Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[root] Erazzer 3.0 - Изтриване на Google Account
#1

Програма за изтриване на гугъл акаунта,без да се минава през фабрични настройки.Изисква рут и версия на андроида 2.х.Въпреки всичко направете бекъп на личните си данни презди използването и,защото в зависимост от модела на телефона,някои данни може да бъдат изтрити-не трие нищо на картата памет.


Информацията е от 4PDA,не съм я тествала!

Маркет линк

Според мнения на потребители при huawei u8500 е възможен проблем с google talk,при galaxy ace нищо не се е изтрило,но пък при optimus one са изчезнали контактите,може би защото са били съхранявани в гугъл акаунта-дано е полезна на някого!

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
Аксесоари
#2

работи на HTC Desire HD c Android RF by s3v3n v7.1 stable Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#3

Браво Деси - това ще е полезно със сигурност на много хора! :thumbup:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Лошото е,че иска рут,а в повечето случаи телефоните ,които имат нужда от смяна на акаунта не са рутнати,но все пак е нещо-на двама човека да послужи пак ще е добре.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#5

Не на двама .. на трима :thumbup:
Цитирай
#6

И при мен работи, но наистина ако контактите ти са в гугъл акаунта след изтриването му изчезват от указателя- логично е.

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
Цитирай
#7

При Галакси С работи чудесно Wink Благодаря Smile :bow:

MI6
Цитирай
#8

Искам да попитам тъй като немога да вляза в акаунта си,защото незнам паролата как по дяволите да я изтегля??? Някой може ли да я качи в dox да речем и да я изтегля от там,или ако може по пощата gen4o87bs@abv.bg
Много ще съм благодарен ако някой помогне Android

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай
#9

Внимавай с езика. :mad: Изтегли си я от форума (има я в първи пост) и си я прати сам или си я качи директно на телефона!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#10

О да , тенкю :cheers:

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай
#11

Тенкю ама нестава :capitulation:

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай
#12

Reset

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#13

Тази опция има в настройките на Google профила на всеки.
Цитат:Услуги
Изтриване на потребителския профил и функциите на Google+ Изтриване на потребителския профил и премахване на свързаните функции на Google+
Изтриване на целия профил в Google Затваряне на целия профил и изтриване на всички свързани с него услуги и информация

Motorola v 3690 -> Siemens SL45 -> Siemens C65 -> Nokia 6233 s40 -> LG Optimus Оne P500 Android 2.3.3 (v20g)-->Sony Xperia Z Аndroid 4.4.4..*#*#7378423#*#*
Цитирай
#14

dessyteneva написа:Програма за изтриване на гугъл акаунта,без да се минава през фабрични настройки.Изисква рут и версия на андроида 2.х.Въпреки всичко направете бекъп на личните си данни презди използването и,защото в зависимост от модела на телефона,някои данни може да бъдат изтрити-не трие нищо на картата памет.

[Изображение: 3337979I.png]

[Изображение: 3337980M.png]

Информацията е от 4PDA,не съм я тествала!

Маркет линк

Според мнения на потребители при huawei u8500 е възможен проблем с google talk,при galaxy ace нищо не се е изтрило,но пък при optimus one са изчезнали контактите,може би защото са били съхранявани в гугъл акаунта-дано е полезна на някого!

работи на ZTE Racer

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#15

Реших да зарадвам един познат който не си спомня паролата за G.
Изтеглих .apk-то и го качих на мемори картата му. От там при опит да я инсталирам, след като натисна върху файла, и никаква реакция от телефона. Телефона е Desire HD. В апликации съм избрал позволение на инсталиране на всички приложения.
Някакви идеи?
Цитирай
#16

Програмата изисква телефона да е root-нат.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#17

И на Wildfire S също работи отлично.

Huawei P40 Pro Black, Samsung Galaxy S8 Plus Arctic silver
Цитирай
#18

Искам само да попитам нещо по-разбиращите.
Ако с тази програма премахвам Г акаунти....то може ли тогава да махна моя акаунт и да се логна с друг през който има купени приложения от маркета??След това да ги сваля и инсталирам след като вече са платени...и след това да се логна с моя акаунт.Задавам въпроса защото ми писна да си търся безплатни про версий на някой програми които като ги инсатлирам си работят,но като трябва да ги упдейтна през маркета и ми дават грешка.

OnePlus 2 64Gb
Цитирай
#19

Няма да се получи.
Цитирай
#20

myankov написа:Няма да се получи.
Абе и аз бях сигурен ама да питам все пак.

OnePlus 2 64Gb
Цитирай
#21

+1! Аз го ползвах, и ми беше от полза!

iPhone 4 16GB White iOS 6.1.2
Цитирай
#22

Браво !
Благодаря !

LG G Flex2 16 gb 5.1.1 
Цитирай
#23

При мен на XPeria X8 не откри гугъл акаунти ........ А такъв има.... мамичката му...

LG Nexus 4
Цитирай
#24

Paranoidcho написа:При мен на XPeria X8 не откри гугъл акаунти ........ А такъв има.... мамичката му...
A имаш ли root?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#25

И при мен стана! Браво!!!

Sony Xperia Z1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)