Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб The New One (M8)
#1

[Изображение: htc_one_m8_1.jpg]






Предлагам тук да се похвалят собствениците на този невероятен телефон.






Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари
#2

Един брой, американче от Verizon! Big Grin
Цитирай
#3

+2

Samsung Galaxy S9 ,Samsung Galaxy tab S3 9.7
Цитирай
#4

+1 и от мен Smile страхотен телефон ..

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#5

+1 бял от Глобул!
Цитирай
#6

+1 от мтел
Цитирай
#7

И аз, и аз!

HTC One (M8) + HTC Sensation XE
Цитирай
#8

А бе пичове,май в този клуб ще си останете толкова, че то кой купува този ужасен тел Tongue Confusedtupid:
Цитирай
#9

Я почини малко. Форумът не е място за заяждане и провокации.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#10

+1 Сивият от глобул уникален телефон

Ericsson A1018s-Motorola C 350-Motorola L6-Motorola RAZR V3i-Sony Ericsson K750i-Sony Ericsson W910i-Nokia X6 16GB-HTC Desire-HTC Sensation-HTC EVO 3D-HTC One X-HTC One-HTC ONE M8-Lenovo vibe Z2-Iphone 6s plus-HTC 10-Samsung note 8
Цитирай
#11

+1 gun metal.
Цитирай
#12

+1 тъмно сив от Германос

LG Optimus 2X --> HTC One (M8)
Цитирай
#13

сив от Глобул Dance

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#14

+ 1 и от мен! Перфектен "асиметричен" телефон! Много съм доволен!

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#15

+1 Тъмно сив от CITYTEL !

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#16

terminator написа:А бе пичове,май в този клуб ще си останете толкова, че то кой купува този ужасен тел Tongue Confusedtupid:

Който каквото иска да си купува. Какво да си купим, SGS 5 ли? 1000 + лева за пластмаса която се лющи!Не се опитвай да налагаш твоите разбирания на всички. Offtopic



[note=модератор]^Колега, въпросният потребител си получи наказание за заяждането, но и твоето мнение не е много по - различно от неговото. Темата не е за това кой телефон какъв е, а за преброяване на собствениците на M8, придържайте се![/note]

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#17

Няма по-подходяща тема в раздела и за това пиша тук.Днес го разгледах за малко и ми хареса.Бутоните не са толкова голям проблем и не е толкова грозно както пишат някой потребители.В германос ми го предлагаха по-скъпо от колкото в онлайн магазините.Операторите искат пак да свалят кожи...че и с договора който ми предлагаха излизаше по-скъпо като се сметнат само таксите.Ако събера пари бих го взел веднага.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller
Цитирай
#18

+1 от Германос

HTC U11 + HTC One M8 << - HTC One M9 + HTC One M8 << - HTC One M8 + HTC One M7 << -  One M7 + HTC One X << - HTC One X + HTC One V << - HTC One V << - HTC Wildfire
Цитирай
#19

Вчера бе големия ден!
Щастлив и облъчен от еуфория собственик на сив м8! Просто тая машина е уникална, стария ми телефон ми се стори толкова бавен и старомоден сравнение с новия хтч че нямам думи!!!
Телефона е трепач!!!
Цитирай
#20

+1
Цитирай
#21

+ 1 и от мен, от Германос. Невероятен телефон > така и не можах да свикна с Z1 compact Smile

HTC Desire HD > Sony Xperia Z1 Compact > HTC One (M8)
Цитирай
#22

+1 и от мен :thumbup:

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB
(Samsung Galaxy Watch6 classic 47мм)
Цитирай
#23

+1 сив
Цитирай
#24

Днес се сдобих и аз с това апаратче :bow: Smile Взех го от Viva , супер много съм доволен .. скока ми е от HD2 хихи Tooth

Пожелавам на всеки собственик .. безаварийни ъпдейти Smile :hug:
Цитирай
#25

+ 1 и от мен Android

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)