Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спийдкамери за iGO и Primo от Vami
#1

Последно обновяване - 07.04.2017

Добавяне, редактиране и сваляне - Спийдкамери за iGO, Primo, Navitel, Garmin, Sygic.

Базата ще се подръжа съвместно с колегата gaffer.

Всеки ще може да добавя нови точки и редактира съществуващи.

Файлове за Primo:
Малко разяснения:
По късно ще напиша какви настройки трябва да направите за да качвате точки и направо от iGO Primo за Android със скин GjAk и модовете му. Също така и приложение за свалянето на базата отново само за Android.

Важно! Малко разяснения за Тип направление: и Ъгъл направление:

[Изображение: d18f2ac6923a56df.png]

Ако стойността в Тип направление: е 0 това означава, че камерата снима във всички посоки. Ако въведете 1, това означава, че камерата снима само в една посока указана в Ъгъл направление: със стойност от 0 до 359. Това е ъгъла, заключен между посока север и вашата посока на движение. Ако стойността на Тип направление: е две, това означава, че снима в двете посоки, също указана с Ъгъл направление:. Ако не знаете стойността на Ъгъл направление:, по добре напишете 0 и укажете с думи посоката на движение, но изберете Тип направление: в засисимот от точката, а аз след това при обработката ще направя необходимите корекции.
Цитирай
Аксесоари
#2

Благодарение на olele39, Flyora и xakepa за два дни се добавиха и редактираха над 30 точки.
Сваляне от първия пост.
Цитирай
#3

Като са с числа отпред, трябва ли да се променя нещо?

Huh
Цитирай
#4

Нищо. Това съм го направил за улеснение. Също така е важно да си свалите новата версия на скина от тук.
Цитирай
#5

Аз не използвам скин, ще работят ли при мен?
Ползвам ux_more_cams.

Huh
Цитирай
#6

Очаквай обновяването на ux_more_cams, все още не съм го преработил поради липса на време. При теб няма да показва коректно само 30_BG_speedcam_SC_camera.txt, така че за сега само този файл не слагай.
Цитирай
#7

Объркал съм се ползвам ari_Screensaver+HUD-1
Тук ще е проблем ли?

Huh
Цитирай
#8

Да, там също няма новата категория. Не слагай въпросния файл или му промени съдържанието, като промеиш Type така:

От
Код:
X,Y,TYPE,SPEED,DIRTYPE,DIRECTION
22.72489,43.73932,30,0,0,0
22.72645,43.74071,30,0,0,0
22.73701,43.74979,30,0,0,0
22.81854,43.98362,30,0,0,0
...

На
Код:
X,Y,TYPE,SPEED,DIRTYPE,DIRECTION
22.72489,43.73932,3,0,0,0
22.72645,43.74071,3,0,0,0
22.73701,43.74979,3,0,0,0
22.81854,43.98362,3,0,0,0
...

Чрез тази редакция тези камери ще се визуализират, като камери за червен светофар.
Цитирай
#9

Ок, благодаря.

Huh
Цитирай
#10

42.13531,24.63486
Пловдив посока Стамболийски на кръстовището на Оризаре има камера за трафик в двете посоки от може би месец
Цитирай
#11

duhh благодаря за инфото, сега аз ще я добавя, но в бъдеще не е лошо това и потребителите да го правят. Лесно е и първия линк е за сайта с камерите, където всеки може да добавя точки Smile

п.с. Малко промених координатите да е на самото кръстовище.
Цитирай
#12

Vami написа:duhh благодаря за инфото, сега аз ще я добавя, но в бъдеще не е лошо това и потребителите да го правят. Лесно е и първия линк е за сайта с камерите, където всеки може да добавя точки Smile

п.с. Малко промених координатите да е на самото кръстовище.

Дай точните координати Vami , за да си го добави който иска....

| Phone : Mi 10 note lite  |  
  smart watch HONOR GS pro
Цитирай
#13

Vami написа:Нищо. Това съм го направил за улеснение. Също така е важно да си свалите новата версия на скина от тук.

Vami, тези камери стават ли и за WinCE или искат преработка на скиновете?
Цитирай
#14

Стават, само новата категория за трафик камерите трябва да промениш Type от 30 на 3. olele39 пусна димка за CE, аз ще пусна на GjAk, но сега нямам време Smile
Цитирай
#15

Vami, браво за труда! За трафик камерите има ли наличен audio глас вече?

