пъти по удобен вариянт от това да отваряш/затваряш на всяко зареждане
Цитирай
#20

Е какво като е от Варна? Аз съм от Варна и поръчах док станция от София, е плащаш 2-3 лева доставка ама едва ли ще те бърка... И да доста по удобно е от това постоянно да отваряш и затваряш.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#21

Това магнитно зарядно, гледам това варненското в продавалника, всъщност е само едно кабелче, нали?
Т.е. бързината на зареждане ще зависи единствено от зарядното, в което се включи - оригиналното, usb порт...

PP: Гледам от Китай доста по-тънко ще дойде . Пък и ми се вижда по-удобно само преходник. Някой има ли идея в Бг дали има от този тип?
[Изображение: mtDex1UkC3eLXUbyXXPVcvg.jpg]

Android Huawei P30
Цитирай
#22

У нас несъм го виждал,но съм със същото от две седмици. Излишно е да вземаш това с кабела. Ако не ти трябва докстанция,това е най-разумното.

Sony CDM-C1--->Sony CDM-J70--->Sony Ericsson K610--->Xperia Ray--->Xperia Z1 Compact<---
Цитирай
#23

Колеги, аз имам такъв кабел с магнитче, но това което не ми харесва е че магнитчето е слабичко и не се държи стабилно към апарата, в смисъл много лесно се отделя от апарата при леко натискане в някоя посока. Възможно е и проблема да е в мойта бройка кабелче, но ако е така при всички, според мен док станцията е много по удачен варянт за зареждане. :cheers:

Samsung Galaxy S (drowned); SONY XPERIA Z (lost); SONY XPERIA Z3 Compact; Samsung Glalaxy S7 
Цитирай
#24

Магнита ми щраква така,че после прилагам усилие да го отделя от телефона.

Sony CDM-C1--->Sony CDM-J70--->Sony Ericsson K610--->Xperia Ray--->Xperia Z1 Compact<---
Цитирай
#25

st.co написа:Магнита ми щраква така,че после прилагам усилие да го отделя от телефона.
Колега, от къде си купувал кабела? Моя го взех от ebay от китай за около 8 лв. и положението е като на този клип:
http://www.youtube.com/watch?v=IA-80aINvRI

Samsung Galaxy S (drowned); SONY XPERIA Z (lost); SONY XPERIA Z3 Compact; Samsung Glalaxy S7 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)