Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Андроид Кит Кат 4.4.2

Ам здравейте от няколко дни съм с кит кат 4.4.2 ноте 2 но нямам никаква разлика не намирам и искам да попитам как мога да си скривам приложенята в менюто на телефона преди къто бях със старата версия ми позволява сега не.Не е рутван четох как става но не е за мойте способности .
Благодара Ви предварително за помоща.
Цитирай
Аксесоари

Нормално ли е след като флашна и изкарам кабела и дойда на момента, където се показва SAMSUNG и премигва, да чакам много време?
Вече чакам 15 мин някъде.
Връщам се от CyanogenMod 5.0.2 към 4.4.2 STOCK
Цитирай

(2015-03-04, 13:58:55)kickme написа:  Нормално ли е след като флашна и изкарам кабела и дойда на момента, където се показва SAMSUNG и премигва, да чакам много време?
Вече чакам 15 мин някъде.
Връщам се от CyanogenMod 5.0.2 към 4.4.2 STOCK

Направи wipe data factory reset от рекавари.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Едно не разбрах и не намерих как да рутна 4.4.2 ?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

(2015-03-06, 19:37:22)denilika написа:  Едно не разбрах и не намерих как да рутна 4.4.2 ?

Прочети пост 11 от тази тема .Ще ти се стори полезен :-)

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Много благодаря Smile

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

Здравейте, отлагах ъпдейта до 4.4.2, но посладно време ми исписва: "актоализацията е изтеглена" (пък не си спомням да съм теглил). Има ли начин да се  оттърва от пологението. Без руут. Телефона не е руутван.
Цитирай

Здравейте колеги, сдобих се с два броя Samsung Galaxy Note 2 модел SGH-T889 от USA и нямат БГ меню, някъде може ли да се намери ром за европа който да има БГ меню или евентуално как мога да му сложа такова. Доста порових през Google ама само ги ъпгрейднах до 4.3 и толкова.
Много ще съм признателен ако някой има решение на проблема.
Благодаря предварително.
Цитирай

Колеги сега съм с 4.4.2 ще има ли официален ъпдейт или тела е твърде стар и трябва да го руутваме и т.н. за по-нов ? 
Ако ли не да си вземам Ноут 4 имам възможност да дам моя и около 300-350лв. Струва ли си ?? Също така четох че 4ката няма особена разлика с 3ката, а 3ка мога да взема за около 400-450 макс в перфектно състояние...
Цитирай

Беше споменато преди време в SamMobile, че ще има такава актуализация, но още нищо не е потвърдено или поне аз не съм попаднал на официална информация. За мен (въпреки, че имам Note 4), най-добрия телефон от серията е Note 2.
Цитирай

Значи няма да остана много очарован ако взема 4ка... Играл съм си малко с него, но беше преди време и нямам кой знае какъв спомен. 
Бях си казал че като излезе ноут 5 ще сменя моя но ако и той няма голяма разлика може би ще си почакам ... 
Цитирай

Няма как да не останеш очарован от Note 4 защото най-малкото защото усещането в ръката е страхотно, а от там насетне и hardware-ния upgrade. Мисълта ми беше, че ако не ми беше излязла страхотна оферта за Note 4, нямаше да сменя Note 2.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)