Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Брояч на разговори
#1

Здравейте, бих искала да попитам как мога да си проверя брояча на разговори (четох една тема, че някой си е поръчал нов телефон по интернет, но брояча е бил на 1 час), та исках и аз да си го проверя, но не знам как. Съжалявам, че пускам тема, но не знам къде да задам въпроса.
Цитирай
Аксесоари
#2

Отваряш "Телефон" > Регистри > натискаш левия тъч бутон > Продължителност на по. > Всички повиквания > Гласово повикване.
Имай предвид, че при връщане на фабричните настройки този брояч се занулява.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Във връзка с брояча - оставих тела за гаранционен сервиз - смяна на дисплей. Както винаги бяха го нулирали(нов софт), но брояча беше не на 0, а на 11 часа. Телефонът не е стоял в сервиза повече от 2 дена. Общо по офис оператор/сервиз около седмица. Има ли начин да се въведе някакво време или просто някой е ползвал тел да си говори?

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#4

Има как но трябва да е руутнат! Говорили са с тела

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Възможно е да са тествали, защото бяха по равно - 6 часа входящи/ 6 изходящи..... макар че аз не съм им пускал други оплаквания освен дисплей.....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)