Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LTE MAX Telecom
#1

Някой успя ли да подкара LTE-то? Имам опция за 4G в "Мобилни мрежи", но в момента в който сложа техен SIM, тази опция изчезва. В раздела за S5 има писано, пак не става.

Samsung Galaxy S10+     Samsung Galaxy Note 10+  
HUAWEI Mediapad M5 10.8" LTE
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз така и не можах да изкарам тази опция от менюто. Иначе имам едно "счупено" Galaxy, което е със един странен модем (дълга история Smile ) при него има опцията на LTE и успях да подкарам LTE-то. Проблема, е че обхвата им е много слаб и постоянно губи връзка.

Android | iOS | BlackBerry
Цитирай
#3

От 2 дена се мъча да го подкарам с официален софт, ама не става. На нито един софт не се промениа менюто за мрежите. Тия от samsung са .... Единствено подкарах LTE-to с cianogen и с MIUI (ROM) ама сигнала наистина ми се стори слаб в сравнение с една бисквитка на huawei, която показва пълен обхват, а S4-ката една-две чертички или към -100 - -110 dBm. Аз вече се отказах да го мъча тоя тел с LTE, а и MAXtelecom не се знае дали ще пуснат някаква телефония. Все пак ако някой има успех да казва.
Цитирай
#4

Popo написа:От 2 дена се мъча да го подкарам с официален софт, ама не става. На нито един софт не се промениа менюто за мрежите. Тия от samsung са .... Единствено подкарах LTE-to с cianogen и с MIUI (ROM) ама сигнала наистина ми се стори слаб в сравнение с една бисквитка на huawei, която показва пълен обхват, а S4-ката една-две чертички или към -100 - -110 dBm. Аз вече се отказах да го мъча тоя тел с LTE, а и MAXtelecom не се знае дали ще пуснат някаква телефония. Все пак ако някой има успех да казва.



I9505VJUGNE2_I9505TFGGNE2_I9505VJUGNE2_HOME.tar.md5,пробвай с това,аз само с този ром успях.Има LTE мрежи,но е брандиран
Цитирай
#5

Значи се оказва, че единственият вариант да отключим опцията за 4g(ако сме с киткат 4.4.2), е да си темерутнем телефона ?

hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900
Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock | Root |
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) | unlock | Root |
Xiaomi Mi 6 |unlock|
Xiaomi Mi 9T Pro
Oneplus 8
Samsung S22 Plus 256GB
Цитирай
#6

Не, флаш на ром с друго CSC което е за страна или оператор който поддържа LTE. Ако се смени след флаша де. Иначе ръчно само с руут.
Цитирай
#7

Здравейте. Виждам стара темичката но за да не спамим с нови теми направо ще попитам тук и в другата тема която намерих във форума .... 

Искам да помоля ако има някой който ползва ЛТЕ-то на МАКС да сподели ограничават ли го като му изтекът гигабайтите ? Аз съм им текущ абонат но вече и при мен пуснаха ЛТЕ и спират WIMAX-a който през изминалите година и месеци не ми се е ограничавал като трафик нито един път , дори съм имал месеци в които съм правил над 600 гъби трафик и пак си е седяло неограничено. Сега ми вкарват оферта за ЛТЕ но мацката казва ,че се ограничавало нали ... ако някои сподели ще съм ми благодарен за да знам какво да правя  Smile

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)