Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За мен поне звукът не е нищо особено(въпрос на плеър и еквалайзер), прилича ми на звук от детска играчка. Това сравнение го правя с другия ми телефон Samsung Galaxy S I9000 който мохикан се е доказал като един от смартфоните с най качествен звук. Така ,че не мога да дам обективно мнение защото нямам друга база за сравнение. Пак казвам звука е силен , но посредствен като качество.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай
Аксесоари

sonyericsson33 написа:Здравейте Колеги,някой би ли споделил как се представя телефона от към звук ,чува ли се добре от слушалката-глух ли е звука или с повече високи честоти,ясно ли се чува...също така и за високоговорителя...слаб ли е звука на звънене? и т. н. Звука повишаващ ли е както при samsung или не е?? Благодаря много на отзовалите се.. :bow:
звука от мик и високоговорител съм сравнявал с ЛГ Г-серия със стерео.. Е, няма разлика, която да съм доловил.! И аз съм за добрия звук, сега имам 1 лениво с-клас 930 - то е стерео като ХТЦ.. е не е ли то размер няма обем! едни външни автономни колонки са пъти по пълночестотни., но така е - телефона е просто слушалка

..та 850+ си заслужава всеки от своите 270лв!!

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

Здравейте отново Колеги.Благодаря Ви за бързите отговори.Последно да ви питам за телефона има ли светодиод за пропуснати обаждания и имейли и как се чува в самата слушалка по време на разговор--глухо или ясно с повече високи честоти,,това е много важно за мен понеже имам малък проблем със слуха..Много Ви Благодаря Колеги...

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

sonyericsson33 написа:Здравейте отново Колеги.Благодаря Ви за бързите отговори.Последно да ви питам за телефона има ли светодиод за пропуснати обаждания и имейли и как се чува в самата слушалка по време на разговор--глухо или ясно с повече високи честоти,,това е много важно за мен понеже имам малък проблем със слуха..Много Ви Благодаря Колеги...
850+ няма светодиод за пропуснати обаждания и имейли, а за другото ще ви пиша на лично.

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

Здравейте, колеги! Пак съм аз. Все още не съм флашнала РОМ-а на моя телефон и все още си е "китайски" Wink Дотук добре/ не много добре де/. От два дена ми прави някакъв номер.Изключва ми се дисплея.Изглежда все едно се е изключил телефонът, но всъщност не е, защото като му цъкам бутоните вибрират.Също така мога да получавам обаждания като плъзна надолу и вдигна.Нооо, екранът е черен.И така със страничния бутон го рестартирам по 30 пъти на ден, за да се добера до картина, което ме влудява.

Имате ли представа какъв е проблема?Някоя настройка?Някое приложение?Мислех си, че е от едно Battery saver, което ми се намърда, но го изтрих и проблемът продължава Huh

Lenovo A 850+
Samsung Galaxy S5 
Цитирай

А пробва ли с хард ресет (Factory reset).

Lenovo Vibe Z K910 --> Xiaomi Mi4 --> Xiaomi Mi Note2



Цитирай

nikson70 написа:А пробва ли с хард ресет (Factory reset).

Простете за невежеството, но как се прави това?Да върна фабричните настройки ли?Притеснявам се да не стане всичко на китайски Rolleyes

Lenovo A 850+
Samsung Galaxy S5 
Цитирай

Точно така, да го върнете към фабрични настройки.

Lenovo Vibe Z K910 --> Xiaomi Mi4 --> Xiaomi Mi Note2



Цитирай

Здравейте! Решила съм се най-накрая да сменя РОМ-а на моя телефон.Тъй като нямам особен опит в подобни манипулации ще си позволя да задам няколко въпроса.
Уточнявам, че ще следвам стъпките на колегата azkompira.Бих искала да попитам какво е нужно да си изтегля от гугълплей преди това: flashtool? frama root? Също така трябва ли да знам някакви комбинации на страничните бутони?Доколкото прочетох те са за режим Рикавъри.Ще ми е необходим ли по някое време?

