Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z2

Нали за това е споделил линк с продукта колегата?
Именно това е вариант за място от където може да се закупи конкретния кабел, предложен в цитата ви на неговия пост.
Алтернатива на този онлайн магазин, може дс бъде и Ибей. 
Например този линк.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари

И в българските сайтове неса никак лоши тия кабели,купих си преди месец за 10 лв  само че изчистения без тия диодни светлини, зарежда доволно ,батерията от 30% до 100% за около два часа
Цитирай

Този кабел,за който стана дума преди 3-4 поста ми пристигна преди ден.Определено ми харесва повече от тези по бг сайтовете,понеже е с мек кабел и магнитното задържане е перфектно.Само не знам,защо диода светна в синьо,когато батерията достигна 97%,а не 100.
А кейса,за който бях споменал-а именно
http://www.aliexpress.com/item/Black-Sli...17375.html
дойде за две седмици и е страхотен.Телефона не става по дебел,отколкото със силиконов калъф,материала от който е направен е уникален и всички ъгли са напълно защитени.Сега си чакам стъклото на Нилкин и окомплектовката е завършена. Big Grin

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Здравейте колеги, искам да си поръчам заден протектор - закалено стъкло и магнитно зарядно от Бг сайт, на който доставките ще са за 1-2 дена, не ми се чака 20-25 дена от ибей, можете ли да ме насочите, че нещо не намирам заден протектор в Бг сайт.

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай

В БГ не съм срещал никъде заден протектор.Поръчвай от алиекспрес.Този ,който е на нилкин идва за две сидмици,но задния не е стъклен,а фолио.Има и стъклени,но качеството вече не е същото.

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Преслушай ето този:

http://olx.bg/ad/sony-z1-z2-m2-e1-z3-tem...7d5974ccc1

В обявата му пише:

Удароустойчив скрийн протектор Tempered Glass - закалено стъкло с твърдост 9H, което е устойчиво на удар и надраскване.
Sony Xperia Z2/I50w (Преден панел)
Sony Xperia Z2/I50w (Заден панел)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)