Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между Samsung galaxy ace 3 4G и Nokia Lumia 1320
#1

Здравейте,колеги,

предлагат ми да преподпиша договора си и да ми подарят един от двата телефона.
Според вас кой е по-добър?
За нокията моля да ми кажете дали вървят skype, Facebook (приложение ) ,офис пакет (редактор) ,YouTube и Gmail.Нещо подобно на wordmate и CSdict.
Тези ми са задължителни 100%.

Предварително благодаря.
Поздрави.

ПП: На нокията батерията как е в сравнение с Ноут 3 и ЛГ Г2?
Цитирай
Аксесоари
#2

didocec написа:Здравейте,колеги,

предлагат ми да преподпиша договора си и да ми подарят един от двата телефона.
Според вас кой е по-добър?
За нокията моля да ми кажете дали вървят skype, Facebook (приложение ) ,офис пакет (редактор) ,YouTube и Gmail.Нещо подобно на wordmate и CSdict.
Тези ми са задължителни 100%.

Предварително благодаря.
Поздрави.

ПП: На нокията батерията как е в сравнение с Ноут 3 и ЛГ Г2?
За Нокия: skype си е вече на Майкрософт и върви идеално; Facebook (приложение ) - не съм му фен и не съм си играл, но има; офис пакет на Майкрософт е идеален и безплатен;YouTube ползвам през браузъра, но има и апликации; Gmail си има и работи добре, но е без пуш известия - синхронизира се на час или два (зависи колко си задал); wordmate и CSdict - има разни речници, не ползвам редовно, но има.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#3

Ако избора е твърдо между 2-та телефона аз бих взел Nokia 1320 поне заради това, че е по скъп телефон върви около 500-600 лева, а самсунга около 300. Ако нещо не ти хареса ще го продадеш и ще си вземеш друг телефон.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#4

Мерси за бързите отговори.
А някой има ли представа нокията от към батерия как е сравнена с Note 3 и LG G2 ?
Цитирай
#5

3400mAh..как очакваш да се държиSmileНямам нот3,но батерията на 1520 изкарва два пъти повече от батерията на нот2,няма причина на 1320 да изкарва по-малко.Изобщо не може да става сравнение мужду двата телефона.Единствено може да ти е проблем големината,но пък ще се учудиш колко безпроблемно и приятно работи Уиндоуса,след като му свикнеш разбира се.Аз на твое място бих отнесъл лумията.
Цитирай
#6

А като падне батерията, на нокиата се зарежда безжично от електрическите стълбове, а ако няма наоколо, от силата на природата.
Изкарва 2 пъти повече единствено в проповедническа те въжделения.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

jorrdann...забрави само да споменеш откъде се охлажда ako ne prez korpusa..Smile

казвам го от опит.(автора на темата е попитал конкретно,нямам 1320 ,затова споделям наблюдения за 1520)..вярно ,че нота е вече на година и половина и батерията му е малко или много амортизирана,а нокията е на месец,но фактите са такива.Нота всяка нощ е на зарядното(дори и като нов беше така) а нокията през вечер.Съжалявам ако фактите влизат в разрез с фенските убеждения,но..това не е мой проблем.
Цитирай
#8

Хайде сега, да пуснеш едно сравнение на ползването, защото моето LG изкара 8 денонощия и оставаха 33% батерия. По твоята логика, моята батерия изкарва 8 пъти повече от Note 2 и 4 пъти повече от тази на Нокиата.
Да не говорим, че ти определено не си се показал обективен по отношение на тези въпроси, а и телефонът на който базираш е доста различен от споменатия.

Към автора, вземи по - скъпия телефон!

П. П. : Щом сваляш батерията на Note 2 за един ден, значи ползваш Нокиата за ало и някоя снимка на цветенце.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#9

Здравейте,колеги,

1520 много ми харесва, но е доста скъп Sad .
Забравих да попитам дали нокията има безплатна офлайн навигация (задължително ми е ) и брояч на интернет трафика ( нещо като 3G watchdog).
А за батерията ми е важно колко издържа на включен екран и сърфиране в интернет (предимно четене на новини ), че често пътувам по около 6 часа на ден с градския транспорт .Хубаво би било да издържи през цялото време Smile.

