Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG L70 мнения.
#1

Има ли притежатели на телефончето? Хайде споделяйте мнения :thumbup:
Цитирай
Аксесоари
#2

Преди около седмица подарих такова телефонче на гаджето. Машинката е чудесна. Рабпоти си гладко и мазно Единственшата ми критика е към паметта - има няма 1,5гб свободни от 4гб.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#3

Днес си взех такова... бясно е!
Само не разбрах как да си пусна осветлението на четирите бутона.
Помагайте....

LG L70 D325 Dual Sim - Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Цитирай
#4

Madridist написа:Днес си взех такова... бясно е!
Само не разбрах как да си пусна осветлението на четирите бутона.
Помагайте....

Няма осветление на четирите бутона.Не се мъчи да ги пускаш. :wall:
Цитирай
#5

И аз съм с такъв от малко повече от седмица и съм доста доволен.Всичко върви добре , няма лаг , нямам никакви проблеми за сега . Изненада ме , че прави и доста добри снимки за 5 мпкс , и батерията държи доста с моето ползване изкарва почти 4 дена с почти 5 часа екран.
Цитирай
#6

Има ли настройка да се инсталират приложенията на SD Memory по подразбиране?
Исках да си сваля игра, но ми дава грешка, че няма достатъчно място. Аз имам 730mb свободна вътрешна памет.
Играта е голяма 1.24mb. Ето линк - https://play.google.com/store/apps/detai...fifa14_row
Помагайте Smile

LG L70 D325 Dual Sim - Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Цитирай
#7

Става само с руут.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#8

Ясно Smile


Също да попитам....

Дали може да се намери някое от тези "куфарчета" за L70 някъде в България?

http://www.casesinthebox.com/usams-starr...20890.html
http://www.mallextreme.com/nillkin-spark...31562.html
https://www.knaldeals.com/producten/hoes...00-1035158
http://www.alibaba.com/product-detail/ca...18397.html

Също ще съм благодарен ако ми кажете от къде да си поръчам скриин протектор за D325 - Dual Sim.

LG L70 D325 Dual Sim - Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Цитирай
#9

tonus написа:Става само с руут.
значи не можеш директно да инсталираш приложения или какво то е директно на памет картата така ли съм разбрал задължително руут така ли ? за LG L70 искам да поразпитам че скоро сигурно ще си взема от същия модел ако някои сподели мнение за модела ще съм благодарен Smile
Цитирай
#10

Да след руут и трябва да си разделиш картата на два или повече дяла единият от които да е в еxt2 или ext4 формат на който да се инсталират приложенията с помоща на програмката от маркета Link2Sd.
https://www.androidbg.com/forum/topic701...ishni.html

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#11

tonus написа:Да след руут и трябва да си разделиш картата на два или повече дяла единият от които да е в еxt2 или ext4 формат на който да се инсталират приложенията с помоща на програмката от маркета Link2Sd.
https://www.androidbg.com/forum/topic701...ishni.html

Мерси за инфото Smile
Цитирай
#12

Преди малко го разгледах двусимовия вариант в Техномаркет.
За цената си е жестоко апаратчето, но на двусимовия най-големия му минус (за мен) е в това, че едната карта е мъртва при разговор (при ползване на интернет нямах време да тествам) по другата.
Цитирай
#13

Кажете къде да си намеря Screen Protector за Dual Sim модификацията.

И да попитам как да си свържа телефона с USB кабела, така че да се вижда картата памет на PC-то, а не паметта на телофона, която е само 450mb.

LG L70 D325 Dual Sim - Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Цитирай
#14

Моля собствениците на въпросното телефонче да ми помогнат за решението дали да го купя. Кое ви харесва в него и кое не?? Smile
[note=Модерaтор]6. Заглавието на темите, както и самите теми (проблеми) трябва да са ясни и недвусмислени, за да се разбира за какво ще се отнася дискусията. Редактирай заглавието.
Правила на форума.[/note]
Цитирай
#15

И аз се чудя дали да го купя .. добра машинка е .
Цитирай
#16

За тези пари всичко ми харесва в него. Единствено ме притеснява малката вътрешна памет... Smile

