Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок] Как да инсталираме Custom Rom на ZTE BLADE (GEN 2) устройства ?

Хмм, на Globul MOVE Ask Mr Pigfish дава Unknow model..Какво значи това?Някой ако знае дали е от втора генерация този модел да пише. Мерси предварително Tongue

Google Nexus S, Nexus 4
Цитирай
Аксесоари

:facepalm: това приложения работи на Globul Z3, не на Globul Move/Q1/Q1SE/Q3... А незнам дали, алкателите имат такива генераций.
Цитирай

Някой ако знае да пише дали става този модел Smile

Google Nexus S, Nexus 4
Цитирай

Това не е раздела и мястото да питаш! Търсачка ползвал ли си? Тук има информация за въпросния телефон.
Цитирай

Да продължа традицията с досадните въпроси и аз... :unknw: На Monte Carlo (ZTE Skate) по същия начин ли се слага custom rom? Gen2 е.

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай

Napushen-Buhal написа:Да продължа традицията с досадните въпроси и аз... :unknw: На Monte Carlo (ZTE Skate) по същия начин ли се слага custom rom? Gen2 е.

Би трябвало процеса да е аналогичен, но ще ти трябват други файлове, предназначени за телефона.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай

shadee написа:
Napushen-Buhal написа:Да продължа традицията с досадните въпроси и аз... :unknw: На Monte Carlo (ZTE Skate) по същия начин ли се слага custom rom? Gen2 е.

Би трябвало процеса да е аналогичен, но ще ти трябват други файлове, предназначени за телефона.

Ще сваля clockwork, recovery manager i CM7 за ZTE Skate и ще пробвам. Мерси за бързия отговор :thumbup:

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай

Здравейте!Имам малък проблем,макар и банален....Не мога да изтегля img файла ,по някаква причина нямам активен линк,може ли някой да помогне,ако го има направо да ми го пусне на пощата ?

Благодаря предварително

LENOVO A606 Stock
Цитирай

А да си се замислял за кой ром говорим? За кое по-точно искаш да свалиш?

ПП: Инсталирай z4root, после сложи Clockworkmod ROM manager, и си инсталирай това от което имаш нужда. Рековери, после си избери ром и си сложи.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

n3tk0 написа:А да си се замислял за кой ром говорим? За кое по-точно искаш да свалиш?
Моя грешка,не мога да сложа CW защото не мога да сваля отникъде recovery-clockwork-3.0.2.4-blade-g2.img
Ако аз не бъркам нещо първо това трябва да се направи....Може да ви звучи смешно но от повече от година имам телефона но едва сега навлизам в руутването и т.н. :wall:


Едит: Нали за да направя рекавъри ми трябва имейджа ?

LENOVO A606 Stock
Цитирай

Offtopic Съжалявам но не чета темите всеки път. Може да попиташ по-добре, защото се случва да питате и за други неща, къдет не трябва.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

Много благодарности на N3tko за бързия отговор...
За други идиоти като мене,ако не може да се свали рекавъри имейджа :

http://www.clockworkmod.com/rommanager

има и ромове,колкото иска човек...Само да ми се зареди батерията ,че е на няма 30 % и ще сложа и РОМ,после ще пиша пак :cheers: :cheers: :cheers: ,изкара и картофки със сиренце Wink

LENOVO A606 Stock
Цитирай

:power: Направо лети ,сега се замислям за 4-ка,само да направя бакъп и да заредя батерията Wink

LENOVO A606 Stock
Цитирай

Файловете в първия пост са обновени и съм ги направил така, че да се свалят просто като щракнете върху името. Wink

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Здравейте, опитах се да заменя Sping-a със Samsung Wiz. Излезнаха ми надписите Samsung Galaxy 2 и т.н. но не зареди. А сега не мога да влезна в Clock recovery...

ZTE-Blade Swedish Spring RLS5
Цитирай

Здравейте! Може да съм поредният с глупавите проблеми, но файла z4root не ми позволява да го изтегля. Та въпросът ми е, дали има някакъв проблем с този файл или всичко е от антивирусната ми. Ако може да ми кажете дали на вас ви прави проблеми?
Благодаря предварително!!!
Цитирай

При мен няма проблем, явно е само при теб. Тук също го има, ако пак не става, изключи антивирусната, или потърси друг линк в google.
Цитирай

здравейте имам globul Z3 и днес реших да инсталирам clockworkmod recoweri но нещо стана на телефона .уж почва да зарежда но след малко се получава един триъгълник с андроид и до там .не знам какво да направя.моля за помощ
Цитирай

Благодаря, току що се пробвах за първи път и всичко изглежда наред, много добре е обяснено :thumbup:

1+6
9.0 Pie
Цитирай

За пръв път се опитвам да инсталирам нов Ром. Направих първите три стъпки - т.е. инсталирах рутващата програма, рекавъри и клокуорк, сложих си и архивирания файл на предпочетения ром в картата с памет. Когато обаче пристъпих към стартирането на телефона с натиснат бутон за намаляне на звука се появи само зеленото човече и увисна. Няколко пъти вадих батерията, но всеки път резултатът е един и същ. Помагайте!
Цитирай

Сигурен ли, си че инсталцията на CLockworkMod е минала успешно? Направи я пак.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Повтарям 6 пъти всичко, зеленото човече си зависва. Как мога да разбера, че клокуорка е инсталиран?
Цитирай

Ами инсталира ли го?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Да, инсталирах чрез рекавъри, изписа ми съобщение, че е инсталирано. Тогава изключвам телефона, махам батерията, слагам я пак, натискам бутона за намаляне звука и накрая копчето за включване. Появява се зеленото човече и заспива така ...
Цитирай

Може да рестартираш телефона в Recovery при инсталирано ADB на компютъра. Командата е adb reboot recovery

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)