Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Този телефон може да го купиш на http://smartphonebg.info/ Там подробно е описано как става поръчката, а цените са много изгодни.
Цитирай
Аксесоари
#27

Защо не развиваме темата за този телефон?
Малко ли сме собствениците още?
Цитирай
#28

ами развии я ,кажи сега имаш ли проблем с изкарването на контактите в call loga?
Цитирай
#29

Dredd написа:ами развии я ,кажи сега имаш ли проблем с изкарването на контактите в call loga?

Не.
Всичко е ОК.
Цитирай
#30

Аз по принцип търся сайт за софт за нашите телефони.
Там да може да си намериш софт по твой вкус?
Цитирай
#31

Мой колега поръча няколко бройки от pandawill,според него било най-изгодно да се поръчват от там и други неща си е взимал,като части например.Останал е доволен комуникацията с пандата и от качеството на частите.За този модел само суперлативи раздава,изключително доволен е и аз се чудя,дали да не си го взема.Успях да го пипна,бързо работи.Нямам впечатления,обаче за отделните app-та,само ми демонстрира една игричка и малко браузване.

Xiaomi Redmi 5 Plus
Meizu M3 Note
Meizu M1 Note
Asus MemoPad HD7
Цитирай
#32

dingochavez написа:Мой колега поръча няколко бройки от pandawill,според него било най-изгодно да се поръчват от там и други неща си е взимал,като части например.Останал е доволен комуникацията с пандата и от качеството на частите.За този модел само суперлативи раздава,изключително доволен е и аз се чудя,дали да не си го взема.Успях да го пипна,бързо работи.Нямам впечатления,обаче за отделните app-та,само ми демонстрира една игричка и малко браузване.

Питай го дали знае от къде може да си изтеглим друг андроид за него?
Цитирай
#33

В needrom.com има няколко ROM-a вече за него.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#34

Be6i4 написа:В needrom.com има няколко ROM-a вече за него.

ОК,благодаря!

п.п. а там в тези ромове дали има BG език?
Цитирай
#35

Language support : Multilanguage . На 99,99% трябва да има .

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай
#36

Чети из коментарите на ROM-овете - обикновено някой се хваща и изброята като коментар кои езици са включени.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#37

ОК,благодаря!
Цитирай
#38

Здравейте1
Искам да помоля някой да опише тук, на Български, как се правят ъпдейтите на нашите телефони преведени от сайта needrom.com.
п.п. и там не мога да разбера с какви езици са ромовете?
И може ли някой да ми даде преведена оригиналната програма за връзка на телефона с компютъра на английски ,защото като я инсталирах ми излезе на китайски?
Цитирай
#39

Здравейте,
Колебая се между А850i/с 8 GB ROM/ и 850+
Като чета във форума май е по-добре да има повече РОМ?
Какво ще ме посъветвате?
Благодаря предварително
ПС.Дали 3G модула работи нормално със Сим карта за данни от Виваком?
Цитирай
#40

tsv_vatev написа:Здравейте,
Колебая се между А850i/с 8 GB ROM/ и 850+
Като чета във форума май е по-добре да има повече РОМ?
Какво ще ме посъветвате?
Благодаря предварително
ПС.Дали 3G модула работи нормално със Сим карта за данни от Виваком?

Взимай 850+ и не се притеснявай.
Според мен си е ОК.
Цитирай
#41

go44o написа:Аз искам само да попитам от alixpress телефоните 2-ра ръка ли са защото и аз искам да си куапя такъв телефон. Доволни ли сте от него? Smile
Телефоните са нови, не са втора ръка! Tooth Обаче следи коментарите на купувачите и рейтинга на търговците, защото има и измамници!
И телефончето и чудесно, а цената изключителна. Отличен е за умерен мултитаскинг (все пак 1гб рам го ограничава), а тежките игри не представляват никакъв проблем. Слагате му 32ГБ карта памет и имате повече място за съхранение от 60% от телефоните на пазара и от флагмани като Nexus 5 и LG G2! Дисплеят си е много добре, кой какво иска да разправя, все още реална полза освен за гъзария от Full HD екран на телефон с екран 5-6 инча НЯМА. Да не говорим, че вече и 2К виждаме...Те компютрите им я имат я нямат 1080p в добрия случай, защото голям % вече са на лаптопи, които масово са с 768p резолюция ама телефона да има, смях. :rofl: На мен настолния монитор вкъщи си ми е 1080p и е прекрасен да, но на телефона не ми трябва. Да не споменавам, че реална разлика с просто око между 720p и 1080p на телефон с 5" екран изключително трудно да забележите! Силно вярвам, че до края на годината ще имаме поне толкова ромове за А850+ колкото има за А850.
A някой не се е ли разровил, не може ли ромове за А850 да се инсталират на А850+? Телефоните са много сходни, само процесора и графичния ускорител са различни. Вероятно никой не иска да рискува брик след подобна проба. :tease:
Edit: В търсене на ромове за телефона в xda по-рано бях намерил портнат MiUi 4.5 в тази тема
Преди няколко дни авторът на рома, беше споменал, че е порнал успешно дори Color OS 2.0!! Който се интересува да следи темата, шоуто започва.
Цитирай
#42

