Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel Idol 2 Мнения

Добри хора, от вчера съм с телефончето и съм много доволен, обаче... Мъчи ме много остър въпрос един... Как му се отваря задният панел и има ли въобще такъв филм? Confusedtupid:
Трябва ми достъп до батерията. Няма значение, ако пада гаранция и т. н.
Ако има компетентни - моля да се изкажат по въпроса. :capitulation:

Alcatel 991 Dark ginger by Jeffta
Alcatel Idol2
Цитирай
Аксесоари

Аз лично не чакам вече този ъп.... Видяло се е че няма да го получим.... Така беше и с асус мемопад 7 и така и си остана. :wall:

ASUS MEMOPAD HD 7
ALCATE IDOL 2
Цитирай

emo_G написа:Добри хора, от вчера съм с телефончето и съм много доволен, обаче... Мъчи ме много остър въпрос един... Как му се отваря задният панел и има ли въобще такъв филм? Confusedtupid:
Трябва ми достъп до батерията. Няма значение, ако пада гаранция и т. н.
Ако има компетентни - моля да се изкажат по въпроса. :capitulation:

Ами тука видях едно клипче, не е 2 но би трябвало да е подобен начина:
http://www.youtube.com/watch?v=h7RngLHCZ5w

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай

Някой знае ли как да изкарам SD картата? Confusedtupid:

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

Е как - натискаш я навътре за да освободи с нещо остро (химикал, отверка и пр). Стандартно...

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай

Здравейте . Имам телефона от 1 месец.Държи се много добре и нямам проблеми,но забелязах нещо което ме притесни.Когато излиза клавиатурата за писане забелязах,че на бутона "интервал" понякога се появявя нещо като жълто петно на дисплея, после видях ,че същото се появява и на други светли полета, но не винаги,може би само при по-силно осветление на дисплея/направил съм го на автоматичен режим/.ПРОБЛЕМ НА ДИСПЛЕЯ ЛИ Е ТОВА!?
Цитирай

nikstyle70 написа:Здравейте . Имам телефона от 1 месец.Държи се много добре и нямам проблеми,но забелязах нещо което ме притесни.Когато излиза клавиатурата за писане забелязах,че на бутона "интервал" понякога се появявя нещо като жълто петно на дисплея, после видях ,че същото се появява и на други светли полета, но не винаги,може би само при по-силно осветление на дисплея/направил съм го на автоматичен режим/.ПРОБЛЕМ НА ДИСПЛЕЯ ЛИ Е ТОВА!?

https://play.google.com/store/apps/detai....deadpixel Провери да нямаш някой изгорял пиксел..

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

nikstyle70 написа:Здравейте . Имам телефона от 1 месец.Държи се много добре и нямам проблеми,но забелязах нещо което ме притесни.Когато излиза клавиатурата за писане забелязах,че на бутона "интервал" понякога се появявя нещо като жълто петно на дисплея, после видях ,че същото се появява и на други светли полета, но не винаги,може би само при по-силно осветление на дисплея/направил съм го на автоматичен режим/.ПРОБЛЕМ НА ДИСПЛЕЯ ЛИ Е ТОВА!?
Не е само при теб така. Аз съм с Idol Mini и там когато има списък или страница и стигнеш края и не може да местиш нагоре или надолу се появява само тогава. Няма значение дали си на автоматична яркост или не. Например влизаш в "Настройки" и скролваш докато стигнеш "За телефона" и опитваш да видиш след него какво има се появява жълто петно което следва пръста ти. Отдавна го забелязах това , но проблем с телефона нямам и си го ползвам така без да му обръщам внимание.
Цитирай

Не, няма. Нито на тъмно нито на светло се вижда нещо, само жълтее по някога.
Цитирай

Downlow написа:
nikstyle70 написа:Здравейте . Имам телефона от 1 месец.Държи се много добре и нямам проблеми,но забелязах нещо което ме притесни.Когато излиза клавиатурата за писане забелязах,че на бутона "интервал" понякога се появявя нещо като жълто петно на дисплея, после видях ,че същото се появява и на други светли полета, но не винаги,може би само при по-силно осветление на дисплея/направил съм го на автоматичен режим/.ПРОБЛЕМ НА ДИСПЛЕЯ ЛИ Е ТОВА!?
Не е само при теб така. Аз съм с Idol Mini и там когато има списък или страница и стигнеш края и не може да местиш нагоре или надолу се появява само тогава. Няма значение дали си на автоматична яркост или не. Например влизаш в "Настройки" и скролваш докато стигнеш "За телефона" и опитваш да видиш след него какво има се появява жълто петно което следва пръста ти. Отдавна го забелязах това , но проблем с телефона нямам и си го ползвам така без да му обръщам внимание.

