Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fleksy Keyboard
#1

Fleksy Keyboard
Безплатна: https://play.google.com/store/apps/detai....fleksy.kb
Платена: https://play.google.com/store/apps/detai...y.keyboard

[Изображение: dQLXUSM.png]


Здравейте!

Искам да ви представя Fleksy Keyboard. Това е клавиатура, в чиято философия се корени минимализмът, целящ да улесни удобството и бързината на писане.

Действително, бутоните на клавиатурата са удобни за натискане, няма излишни редове и копчета, които да ви се пречкат или заемат ценно място. Част от тях са заменени с интуитивни жестове (например: изтриване на цяла дума с плъзване наляво, смяна и запаметяване на предложенията от речника с плъзгане нагоре/надолу).

По мои лични наблюдения, откриването на грешки работи отлично и е на нивото на SwiftKey, а понякога дори по-добре.

Засега единственият минус е, че все още няма български език, но ако гласуваме достатъчно много хора в анкетата, разработчиците ще го пуснат по-скоро.
Линкът за гласуване: http://fleksy.com/languages/ (въведете email-а си, изберете Български (BG) и потвърдете).

Вярвам, че клавиатурата има потенциал да заработи добре на български, стига да покажем интерес. Няма да се даваме на чехи, словаци и унгарци, нали? Tongue

Поздрави и приятно писане! Smile

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
Аксесоари
#2

Offtopic гласувах изписа възможно така че може съвсем скоро да я има и на бг
Цитирай
#3

Offtopic +1 глас Smile
Цитирай
#4

И аз гласувах! Smile


Samsung A5 2016 Black
Цитирай
#5

+1 и от мен за локализацията. Харесва ми минималистичния изглед, ама почти 30мб за мобилно приложение.. Нещо не ме радва.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай
#6

+1 и от мен.
На снимките изглежда обещаваща.
Но нямам място на таблета :angry: .
Като освободя, ще я пробвам.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#7

+1 Клавиатурата е супер! Удобна и лесна за използване! Дано я пуснат скоро! :thumbup:


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#8

Ей хора ,ако дойде бг език за тази клавиатура споделете тук. Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#9

Здравейте.
В бета версията вече има български.

"The cat is out of the bag!! Fleksy 2.5.3 is rolling out on Google Play and we are really excited about it.

Fleksy 2.5.3 Changelog

INTRODUCING
★ Blazing fast correction engine | Codename: CAT
Fixes lag, improves corrections, lighter
★ Auto-learn words toggle in Advanced
★ 2 new languages in Beta
-★ Bulgarian
-★ Macedonian"

[Изображение: vq1u2b.png]

LG Nexus 4 - Stock 4.4.2
Цитирай
#10

Има ли речник за бързо писане и swipe.. От вчера съм със SwiftKey и направо ме изуми със swipe-а си ..
Цитирай
#11

boandroid написа:Има ли речник за бързо писане и swipe.. От вчера съм със SwiftKey и направо ме изуми със swipe-а си ..

Предлагам ти да си изтеглиш безплатната версия и да я разгледаш.Още не съм я разглеждал и човъркал в настройките.

LG Nexus 4 - Stock 4.4.2
Цитирай
#12

Zdravko1991 написа:
boandroid написа:Има ли речник за бързо писане и swipe.. От вчера съм със SwiftKey и направо ме изуми със swipe-а си ..

Предлагам ти да си изтеглиш безплатната версия и да я разгледаш.Още не съм я разглеждал и човъркал в настройките.
Вчера теглих тази версия и такова нещо не намерих, затова и питам. Даже и български не намерих.. Когато натиснах върху българския език в настройките, ме препрати в някаква страница да гласувам за него и да бъде добавен по нататък ..
Цитирай
#13

^ Защото българския е в бетата и още не е актуализирана версията в Плея.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#14

Claping Monkey написа:^ Защото българския е в бетата и още не е актуализирана версията в Плея.

Версията в Google Play не е бета. Първо трябва да влезете на ето този адрес https://plus.google.com/communities/1005...1411427770 .Присъединяватесе към групата и гледате отдясно "Всичко за тази общност". Там цъкате на Get Fleksy Beta [Free] или Get Fleksy Beta [Paid]. Следователно като цъкнете на един от линковете трябва да натиснете "СТАНЕТЕ ИЗПИТАТЕЛ". Тъй като аз бях инсталирал вече нормалната версия, веднага ми се появи ъпдейт.След това в настройките за език вече има български.

LG Nexus 4 - Stock 4.4.2
Цитирай
#15

Добра е, сега пиша с нея, но как по-дяволите да сменям езика?

HTC DESIRE 500
Цитирай
#16

burnout72 написа:Добра е, сега пиша с нея, но как по-дяволите да сменям езика?

Плъзгаш интервала на ляво.
Цитирай
#17

Радвам се, че я пуснаха на български, но разменените места на Ч и Ю ще ме побъркат. Свикнал съм на SwiftKey и Самсунгската клавиатура горе да ми е Ч-то, а долу Ю-то. :angry:

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#18

Еее толкова ли остаря моя телефон че вече и клавиатури не поддържа Sad Cry :facepalm:

Samsung Galaxy Ace GT-S5830(old)
Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime (Global Developer MIUI 9)
Цитирай
#19

По проблема с Ч-то и Ю-то им писах и ми отговориха, че щели да проверят. Ако и на вас ви е терсене с разменени букви, пишете им през опцията Submit feedback -> Languages and keyboard layouts -> Is this article helpful: No -> Would you like to send us a message: Yes -> опишете проблема на английски.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#20

Инсталирах бета версията с 2 езика но не зная как да се прехвърлям между двата.
Цитирай
#21

Totom, плъзваш space-а на ляво или дясно, като не го задържаш, а го плъзваш рязко.
Цитирай
#22

Не става. В меню езици имам английски и бета български като мога само от настройките да активирам единия или другия.. Къде греша не мога да разбера. Изтеглих програмата от 4pda.
..
Цитирай
#23

Аз съм маркирал основно английйски...езика на телефона ми е Български и като плъзна наляво или надясно се сменя..може в това да ти е проблема..ако езика на тела е на англйски
Цитирай
#24

И аз съм така-телефон български, клавиатура английски.
Цитирай
#25

Тотом, няма нужда да активираш нищо. Щом си свалил български език той си е активен, плъзни интервала и езика ще се смени.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 8 гост(и)