Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

nedko77 написа:Проблем с imei на Lenovo S850 c MTK6592 Otca Core WCDMA GPS 3G RAM 16G ROM

Получи се след като дадох команда на телефона да върне фабричните си настройки ! Опитах ръчно да го оправя но за съжаление този код *#*#3646633#*#* не отваря Engineer Mode. Другият код за IMEI*#06#
работи ! Някакви идей ако имате кажете че в чудо се видях а не искам да правя глупости да скапя още повече телефона !
А какъв по-точно е проблема, загубиха се IMEI- те ли? Ако си ги бекъп-нал с MobileUncle можеш да си ги върнеш от бъкъпа.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай
Аксесоари

Здравейте!
Каква стана ще има ли най-после и за няшите телефони Кит кат?
Цитирай

Официално-на дали.
Следя при руснаците евентуално за някой порт от друг телефон, но засега няма нищо. :wall:

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Здравейте на всички,
От вчера съм уж горд притежател на този телефон закупен от алиекспрес, и според AnTuTu е чудовище с неговите 46000 точки. Проблема е че инсталирайки програмата от гугъл плей, ми е сложило версия 4. Усъмних се защото на другите ми телефони се инсталира 5.5. Свалих версията от друг сайт на сд карта, и отново ми цапна четворката. Инсталирах Geekbench, CPU-Z, Quadrant, GFXBench. Някой потвърждават че телефона е 1920х1080 и че проца е 8 ядра-2 гх, други че е 1 гх, и с 480 х 854 резолюция. Видеото е хем Mali-450MP, хем Mali- 400MP. Противоречия има и с камерата. Уж 13 мп, а то 7. Въпроса ми е. Има ли как китайците да са задали предварително версии на най популярните програми за бенч, и да те вкарат във филма в който имаш най- якия телефон. Преди съм получавал 64гб флашки които се оказват 4гб, та няма да ми е първия клайм, но все пак искам да разбера и вашето мнение. Благодаря ви предварително.
Цитирай

set007 написа:Здравейте на всички,
От вчера съм уж горд притежател на този телефон закупен от алиекспрес, и според AnTuTu е чудовище с неговите 46000 точки. Проблема е че инсталирайки програмата от гугъл плей, ми е сложило версия 4. Усъмних се защото на другите ми телефони се инсталира 5.5. Свалих версията от друг сайт на сд карта, и отново ми цапна четворката. Инсталирах Geekbench, CPU-Z, Quadrant, GFXBench. Някой потвърждават че телефона е 1920х1080 и че проца е 8 ядра-2 гх, други че е 1 гх, и с 480 х 854 резолюция. Видеото е хем Mali-450MP, хем Mali- 400MP. Противоречия има и с камерата. Уж 13 мп, а то 7. Въпроса ми е. Има ли как китайците да са задали предварително версии на най популярните програми за бенч, и да те вкарат във филма в който имаш най- якия телефон. Преди съм получавал 64гб флашки които се оказват 4гб, та няма да ми е първия клайм, но все пак искам да разбера и вашето мнение. Благодаря ви предварително.
Пусни линк към телефона който си си купил, да видим, че нещо да не се окаже някоя реплика. Инъче резолюцията на екрана е 540/960 камерата е 5мп.( с флашване на мод става 8мп.) проца е 1,7гхз. осем ядра с Мали 450 видео 1гб. рам памет.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Здравейте!
Дали излезе вече киткат за тези телефони?
Бях чел някъде,че до края на Декември ще се пусне китката?
Цитирай

(2015-01-25, 10:13:21)radiboi написа:  Здравейте!
Дали излезе вече киткат за тези телефони?
Бях чел някъде,че до края на Декември ще се пусне китката?

За съжаление КитКат за този модел официално няма да има. Лошо е ,че и ядро за кит кат няма и не може да се сглоби къстъм ром на КитКат-поне за сега.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

(2015-01-25, 13:43:46)azkompira написа:  
(2015-01-25, 10:13:21)radiboi написа:  Здравейте!
Дали излезе вече киткат за тези телефони?
Бях чел някъде,че до края на Декември ще се пусне китката?

За съжаление КитКат за този модел официално няма да има. Лошо е ,че и ядро за кит кат няма и не може да се сглоби къстъм ром на КитКат-поне за сега.
ОК, благодаря!
Цитирай

Здравейте.Някой от Варна може ли да ми смени рома на телефона,че много ме дразни този полукитайски,полуанглийски,полубългарски.
Lenovo A 850+, Андроид 4.2.2 32 bit,S118_140226,CPU model MTK MT6592 1.7 Mhz.Tелефона го поръчах да е руутнат и има инст.Super Su и Titanium Backup.Независимо че е китайски,може ли този език с приложенията да се премахнат?Предварително благодаря!!
Цитирай

(2015-02-10, 12:34:06)EPHECTO69 написа:  Здравейте.Някой от Варна може ли да ми смени рома на телефона,че много ме дразни този полукитайски,полуанглийски,полубългарски.
Lenovo A 850+, Андроид 4.2.2 32 bit,S118_140226,CPU model MTK MT6592 1.7 Mhz.Tелефона го поръчах да е руутнат и има инст.Super Su и Titanium Backup.Независимо че е китайски,може ли този език с приложенията да се премахнат?Предварително благодаря!!

Тази важна тема прегледа ли я. Хвърли едно око и ако има нещо питай. Не е сложно ще се справиш.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Отлично си описал цялата процедура,само ме е шубе,а и не са ми извадили ръцете от....благодаря за помощта!
Цитирай

Помощ за последно,някой от Варна може ли да ми инсталира свестен ром,без китайски приложения и език,да ми изписва номера и името на този който ме търси на бг,да мога да слагам мелодии,каквито искам,а не да изписва-съжалявам,андроид еспл. или там кво си спря да работи,или да ми каже в кой сервиз да го занеса,защото вече година го използвам като таблет.пробваха да му инсталират некви ромове- на едининия не работи камерата,на другия ориентацията на дисплея....иде ми да го усуча и да се свършва((((
Цитирай

Аз мога, но съм във В. Търново Wink

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

жалко,скоро нямам път натам((
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)