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#16

Да, има. Май сме забравили да го пуснем Smile
Цитирай
#17

Хм като добавям от новите повдигнати пешеходни пътеки по-добре ли е като легнал полицай да ги обозначавам? Може би е хубаво да се направи и категория за повдигнати пешеходни пътеки.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#18

Vami написа:Нищо. Това съм го направил за улеснение. Също така е важно да си свалите новата версия на скина от тук.

Необходим ли ни е (и какъв, ако да) запис в sys.txt за тази категория? Аз поне нямам speedcam_category:30.

Galaxy Tab 8.9 ICS (4.0.4)
Цитирай
#19

С olele39 го обсъдихме и тези пешеходни пътеки ги обозначаваме пак с пешеходна пътека, но ограничението на скоростта е 30 км/ч. На "обикновените" без полегнал полицай е 0. Виждам, че си въвел и такива, не ги пипай, няма проблем. Аз ще ги обработа, но утре или довечера, че пак излезе работа по скина. Уж финална версия, пък все добавяне нови неща... Smile

п.с. olele39 готви описание как се работи със сайта и съвсем скоро ще го кача в "За проекта".
Цитирай
#20

Vami, свалих последния скин на diМka от dido123, за да проверя дали има глас за новите трафик камери. Имаше и си го добавих. Естествено добавих тази нова категория камери и в sys.txt. Гласа на жената е малко по-различен,. Нали този файл ползваш и ти? Понеже видях разлика в големината на някои от аудио файловете ги сравних и моите бяха малко по-дълги, докато на dido123 бяха с изрязани думи като внимавайте, приближавате и т.н. Може ли да пуснеш цялата актуална папка audio?

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#21

Същия е гласа, olele39 го пусна, както и съкратените. Скина също.

Обновяване на камерите в първия пост. Благодарност за помогналите в събиране и редактиране на точките!
Цитирай
#22

На входа на София по магистрала Хемус (новия участък) , точно пред магазин Джъмбо, много често има патрулка с радар. Ограничението е 60.
По-късно ще се опитам да добавя още неща за София, относно засади.

Sony Xperia Z5>>Sony Xperia Z3 >> Sony Xperia Z >> Sony Ericsson Arc S >> Sony Ericsson Vivaz Pro >> Sony Ericsson G900 >> Sony Ericsson T650 >> Sony Ericsson K510 >> Sony Ericsson T630 >> Ericsson A1018s >> Ericsson GA 628
iGO Primo v.2.0.1 (Explay Surfer) 9.6.7.281004 1920x1080 Xperia Z и Igo 2.4 1280x720 M4AQUA Z3 COMPACT Ext.SDCARD
Цитирай
#23

Видях, че си вкарал няколко точки, за което ти благодаря! Може ли когато за точката "Тип направление:" стйноста не е 0, а 1 или 2, да се указва и посоката с думи и в "Коментар"? По този начин ще проверявам дали в "Ъгъл направление:" стойността е правилна.

п.с. В първия пост съм дал разяснения относно Тип направление: и Ъгъл направление:.
Цитирай
#24

Извинявай, но когато ги вкарах не беше пуснал разяснение за тип направление и ъгъл и затова в повечето са стойности нула.

Sony Xperia Z5>>Sony Xperia Z3 >> Sony Xperia Z >> Sony Ericsson Arc S >> Sony Ericsson Vivaz Pro >> Sony Ericsson G900 >> Sony Ericsson T650 >> Sony Ericsson K510 >> Sony Ericsson T630 >> Ericsson A1018s >> Ericsson GA 628
iGO Primo v.2.0.1 (Explay Surfer) 9.6.7.281004 1920x1080 Xperia Z и Igo 2.4 1280x720 M4AQUA Z3 COMPACT Ext.SDCARD
Цитирай
#25

JORDITO, имам молба към теб. Разбирам, че искаш да помогнеш. Доста точки си нацъкал като нови, а до тях има съществуващи от базата. Ето примера по долу...

[Изображение: 68036b585fb14920.png]

Ако смяташ, че координатите или типа не е верен натисни на моливчето и редактирай съществуващата, а не добавяй нова. По този начин само усложняваш обработката след това.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)