Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root на Prestigio Multipad 7.0 Prime Duo 3g PMP 7170 B3G
#1

Здравейте колеги, първо съжалявам че пускам нова тема за това, но не успях да го руутна този таблет. Пробвах всички начини описани за този модел във форума, в интернет каквото намерих и все не става. Моля дайте някакви идеи, че тази малка на обем памет направо ме изкарва извън нерви :/ .

Samsung N7000 Galaxy Note AryaMod v8
Prestigio Multipad 7.0 Prime Duo 3g Rooted
Цитирай
Аксесоари
#2

За триене!!! Lock

Samsung N7000 Galaxy Note AryaMod v8
Prestigio Multipad 7.0 Prime Duo 3g Rooted
Цитирай
#3

И как го роотна таблата.
Цитирай
#4

Я кажете заслужава ли си тоя таблет.
Цитирай
#5

Аз рутнах на сина ми - таблет Prestigio Multipad 7.0 Prime Duo 3g PMP 7170 B3G с Kingo Android Root от тук http://www.kingoapp.com/
Доста бързо и елементарно е! Сваляте програмата на компютъра, инсталирате на компютъра, слагате отметка на usb debugging в developer options на телефона, свързвате телефона с кабел към компютъра, стартирате програмата Kingo ROOT и чакате. Програмата си инсталира драйвери и после рутва таблета! Това е!
Цитирай
#6

(2014-10-13, 22:31:48)stensyto написа:  Аз рутнах на сина ми - таблет Prestigio Multipad 7.0 Prime Duo 3g PMP 7170 B3G с Kingo Android Root от тук http://www.kingoapp.com/
Доста бързо и елементарно е! Сваляте програмата на компютъра, инсталирате на компютъра, слагате отметка на usb debugging в developer options на телефона, свързвате телефона с кабел към компютъра, стартирате програмата Kingo ROOT и чакате. Програмата си инсталира драйвери и после рутва таблета! Това е!

В моят случай става въпрос за таблет, който е забил в Safe mode и не стига до там, че да зареди менюто.Т. ест не, че е забил просто сам стига до Safe mode и не може да зареди нормално.Опитах с wipe опциите, но без успех.Няма как да сложа отметка на usb debugging така, че съм в безизходица.
Някакви идеи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)