Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC desire 310 - root
#1

Този метод е изпробван успешно от мен върху моя апарат. Въпреки това, правите всичко на своя отговорност, може да повредите телефона си и/или да загубите гаранцията му!
И така:
1. изтегляте и инсталирате RootGenious_en.exe на РС-то.
2. на телефона активирате usb debugging (отстраняване на грешки, когато е свързано USB) от Настройки / Опции на програмиста (settings / developer options).
3. свързвате телефона към kомпютъра през USB и изчаквате да се инсталират драйверите.
4. стартирате RootGenious, изчакате да открие телефона и натискате Root.
5. изчаквате около 30 сек. докато ви изпише, че телефона е рутнат успешно и разкачете кабела.
6. проверете дали имате икона Kinguser в списъка с приложенията на телефона, ако да - честито, това е всичко, вече имате рут.

Не е необходимо инсталиране на др. приложения от рода на SuperSU, Superuser и др. Използвайте Kinguser.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
Аксесоари
#2

След рутването ще може ли да се преместват файлове от телефонната памет в sd картата ?
Цитирай
#3

Имам проблем когато активирам usb debugging ми изписва driver not successfully installed.На About phone - Build number ми изписва - no need you are already a developer и не ми дава да роотвам.
Цитирай
#4

paliacho написа:Имам проблем когато активирам usb debugging ми изписва driver not successfully installed.На About phone - Build number ми изписва - no need you are already a developer и не ми дава да роотвам.
Иди на настройки / и почни да почукваш по About phone , почва да ти отброява от 8 мисля и надолу и след 1 изписва че вече сте програмист , появявя се меню за програмисти и там е отстраняване на грешки през USB
Цитирай
#5

Здравейте,
Преди месец си купих HTC Desire 310. Допълнително си поръчах и 16гб sd карта, но разбрах прекалено късно, че с 4.2.2 не могат да се местят приложенията на sd картата. Разбрах, че това може да бъде оправено с приложения, които искат телефона да ми е root-нат. Понеже не разбирам много много от телефони, имам 2 въпроса:
1) Какво може да стане ако случайно объркам нещо по време на root-ването?
2) Някой може ли да потвърди, че метода по-горе работи.
Цитирай
#6

exoduz1948 написа:Здравейте,
Преди месец си купих HTC Desire 310. Допълнително си поръчах и 16гб sd карта, но разбрах прекалено късно, че с 4.2.2 не могат да се местят приложенията на sd картата. Разбрах, че това може да бъде оправено с приложения, които искат телефона да ми е root-нат. Понеже не разбирам много много от телефони, имам 2 въпроса:
1) Какво може да стане ако случайно объркам нещо по време на root-ването?
2) Някой може ли да потвърди, че метода по-горе работи.
колегата ти е написал метода по който той си е рутнал телефона,значи работи.в най-лошият случай щенаправиш фактори ресет

SM-G780G/DS
Цитирай
#7

Добре, програмата работи. Успях да си root-на телефона без никакъв проблем. Благодарности на kyosev. :cheers:
Цитирай
#8

Здравейте, може ли да ми кажете от къде да изтегля RootGenious_en.exe.
Цитирай
#9

PC-то не може да ми зареди драйверите и не мога да си рутна телефона. Моля помогнете
Цитирай
#10

здр колеги , може ли малко помощ, искам да руут-на Desire 310 но нещо не мога да намеря тази програма RootGenious_en.exe .
ако може да прати линк или ако има EXE ако може да ми го прати , ще дам Мейл . Мн мн Благодаря .

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
#11

Значи при мен нямаше опция никъде usb debugging. Стана от settings ---> about phone ---> "почукване" няколко пъти върхи build number, докато не се появи, че си готов.
Проблема е, че изтеглих някаква шантава версия на китайски и нищо не стана. Smile
EDIT: Само Android USB Device драйвър не мога да инстаирам, странно.

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#12

(2014-11-17, 14:49:56)nvladev написа:  Здравейте, може ли да ми кажете от къде да изтегля RootGenious_en.exe.

ще може ли че и аз не го намирам
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)