Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Облако Mail.Ru - една добра облачна услуга с 25 Gb безплатно място.
#51

'mdjurov' кога ще ни предложиш нова mod версия  ? Аз съм с 10 инчов таблет и съм страшно доволен, с v.1.4.1853 mod съм. Тегля си филми и ги качам хубавите в облака, след 20 год. внуците ми да ги гледат.
Цитирай
Аксесоари
#52

В новата версия са променили всичко и трябва отново да правя и преоразмерявам иконките, както и да сменям имената им, което си е трудоемко. Като ми остане повечко време, ще се захвана. А, иначе най-новата версия Облако Mail.Ru v2.3.2935, можете да си свалите от първи пост на темата. Благодаря за разбирането!  Smile

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#53

Все пак ще има ли нова модната версия.?
Цитирай
#54

Как мога да споделя мои неща от облака към друг.  ?
Цитирай
#55

Weblink Access не става ли?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#56

'barovec6' от къде се тегли Weblink Acess? В Google Play не намирам подобно....
Цитирай
#57

Защо да теглиш нещо,нали искаш да споделиш нещо от облака към някого ?? Тка че отиваш на файла който искаш да шернеш и в дясно на него има три чертички,чукваш на тях и първото от горе ти е Weblink Access.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#58

'bavarec6'  Благодаря. !!!  Аз съм много ти на руски и от много време имам поща в Mail.ru. Използвах промоцията 2014 год. и сега имам 1024 ГБ в облака. Качил съм много филми и сега искам да ги споделя.
Цитирай
#59

Как мога да кача файл (филм) по-голям от 2 GB?
Цитирай
#60

Много бавно качам файлове (филми) с последните версии от Google Play, карам с mod версията от 'mdjurov'. При Вас така ли е    ?
Цитирай
#61

Постарах се и намерих уж моднати версий: http://dlapkandroid.org/tag/cloud-mail-ru/,  но на коя да ползвам? Моля за Вашето мнение!   Благодаря!
Цитирай
#62

Ами това според мен са официалните версии. За модове виж тук:
4pda

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#63

@Like Networkek много време да се регистрирам в 4pda (а уж знам добре руски). Благодаря!
Цитирай
#64

(2017-09-10, 21:57:08)person написа:  ...много време да се регистрирам в 4pda (а уж знам добре руски)....
Регистрация отнема не повече от 5 минути на 4PDA, явно проблема е при тебе.

 
Цитирай
#65

То регистрацията не е проблем, обаче логването после за тия дето не са учили руски е голям проблем...

#TeamPixel
Цитирай
#66

За тези които не разбират руски- слагате отметка на "Я не могу ввести ответ" и на мейла ще получите линк за вход.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#67

(2017-09-10, 21:57:08)person написа:  @Like Networkek много време да се регистрирам в 4pda (а уж знам добре руски). Благодаря!

Аз бих препоръчал четвъртия вариант от този пост
Успех! Storstark
P.S. Ако телефона ти е с интел-процесор тегли файл с х86 в името.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#68

@Like Networkek. Благодаря! Послушаш твоя съвет.
Цитирай
#69

Как мога да кача файл по-голям от 2 GB в облака?  Благодаря!
Имам файл (филм) 2,03 GB и немога да го кача. От там ги гледам онлайн.
Цитирай
#70

С приложението за ПК.

#TeamPixel
Цитирай
#71

@kumbeto Благодаря!, но се оказа, че съм го качил по някакъв начин само, че без инфо...
Цитирай
#72

Някой знае ли може ли да се заключи дадена папка вътре в облака или трябва друг облак и евентуално кой е с такава възможност
Цитирай
#73

По принцип всяка папка е "заключена" т.е. само ти имаш достъп до нея. Ако искаш да я споделиш с някой - трите точки отстрани на папката - инфо - добавяне на юзъри.
Цитирай
#74

Дава възможност да се изпрати папката чрез имейл друго не виждам или греша.
Току що видях че дава възможност да се изпрати и като web адрес
Цитирай
#75

Има и възможност да си ограничиш достъпа до приложението чрез код или пръстов отпечатък.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)