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#17

аз се спрях на Alcatel Idol X , разгледай го .
Цитирай
#18

Телефона е супер за парите си. Преди 2 дни жена ми си го купи, и аз го разцъках малко няма лаг, върви гладко доста ми хареса. Въпрос на избор и дали ви харесва. Успех
Цитирай
#19

От месец съм с LG L70 модела с две сим карти закупен от Виваком. Страхотен смартфон. Няма забивания, рестарти, лаг и др. нервообразуващи обстоятелства. Батерията е доста добра, всичко си работи нормално - Вайбър, Скайп, Wi-Fi, игри, телефония, звънене, високоговорител, дисплей.., всичко лети. Dance С 16 гб. карта съм на А-дата клас 10, половината я напълних с музика, няма никакъв проблем. Повечето приложения и игри могат да се прехвърлят на SD картата, това до някъде компенсира сравнитетелно малкото вътрешна памет. КитКат-а няма да го коментирам. В категорията цена-качество, LG просто няма кой да ги бие. Единствения проблем е, че все още няма аксесоари за dual sim версията, понеже двата модела се оказаха с малки разлики в силуета. Има защитно фолио и калъфи /силиконови и кожени/, но за едносимовия вариант, които не пасват на 100% за дуал сим версията. Сложих на моя фолио от L70 с дупка в долната част за бутона и то с малки корекции - в горната част двата модела са еднакви, но в долната част ъглите на L70 Dual са по-скосени. Погледнати в профил също имат разлика - L70 е по-скосен като сапунерка, а L70 Dual е по ръбат... Общо взето това са дребни кахъри, телефона много радва. Жена ми има Grand Duos, ами забива, рестартирва се, не често, но ги има тези неща. За тежкия ТачУиз, слабите батерии и надутата цена на Самсунг няма да споменавам. И на края да спомена, че L70 Dual е Made in Korea, ако има някакво значение това. Сори за дългия пост. Поздрави на всички, които четат, пишат и поддържат този страхотен форум !!! Smile
Цитирай
#20

Здравейте от една седмица съм с този модел. Много съм доволен до момента нямам проблеми. днеска ходих до ментел и познатите за 1лев си вземах кеис(гръб и отпреде с малко прозорче). Може да проверите ако има те късмет ще се сдобиете и вие

[Изображение: 835300.png]
Цитирай
#21

Здравейте, днес взех телефона на пръв поглед всичко е ок Smile Имам следния въпрос, някой синхронизирал ли си е контактите с фейсбук приятелите и излизат ли ви снимките когато слеете контактите (дали има някоя скрита настройка, че има някои разминавания със Сонито).
И има ли възможност да се махнат уиджетите от локскрийна, само часовника да стои

SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай
#22

За ФБ контактите не знам, не ги синхронизирам. За уиджетите на локскрийна - докъто си на локскрийна, задръж в-ху уиджета, горе ще се покаже кошче, плъзни уиджета и го пусни в коша.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#23

rado91 написа:Здравейте, днес взех телефона на пръв поглед всичко е ок Smile Имам следния въпрос, някой синхронизирал ли си е контактите с фейсбук приятелите и излизат ли ви снимките когато слеете контактите (дали има някоя скрита настройка, че има някои разминавания със Сонито).
И има ли възможност да се махнат уиджетите от локскрийна, само часовника да стои
Влизaш нaстройки зaключен екрaн "нaстройки чaсовник и преки пътищa"
Цитирай
#24

pacho64 написа:
rado91 написа:Здравейте, днес взех телефона на пръв поглед всичко е ок Smile Имам следния въпрос, някой синхронизирал ли си е контактите с фейсбук приятелите и излизат ли ви снимките когато слеете контактите (дали има някоя скрита настройка, че има някои разминавания със Сонито).
И има ли възможност да се махнат уиджетите от локскрийна, само часовника да стои
Влизaш нaстройки зaключен екрaн "нaстройки чaсовник и преки пътищa"
Няма такава настройка при мен, само настройка за преките пътища, възможно е защото телефона е Мтелски..., но благодаря все пак Smile

SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай
#25

А моето мнение прочете ли го? Няма начин да не може да се премахват.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)