Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z2

slaveyko68 написа:Вчера бях в магазина казаха, че ще поръчат и ще имат до ден два Dance
Колега ,би ли споменал името магазина или да дадеш линк към него,ако има такъв разбира се.Благодаря! :cheers:

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари

zabadara написа:
slaveyko68 написа:Вчера бях в магазина казаха, че ще поръчат и ще имат до ден два Dance
Колега ,би ли споменал името магазина или да дадеш линк към него,ако има такъв разбира се.Благодаря! :cheers:

Ами то е малко "сервизче" в Казанлък и май ги поръчват от Китай Wink
Цитирай

Колеги, препоръчайте някоя карта с памет, че сега съм с някаква 64GB, където ми се /пр......а/ и снимки, качам музика, само половината тръгват... те така...

[note=Модератор] Ще те помоля, да се въздържаш от нецензурни думи във форума.[/note]

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай

kiril_2 написа:Колеги, препоръчайте някоя карта с памет, че сега съм с някаква 64GB, където ми се /пр......а/ и снимки, качам музика, само половината тръгват... те така...

[note=Модератор] Ще те помоля, да се въздържаш от нецензурни думи във форума.[/note]

Аз ползвам карти на ADATA и съм много доволен, не са ме предавали.
Цитирай

Купих си магнитен кабел и съм много доволен зарежда за 3.5 часа.Точно толкова колкото и през USB-то макар да бях с големи резерви към кабела.По-напред в темата има линк.Работи без грешка

Nokia N-9 -> Sony Z2 -} Sony XZ
Цитирай

Някой случайно да знае дали има такова нещо и за нашите машинки ? http://prikachi.com/images.php?images/206/7756206l.jpg
Цитирай

Няма.
Само разни китайски алтернативи с прозорчета.
Цитирай

А някой ползва ли такъв http://www.sonymobile.com/global-en/prod...r10/#black ? Ако да какво му е мнението.Прави ли телефона много обемист и не удобен за носене?
Цитирай

predator_v_bg написа:А някой ползва ли такъв http://www.sonymobile.com/global-en/prod...r10/#black ? Ако да какво му е мнението.Прави ли телефона много обемист и не удобен за носене?
Не прави телефона толкова обемист,но не е удобен за разговор. Отваря се като тефтер. Изработката е синтетика,която едва ли ще издържи много. Имам го,но си купих друг на Krusell от естествена кожа перфектен позволяващ работа с една ръка. Виж в www.dice.bg

Xperia arc& Xperia T,Xperia Z,Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet.Xperia Z5, Xperia X Performance ,Xperia XZ1.
Цитирай

Били дал линк към него, защото този който си дал не работи. Благодаря.
Цитирай

Колегата има в предвид Дигитален център предполагам:
http://dice.bg/aksesoari-za-sony-xperia-...eni-kalyfi

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Колеги днес ми пристигна ето ТОВА .Когато го свържа към телефона екрана се завърта (хоризонтален изглед),явно защото Sony са пуснали само док станции а не такива накрайници.Има ли как да го върна към вертикален изглед? Благодаря.
Цитирай

По принцип хоумскрийна на Сони не се завърта хоризонтално, освен ако не е прикрепено магнитно зарядно към телефона. От своя страна, начина за завъртане, зависи от сензора в телефона, който независимо, че телефона е с магнитно зарядно, при въртене се завърта и хоумаскрийна.
Веднага след откачане на кабела, би трябвало да се позиционира във вертикално състояние и хоума.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Да наистина :facepalm: трябвало е малко по силно да завъртя телефона Big Grin . По късно ще напиша за колко време се е заредил.
ПП: Благодаря ти Мони
Цитирай

predator_v_bg написа:Колеги днес ми пристигна ето ТОВА .Когато го свържа към телефона екрана се завърта (хоризонтален изглед),явно защото Sony са пуснали само док станции а не такива накрайници.Има ли как да го върна към вертикален изглед? Благодаря.
Би ли споменал от къде си го поръча,че изглежда по-добро от тези с кабелите? :confused:

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Вероятно от Ибей /снимката е от там/, но моля за мнение във връзка със здравината на захващане на магнита, защото тези, които имам, изпадат само с поглед дори. Smile
Евентуално и цена.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Поръчах го от Тук Захващането мога да кажа,че е доста добро.Нито е твърде силно нито е слабо,за да изпада.Много съм доволен,и много бързо пристигна.Относно времето за зареждане ще напиша утре,че все още съм с 40% заряд.


Така вече мога да изкажа и мнение относно зареждането.Телефона беше на 9% когато го сложих да се зарежда.Зареди се за около 2 часа и 30 минути ! Много съм доволен от покупката.Времето за зареждане поне според мен е едно и също-кабел/магнит.При входящо повикване след вдигане под разбиране се включва високоговорителя,което мен напълно ме устройва.Това са ми впечатленията за сега.
Цитирай

Колега,в ибей това е изчерпано.
Би ли споменал модела на донгъла.
И ако го няма ,какво да гледам като функции и цена при поръчка.