Дайте да направиме схема тук по какъв начин се слагат различни ромове.
Някой който разбира да преведе стъпките за инсталация и да ги публикува тук,моля.
Цитирай
#43

То май е по- вероятно от Xiaomi Redmi да се чака порт от колкото от а850+.
Че, голяма разлика в проца.
Ама 540 x 940 pixel сравнено с 720 x 1280 pixels. И 197 ppi сравнено с 267 ppi колкото и да не ни се ще е бая разлика.

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай
#44

radiboi написа:Дайте да направиме схема тук по какъв начин се слагат различни ромове.
Някой който разбира да преведе стъпките за инсталация и да ги публикува тук,моля.
С Framaroot може да се опиташ да root-неш телефона. После с MobileUnncle се инсталира Recovery. Трябва задължително да е за този модел Recovery. И после през Recovery се сменят ROM-овете. Ако имам време другата седмица, може да го напиша подробно.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#45

Be6i4 написа:
radiboi написа:Дайте да направиме схема тук по какъв начин се слагат различни ромове.
Някой който разбира да преведе стъпките за инсталация и да ги публикува тук,моля.
С Framaroot може да се опиташ да root-неш телефона. После с MobileUnncle се инсталира Recovery. Трябва задължително да е за този модел Recovery. И после през Recovery се сменят ROM-овете. Ако имам време другата седмица, може да го напиша подробно.

Благодаря ти много!
Най хубаво ще е да го напишеш подробно как става!
Цитирай
#46

radiboi написа:Благодаря ти много!
Най хубаво ще е да го напишеш подробно как става!
Ето темата откъдето сваляш Framaroot 1.9.3.apk и го инсталираш. После избираш Install SuperSU и ако всичко е наред вече си рутнат. Има и други начини за рутване например с Kingo Root и vRoot За ромовете в самите теми си има начин на инсталация не би трябвало да те затрудни.
Цитирай
#47

Lostr7 написа:
radiboi написа:Благодаря ти много!
Най хубаво ще е да го напишеш подробно как става!
Ето темата откъдето сваляш Framaroot 1.9.3.apk и го инсталираш. После избираш Install SuperSU и ако всичко е наред вече си рутнат. Има и други начини за рутване например с Kingo Root и vRoot За ромовете в самите теми си има начин на инсталация не би трябвало да те затрудни.

Много ти благодаря, ама Английския ми куца и не мога да се справя.
Цитирай
#48

Be6i4 кво става?
Ще напишеш ли на BG как става да си инсталираш ромове?
Напиши стъпка по стъпка как става чрез SD картата и през програмата.
Благодаря ти предварително!
Цитирай
#49

Ето ви начин ,стъпка по стъпка, как става инсталацията на друг РОМ за нашите телефони.
А РОМ ще си намерите от нета или май тук по-горе са дадени линкове .

Инсталиране на ROM на Леново:

- Сваляте архива и го разархивирате.
- Сваляте архива - A850 + system.zip и го разархивирайте в разархивираната папка от архива от предната точка.
- Сваляте FlashTools MediaTek SP Flash Tool V5.1348.0.100, разархивирате, и кликате на Flash_tool.exe
- Избирате файла - MT6592_Android_scatter.txt в ROM в долното прозорче от дясно, а в горното ако няма нищо се добавя файл с означение в началото – MTK........... и да завършва с DL..
- изчакайте файла да бъде добавен в Flash Tool
- Изберете Options-> Options>, Download> изберете DA DL с тикче.
- Изключете телефона и извадете батерията.
- натиснете "Press Download" на програмата за флаш.
- след това свържете вашия телефон към компютъра чрез USB кабел за данни.
- Инсталирайте драйверите за VCOM, ако не не сте направили това преди.
- Процесът ще започне и ще се появи и ще започне да се зарежда веднага първо червена лента от долу, след това жълти, сива и на края зелена.
- Готово!
- Сега можете спокойно да изключите телефона си от компютъра и да го включите.
Цитирай
#50

Само да отбележа . Ако натиснеш Download вместо Firmware>Upgrade има 90% шанс да си затриеш nvram.
Който отговаря за радио модула.
После идва и панаир с връщането му ако нямаш бекъп , направен с "Чичото" .
п.п. чакай че преиграх с процентите .... ама има голям шанс ! Wink

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)