Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с паметта
#1

Имам таблет Prestigio Multipad 7.0 Prime 3G (PMP7170B3GCE) и от известно време има следния проблем с вътрешната и външната памет.
Когато отида в хранилището и ми изписка Обща памет-503МБ, Приложения-352МБ, На разположение-22,02МБ и нищо друго не се споменава за останалата памет, същото е и със SD картата
Общо място-2,08ГБ, Приложения-481МБ, Снимки,видеоклипове-53,03МБ, На разположение-294МБ, но какво се случва с другата памет. Ако някой може да ми помогне ще съм ви много благодарен
Цитирай
Аксесоари
#2

Pencilus написа:Имам таблет Prestigio Multipad 7.0 Prime 3G (PMP7170B3GCE) и от известно време има следния проблем с вътрешната и външната памет.
Когато отида в хранилището и ми изписка Обща памет-503МБ, Приложения-352МБ, На разположение-22,02МБ и нищо друго не се споменава за останалата памет, същото е и със SD картата
Общо място-2,08ГБ, Приложения-481МБ, Снимки,видеоклипове-53,03МБ, На разположение-294МБ, но какво се случва с другата памет. Ако някой може да ми помогне ще съм ви много благодарен
Прочети тук: https://www.androidbg.com/forum/post1151...l#p1151655
Цитирай
#3

Здравейте, моля за помощ ,вчера дадох да ми  рутнат ,таблета от там нататък мислех че ще се справя обаче........всичко се обърка .Търсех в интернет как да си разделя картата памет и видях ,че може да стане, ако променя файла vold.fstab,така и направих, обаче ми даде грешка и ми показва че нямам сд карта,наложи се и върнах фабричните настройки и пак показва че нямам карта.Моля ,някой ако може да ми прати  оригиналния файл на  vold.fstab за prestigio multipad 7.0 prime duo 3g- PMP 7170B3G_DUO, таблетът не е мой и съм направо втресена.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)