Monipeev написа:Добър вечер колеги.
Тъй като тук става въпрос за аксесоари за нашия телефон, не че продукта, за който ще спомена е на Сони, но според мен е изключително удобна играчка, за наистина нормална сума, която от доста време исках да си взема.

http://www.ebay.co.uk/itm/301179915861?s...1439.l2649

Вчера ми пристигна EzCast донгъла за мироринг /Огледален образ/ на телефона,който си поръчах преди време, което позволява дублиране на екрана на телефона заедно със звука, а се убедих, че без проблеми "копира" и екрана и звукът и на лаптопа към телевизора ми, който иначе няма функция миракаст.

Определено е много удобен продукт за мен, особено след като се убедих в мулти функционалната работа на устройството, особено след многото теми, които бях изчел до сега, че след връзка по този начин, се губи интернет свързаността на телефона например, което позволява само стриймване на съдържанието на екрана, но не и интернет достъп едновременно с това, което спира свободния браузър из нета. За мое голямо учудване и радост разбира се, това полезно устройство ме опроверга, като в същия момент в който съм на мириринг, няма проблем да си използвам телефона за всичко свързано с интернет достъпа, с разиката, че гледам в телезизора.
Да не оставям назад "обикновените" възможности като DLNA, пренос на музика, видео, онлаин съсържание с ютюб, новинарски сайт и т.н., както и това че има вграден браузер, на който все още не знам възможностите, както и стрийм от облак /дропбокс/ , гугъл драйв, но тепърва ще му доразучавам конкретно възможности за директен стрийм от там. Wink

Определено не очаквах такъв напредък на комуникационните възможности на телефона, още повече, че не е в подръжката за момента на това устройство.

Надявам се тези дни да кача и клипче с възможностите на мирор донгъла, защото съм убеден, че би бил полезен за всеки, желаещ проетктиране на екрана и звука от телефона или компютъра дори, върху големия екран. Smile

Надявам се разбирате, че не правя реклама на самия продукт като марка, а като продукт с изключителна за мен функция и възможност. Smile
Цитирай

Това е устройството на колегата:
NEW Tronsmart T1000 Miracast Dongle DLNA Wireless Display Ezcast Airplay iPTV TV
Има го, потърси в eBay.
Цитирай

Взех този калъф за един Z2

[Изображение: S-MLC-1202W.jpg]

Как да му подкарам тази функция? Автоматично не разпознава нищо.
Цитирай

predator_v_bg написа:А някой ползва ли такъв http://www.sonymobile.com/global-en/prod...r10/#black ? Ако да какво му е мнението.Прави ли телефона много обемист и не удобен за носене?

Аз съм с такъв откакто си купих телефона. Не е мръднал. Неудобен е първите няколко дена, докато свикнеш да подгъваш лицевата страна на гърба при разговор.

Samsung Galaxy S III  >  Sony Xperia Z2 >  Sony Xperia Z5 > Sony Xperia X Performance
Цитирай

ddqnov написа:Взех този калъф за един Z2

[Изображение: S-MLC-1202W.jpg]

Как да му подкарам тази функция? Автоматично не разпознава нищо.

Колега ddqnov, не се разбира конкретно каква функция визираш да бъде изпълнена след слагане нс дадения калъф, като от снимката се вижда просто, че часовника се вижда през изрязания отвор. Не съм сигурен, кое може да направи това, освен ако си нагласиш часовника на това място, което е видимо през прореза.

Иначе, сподели моля те повече за калъфчето, както и ориентировъчна цена.
Имаше запитвания за подобни калъфчета, изрязани за информация върху дисплея.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Да, малко не се уточних. Smile Мислех, че има функцията като при LG-тата, да цъкаш телефона през този екран, обаждания, часовник, музика и т.н. Но не, само информативен, да видиш какво става без да отваряш калъфа.

Взех го за 35лв. от Aksesoari.net (имат магазин във Варна и спестих от доставка). Това не е точния калъф, но е аналогичен, с бъмпер, няма прегъване да става като стойка, и е с хубава материя.
Цитирай

Само за Z3 има калъфче с активен прозорец. За Z2 няма.
Цитирай

Най-после ми дойде закаленото стъкло на Нилкин. Купих го от тук:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6376319733.html
Залепих го за няколко минути, следвайки съветите от тук:
https://www.androidbg.com/forum/topic907...glass.html
Залепих и протектора на гърба от комплекта - не е стъклен, ама пък не се и вижда въобще. На камерата нарочно не лепих нищо - не искам да намалява дори и минимално светлопропускливостта.
Разликите с предишния ми стъклен протектор - залепиха ми го в магазина, при закупуване на телефона и е на нечувана от мен марка са:
1) Нилкин е МНОГО по-чувствителен на допир;
2) Заоблени ъгли - усещат се;
3) Лепи се лесно - аз, дето нямам опит го залепих 5 пъти по-бързо от човека в магазина, който лепи по цял ден;
4) Идва си с пълен комплект аксесоари за лепене - това ИМА значение;
Надявам се и да е по-здрав или поне достатъчно здрав - няма да го тествам умишлено Wink
Твърди се, че не остават отпечатъци по него - ами не е вярно, остават.
Като цяло съм изключително доволен!

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)