Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на смартфон от Дубай
#1

Оказа се, че имам позната която пътува често до Дубай. Обмислям да сменям старият смартфон и се чудя дали там не са по-евтини. Насочил съм се към LG G2, гледам в нета излиза около 600 лв. 32 GB , обаче пише 4G LTE. Възможно ли е само тази мрежа да работи. Или просто пишат, че има и 4G. Някакъд друг телефон който може да се вземе от там изгодно. Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

В Дубай цените на електроника не са, като едно време(сравнение с БГ с по-ниски цени). Сегашните цени са, като в БГ дори и по-високи, НО това е нормално техният стандарт е къде, къде по-голям от нашия. Да, евтино е, но за техен стандарт. Вземи си от тук(форума) има хубави оферти или от оператор!
Успех с покупката.

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай
#3

Е писал съм цена. За 600 лв. LG G2 32 GB, няма в БГ. За толкоз пари в форума се продава втора употреба 16 GB. Има си разлика сериозна.
Цитирай
#4

Така и така си готов да прежалиш гаранцията http://mobitel.bg/w/p/c/18/bg#1

Galaxy Note 3
Цитирай
#5

de4thless написа:Така и така си готов да прежалиш гаранцията http://mobitel.bg/w/p/c/18/bg#1

Пак има 150 лв. разлика! Или за вас това не е съществена разлика?
Цитирай
#6

След като ти излиза 600 лева 32ГБ не виждам защо не. Въпреки че не знам дали ще имаш гаранция.
Цитирай
#7

Е ще се купи от магазин защо да няма. А и моята позната ходи често така, че не е проблем.
Цитирай
#8

Проучи точния модел и по - точно честотите на които работи и взимай!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#9

Изгодно от Дубай може да се пазари само от безмитните магазини на летището. Тоест трябва ти познат пилот на самолет или стюардеса. На мен са ми носили "Нокиа" по този начин - без проблем с работните честоти, и на половин цена от тази в БГ. Wink

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#10

Защо да е пилот. От там не минават ли и пътниците. Както е с безмитните магазини по границите?
Цитирай
#11

Да, и така става, просто споделих моя случай. Big Grin

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#12

Привет на всички! Гледам последните  коментари , че са от април 2014. Към днешна дата как стоят нещата свързани с така наречената международна гаранция , която всички продаващи Самсунги афишират? Предстои ми пътуване до Дубай за празниците и от опит знам , че намаленията след 01 януари са до 90 % в моловете! Мисля да обурудвам цялото семейство с нови Самсунги та въпроса е дали си струва голямата разлика в цените?

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Samsung Galaxy S23+
Цитирай
#13

Щом е такава отстъпката , иска ли питане? Макар че аз не бих ти препоръчал Самсунг, но парите ги даваш ти!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#14

Въпроса не е в марката, това ми е третия пореден Самсунг на мен и шестия в семейството без никакви грижи в последните 6 години. Проблема е,че добрите двукартови варианти не се внасят офицялно и нямат гаранция в България. Спрял съм се на А3 2016 и А5 2016. Сегашния S4 mini e на 3,5 години(отново Дубайски) и все още се държи добре, но всяко нещо с времето си. Хубавото е, че там хората зная какво значи истинско намалени или промоция (както ти звучи по-правилно), а не като тук вдигаш 50% цената и правиш 60% промоция! Живот и здраве като се върна ще споделя впечатления и мнение! Благодаря!

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Samsung Galaxy S23+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)