Извинявам се, но просто се притеснявам да не скофтя нещата и да остана без телефон Rolleyes

Lenovo A 850+
Samsung Galaxy S5 
Цитирай

elfi4ka написа:Здравейте! Решила съм се най-накрая да сменя РОМ-а на моя телефон.Тъй като нямам особен опит в подобни манипулации ще си позволя да задам няколко въпроса.
Уточнявам, че ще следвам стъпките на колегата azkompira.Бих искала да попитам какво е нужно да си изтегля от гугълплей преди това: flashtool? frama root? Също така трябва ли да знам някакви комбинации на страничните бутони?Доколкото прочетох те са за режим Рикавъри.Ще ми е необходим ли по някое време?

Извинявам се, но просто се притеснявам да не скофтя нещата и да остана без телефон Rolleyes
Всичко необходимо го има в RAR архива който ще изтеглиш. Действай смело няма страшно.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Здравейте! Засега успях да руутна телефона.Големи благодарности на azkompira за хубавото обяснение!

Сега идва обаче следващият ми въпрос.КАкво ще се случи с РОМ-а ми , ако продължа нататък с флашването?Пише, че ще си имаме нов РОМ с всички езици и т.н.Но аз и сега имам всички езици.

А какво е Рикавъри? Това, което искам аз е да разкарам всички китайски приложения.Ако може и да си увелича камерата на 8 мп.И като цяло телефонът ми да стане по-добър.И в този ред на мисли, сега незнам какво точно да направя.Да продължа ли с флашването по стъпките в темата?

Lenovo A 850+
Samsung Galaxy S5 
Цитирай

кратичко нещо - kompira или др запознат че нещо не мога се сетя.
На 850+ му върнах фабричните настройки (с 4.2.2 е) и като започнах да инсталирам изведнъж мястото свърши Sad
Сложих 32 гъби карта, и попрехвърлих няколко апа там.. но уви - пак ми казва че няма място..

какво да разчистя? (с рут права съм)

мерси

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

Здравейте!
Ще има ли скоро КИТКАТ за нашите телефони?
Цитирай

doxr написа:кратичко нещо - kompira или др запознат че нещо не мога се сетя.
На 850+ му върнах фабричните настройки (с 4.2.2 е) и като започнах да инсталирам изведнъж мястото свърши Sad
Сложих 32 гъби карта, и попрехвърлих няколко апа там.. но уви - пак ми казва че няма място..

какво да разчистя? (с рут права съм)

мерси
Направи от рекавъри Full Wipe(preflash), както и на Dalvik-a.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

radiboi написа:Здравейте!
Ще има ли скоро КИТКАТ за нашите телефони?
Aко Руснаците не изкарат някой порт от друг телефон със същия хардуер, то никога няма да видим КК, но първо трябва да имат сорса на ядрото.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

azkompira написа:
radiboi написа:Здравейте!
Ще има ли скоро КИТКАТ за нашите телефони?
Aко Руснаците не изкарат някой порт от друг телефон със същия хардуер, то никога няма да видим КК, но първо трябва да имат сорса на ядрото.

Това ще рече я има я няма ?
Цитирай

azkompira написа:
doxr написа:кратичко нещо - kompira или др запознат че нещо не мога се сетя.
На 850+ му върнах фабричните настройки (с 4.2.2 е) и като започнах да инсталирам изведнъж мястото свърши Sad
Сложих 32 гъби карта, и попрехвърлих няколко апа там.. но уви - пак ми казва че няма място..

какво да разчистя? (с рут права съм)

мерси
Направи от рекавъри Full Wipe(preflash), както и на Dalvik-a.
Ok, но така ще затрия всичко Sad..