ПП : Точно заради големия екран ми харесва повече нокията.
Цитирай
#10

6 часа няма много телефони които ще издържат изобщо. Вземи си таблет.
Цитирай
#11

ЛГ Г2 издържа лично изпробвано.
Таблет си имам Motorola XOOM,
но ми е неудобно да го разнасям в градския транспорт.

ПП : Samsung galaxy s3 9305t издържа 4,5 часа екран, като най- малко хаби батерията на Android Bulgaria Forum App.
Цитирай
#12

http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_not...1027p3.php
http://blog.gsmarena.com/nokia-lumia-1320-battery-test/
разгледай тези линкове,може да са ти от полза
jorrdanne,какво ще рече обективен?Аз споделям само впечатленията си на базата на това което ми е минало през ръцете.В интерес на истината за ала ало ползвам нота,за браузване ползвам нокията,не само заради по-големия екран,ами и заради лекото синеене на амоледа,не ми е комфортно бялото да не е точно бяло.Имам пълноценен офис на нокията,та ползвам и него.На нота може да пусна някоя игра която я няма за уиндоуса и толкоз.За снимки определено и двата не ми допадат.Така ,че според моето ползване нокията изкарва два пъти по-дълго ,при друг нещата може да не стоят така.Приеми просто ,че каквото и да кажа при мен е такаSmileмоята обективна реалност е такава,твоята може и да е различна,не споря.Просто,ако има и други с практични наблюдения нека да кажат и те.Иначе в нета пише много неща,пише дори че,Гагарин не е летял в космоса ,пише че на луната живеят малки зелени човечета...Smile
Цитирай
#13

didocec написа:ЛГ Г2 издържа лично изпробвано.
Таблет си имам Motorola XOOM,
но ми е неудобно да го разнасям в градския транспорт.

ПП : Samsung galaxy s3 9305t издържа 4,5 часа екран, като най- малко хаби батерията на Android Bulgaria Forum App.

Все едно не ползвам телефон който държи по 3 часа дисплей с игра Wink Зависи от ползването. На NOVA 3 не вярвам че G2 ще изкара повече от 3 часа, максимум 4 да се презастраховам. Така че такива неща като 6 часа дисплей не вярвам. Може на книга или видео със всичко спряно.
Цитирай
#14

Колега,
игри не играя, видео не гледам.
Чета основно новини и форума през приложението .
Вярваш или не това са резултатите .

ПП : Телефоните се ползват в Мелбърн Австралия на 3Г , ако това има значение.
Цитирай
#15

Взимай Nokia-та тогава и това е. Колкото държи толкова Wink
Цитирай
#16

Взимай нокията няма да съжаляваш,освен ако не държиш непременно на андроида.Просто от двата телефона е по-добрия.Трябва да си много върл фен ,че да не предпочетеш него,но пък ако беше така нямаше изобщо да пуснеш темата предполагам.Smile
Цитирай
#17

Не държа на андроид имам четири телефона и един таблет с андроид.
Просто ме притеснява дали ще мога да ползвам изброените от мен по-горе приложения.
Едно време нокиите имаха много хубава вградена офлайн навигация, 1320 има ли?.


ПП: Всъщност не ми е необходим телефон, но като ми го подаряват защо да не го взема?

ППП : Нокията ми харесва повече на външен вид.
Цитирай
#18

за 1320 незнам дали има или не,най-добре питай където ти го предлагат.1520 има оффлайн карти.
Цитирай
#19

Всички Нокии WP имат Нокиа мапс, която се води добра офлайн навигация.
За WP го няма форумното приожение, обаче. Smile

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#20

Здравейте , колеги.

Извинявам се че толкова дълго не съм писал, но аз ползвах само приложението, я след нова година не мога да влезна.
Тогава не преподписах.
Сега ще го правя и ми предлагат
Самсунг Галакси S3 Нео и Нокията 1320 , та въпроса ми е кой от двата.
На външен вид ми харесва Нокията, а Неото ми е твърде банално (имам SIII 4G ).

Предварително благодаря.

Поздрави.

ПП: Много ще се радвам, ако се включи някой който е ползвал Нокията да пише има ли някакви болести и колко държи батерията.
Цитирай
#21

Кой е този оператор, който подарява телефони?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#22

Водафон Англия

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#23

Щом имаш s3 значи нокията, но иначе аз лично бих взел s3 neo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)