Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за HTC One M8

(2015-02-16, 23:44:08)Izxod написа:  Здравейте, преди няколко седмици си взех micro sd карта за htc-to и при опит да кача по-голям филм, ми казва че не се поддържа формата или нещо такова... Въпросът ми е под какъв формат трябва да се форматира картата (Kingston 32GB) за да може и телефона да я чете и да мога да качвам по-големи файлове?
По принцип картата се форматира в FAT32, а тази файлова система не позволява качване на файл по-голям от 4 GB.

Ericcsson A1018s---Nokia 3310---Sony Ericsson T290i---Sony Ericsson K310---Samsung J600---Nokia C5---HTC Desire 500---HTC One M8
Цитирай
Аксесоари

Аз също проверих тук по магазините за матов протектор, но не са и чували.Иначе днес си взех два кейса, съвсем обикновени, единия е от Теленор (Понеже оригиналния ми с телефона се скапа) и момичето там не успя да го сложи и аз реших, че просто е тъпа и некадърна както са повечето и го купих... Та като се прибрах и го сложих аз се оказа, че калъфа не пасва много добре Big Grin Явно и там си продават разни китайски боклуци...
Цитирай

Във виваком има комплект протектори единият е гланц а другия е мат по 10 лв а с карта виваклуб е 5 за тия пари стават но сега съм с гланцов tempered glass nilkin който и отпечатъци не оставя и все едно си пипаш дисплея без протектор само че в бг май ги няма а само поръчка от ебай

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай

(2015-02-17, 18:58:08)mefistoreyon написа:  ...Иначе днес си взех два кейса, съвсем обикновени...

В Плесио имаше кристално прозрачен кейс от Sentio, сега не го виждам, но сигурно може да се поръча. За близо 2 месеца съвсем леко почна да жълтее, иначе приляга идеално и за сега съм много доволен.

P.S. Оказа се, че са го пуснали отново:
http://www.plesio.bg/kalafi-c-69978030/s...07760.html
Цитирай

Някой намерил ли е скрийн протектор (няма значение стъклен или не), който да обхваща абсолютно цялата предница на телефона, включително и говорителите? Понеже като скрийнпротектора обхваща само екрана се получава един ръб, който ме дразни изклюючително много.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

(2015-02-18, 15:48:13)smiley написа:  Някой намерил ли е скрийн протектор (няма значение стъклен или не), който да обхваща абсолютно цялата предница на телефона, включително и говорителите? Понеже като скрийнпротектора обхваща само екрана се получава един ръб, който ме дразни изклюючително много.

Няма такъв който да обхваща и говорителите!

Ericcsson A1018s---Nokia 3310---Sony Ericsson T290i---Sony Ericsson K310---Samsung J600---Nokia C5---HTC Desire 500---HTC One M8
Цитирай

Няма,но има със заоблени краища
Цитирай

Голяма прецакня.... Аз в момента съм с такъв със заоблени краища, или поне го рекламираха като такъв. Далеч не постига желания ефект.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Здравейте!
Реших да закупя СД карта 128ГБ за телефона от ЕБЕЙ
ВИЖ ТУК   
[Изображение: %24_12.JPG]


Мога да я взема и  от един от големите им магазини в Англия като опция е.
Въпроса ми е дали е читава, не е много пари , дали телефона ще я чете, в какъв формат да я форматирам евентуално за да да я чете телефона.(Доколкото занам във FAT32  чете до 4 ГБ , а в NTFS до колко? Клас 10 е , как да проверя дали е такава?(тест да кажем)
Благодаря.

HTC Desire X - бял -->HTC one M8 -->Xiaomi Redmi 6A --> Xiaomi Redmi Note 8 pro
Цитирай

За мене е подозрително евтина Smile Има програми за Андроид, както и за Уиндоус, които измерват скоростите на картата Smile
Цитирай

Здравейте колеги на скоро си поръчах от www.aliexpress.com калъфа Dot View обаче не мога да го подкарам на телефона. Някакви съвети и може ли калъфа да е менте и да няма магнитчето в него който се свързва с телефона? Благодаря предварително!
Цитирай

Имаш ли инсталирана от маркета програмата Dot view ? Мисля си, че дори трябва да е фабрична ? Много ниска цена виждам в линка на сайта ? При мене с оригинален калъф си тръгва всичко без настройки Smile С него съм от началото на май миналата година Smile
Цитирай

Да имам инсталиран Dot view.  Имам съмнение че калъфа може да не е оригинален и да няма магнита който сработва с телефона.
Има ли как да разбера дали го има този магнит и дали по някакъв начин се задейства. 
Цитирай

Той си личи магнита в средната дясна част, където има леко удебеляване и има надпис НТС Smile
Цитирай
Smile 

Аз нямам надпис htc и не усещам удебеляване там където трябва значи нищо чудно за толкова малко пари да си е реплика 
Цитирай

Реплика Smile
Цитирай

Може ли да ми дадете съвет от къде да си закупя оригинален такъв калъф
Цитирай

Технополис, Техномаркет, mobilepoint.bg, dice.bg и т.н. Smile
Цитирай

Аз днес си купих реплика за 20лв от OLX и си работи нормално + пасва добре на телефона.
Цитирай

http://www.mobilebulgaria.com/news/33985...0%B3%D0%BE

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Добро обновяване има на Dot view Smile
Цитирай

Хайде на новия Dot View Smile Smile  лека полека, получаваме част от М9  Cool  Visslar
Цитирай

Някой да е открил след обновлението на Dot View как да си ползваме фенерчето ?
Защото пише че може да го ползваме а аз немога да разбера как ???
Благодаря.

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай

(2015-03-18, 12:27:34)HegeJl4o написа:  Някой да е открил след обновлението на Dot View как да си ползваме фенерчето ?
Защото пише че може да го ползваме а аз немога да разбера как ???
Благодаря.

Колега, влизаш в Dot View -> Настройки -> Настройки за уведомяване -> търсиш къде е светкаца и цъкаш отметката. 
След което пускаш светкавицата и затваряш калъфа, като изгасне светкавицата цъкаш два пъти да събудиш калъфа и заедно с него и светкавицата светва Smile (при мен така стана) 

Успех Cool
Цитирай

Здравейте, който се интересува от DotView за М8 да ми пише на лично. Имам черен, син, сив, червен, оранжев и лилав. Чисто нови в оригиналните кутийки. Перфектни с надпис, прилепват точно и всичко си работи Wink

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)