4,2,2 ли е последното което има за 850+?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

doxr написа:
azkompira написа:
doxr написа:кратичко нещо - kompira или др запознат че нещо не мога се сетя.
На 850+ му върнах фабричните настройки (с 4.2.2 е) и като започнах да инсталирам изведнъж мястото свърши Sad
Сложих 32 гъби карта, и попрехвърлих няколко апа там.. но уви - пак ми казва че няма място..

какво да разчистя? (с рут права съм)

мерси
Направи от рекавъри Full Wipe(preflash), както и на Dalvik-a.
Ok, но така ще затрия всичко Sad..

4,2,2 ли е последното което има за 850+?
Така е всичко ще се затрие.
Да 4.2.2 е последното за телефона.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

Моето Леново А 850+ си го поръчах от mini deal.net,цената му е 135USD=208BGN,+4 лева на митница за освобождаване.Пристигна от Сингапур за 8 дена.Инсталирах си някои приложения,но не ми тръгва никакъв компас.И имам някои отметки, които след тях пише NOT SUPPORTED,някой да помогне ако може моля.
Цитирай

EPHECTO69 написа:Моето Леново А 850+ си го поръчах от mini deal.net,цената му е 135USD=208BGN,+4 лева на митница за освобождаване.Пристигна от Сингапур за 8 дена.Инсталирах си някои приложения,но не ми тръгва никакъв компас.И имам някои отметки, които след тях пише NOT SUPPORTED,някой да помогне ако може моля.
Питаш за сензорите ли - отметки, които след тях пише NOT SUPPORTED
[Изображение: 18.jpeg]
[Изображение: AnTutu_BenchmarkingTests.jpg]

а е-компас мисля няма

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

Да,точно за това става въпрос!!Имах ЕКСПЕРИЯ и тя го поддържаше ОС 2,2.И ако някой си го поръчва от mini deal,да пише на посредника-тела да е руутнат,да има БГ меню,да има ЕU адаптер за зареждане,и по-малка цена,защото митото е по-голямо-на 200BGN около 20%.
Цитирай

Не мога да ви разбера бе хора, хем си купувате телефон за 200лв., хем искате да е бъкан с екстри. За това всичко е разделено на класове. Да си беше поръчал висок клас Леново и щеше да имаш повече глезотийки. :capitulation:

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

azkompira написа:Не мога да ви разбера бе хора, хем си купувате телефон за 200лв., хем искате да е бъкан с екстри. За това всичко е разделено на класове. Да си беше поръчал висок клас Леново и щеше да имаш повече глезотийки. :capitulation:
Точно, kompir, то аз се чудя къде ми е инсталирана машината за пуканки, и детектора на лъжата, ама нейсе, ще тр го преживеем.

От познатите на по-широката аудитория марки слушалки срещу лениво с 850+ едва ли биха могли да дадат негов 8 ядрен конкурент с 5+'' екран, но нали всеки иска за без пари, или ако може да му платят за да го носи, ха ха!

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

Първо смятам,че въпросът ми не е толкова глупав и несъстоятелен(по-нагоре има доста простотия,за която няма такива коментери).Второ,добре съм си направил сметката какво купувам,това,че не ми работи апк.компас,не означава,че не ми работи и пералнята!Трето,колко велик трябва да си,че да се вземеш толкова насериозно,за да не отговориш на един обикновен въпрос нормално,свързан с евтин телефон.Съжалявам,че имах несъобразителността да питам !

п.п.тъпият въпрос беше за апк. а не че телефона от 200 лева го няма като машина за сладолед .
Цитирай

Проблем с imei на Lenovo S850 c MTK6592 Otca Core WCDMA GPS 3G RAM 16G ROM

Получи се след като дадох команда на телефона да върне фабричните си настройки ! Опитах ръчно да го оправя но за съжаление този код *#*#3646633#*#* не отваря Engineer Mode. Другият код за IMEI*#06#
работи ! Някакви идей ако имате кажете че в чудо се видях а не искам да правя глупости да скапя още повече телефона !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)