Това е ясно,не става въпрос за това.
Когато си отвориш някоя светла страница без да пипаш дисплея,просто си жълтее понякога и то само долу в средата над копчето с къщичката. Да не би пък от това че копчетата са там да е.
Цитирай

Това е дефект на Дисплея и аз го имам и го върнах взех го чисто нов.И като загрее малко дисплея и боом се появавя сега очаквам да ми дадът нов
Цитирай

Здравейте, бихте ли ми казали как мога да нулирам брояча на данни за мобилен интернет, или поне да го задам така, че на всяко 22 число от месеца да се нулира, защото на 22 всеки месец ми е отчетната дата
Цитирай

Кажете проблема описан в тази тема само за дефектни бройки ли е или е масов?

едит: даже не погледнах че и отгоре колегите са писали за същия проблем с жълти петна... хмм явно е често срещан?

Idol 2 6037y RIP Sad
Цитирай

jivako250399 написа:Здравейте, бихте ли ми казали как мога да нулирам брояча на данни за мобилен интернет, или поне да го задам така, че на всяко 22 число от месеца да се нулира, защото на 22 всеки месец ми е отчетната дата
Мисля, че всеки андроид го има: Настройки/Използване на Данни/- от Цикъл за използване на данни можеш да зададеш периода. Отделно в настройките (горе трите точки) можеш да зададеш и Инфо за известие.

Аз ползвам за това 3G Watchdog.

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай

и аз го ползвам и сам много доволен като изключим това че батерията пада доста барзо! имам от няколко дена един проблем забелязвам че ми се пуска безжичния самичак,някои друг има ли този проблем?
Цитирай

stanimir833 написа:и аз го ползвам и сам много доволен като изключим това че батерията пада доста барзо! имам от няколко дена един проблем забелязвам че ми се пуска безжичния самичак,някои друг има ли този проблем?

Лично аз не съм имал. Батерията ми пада за 2 дни сериозно ползване. Долколкото до WiFi това не ми се струва добре варни го да го видят в магазина. Android
Цитирай

Някой знае ли S модела дали е излезъл? В БГ май със сигурност го няма? Гледам че е с по-читава резолюция и процеосора не е на медиатек...

Idol 2 6037y RIP Sad
Цитирай

niki34 написа:
nasko_1_2_ написа:
Nea_93 написа:Здравейте!

Имам проблем със звука на алармата от телефона. Въпреки че силата на звука е настроен на максимална степен, звъни много тихо. Някой може ли да помогне?


Благодаря!

Здравей, и при мен в началото беше така , решението е като се включи алармата , просто усили с бутона за звука и всичко ще е ок :thumbup:

И аз имам същия проблем със звука на алармата, но в режим на аларма бутоните за усилване и намаляне не работят или имат друго предназначение,как си успял да я усилиш.

И аз имам същия проблем с алармата и по никакъв начин не може да се засили. Музика слушам без проблем, много силно свири, но алармата не Sad
Цитирай

аз съм със 6016x,слагам mp3 за мелодия и звъни здраво
Цитирай

И ние слагаме наша си музика, колега, но просто не иска и не иска. Аз пак се събуждам макари с тихата аларма Confusedleep:
Цитирай

Здравейте,искам да попитал алкатела справя ли се със тежки игри?
Цитирай

aez написа:Здравейте,искам да попитал алкатела справя ли се със тежки игри?

Абсолютно. Аз играя asphalt 8 , real racing 3, gta san andreas... Нямам нинакви забележки, просто е идиален
Цитирай

Че и аз играя асфалт 8 на 6030X - не насича... много... Tongue

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай

Чудя се кой телефон да си взема alcatela или lg g2 mini?
Цитирай

И аз се чудех между тези двата Big Grin И избрах Алкатела не заради др. а заради по разумната цена. Не намерих кой знае каква разлика между двата апарата Smile Такаче ако не ти се дават мн пари смело взимай алкатела. :cheers:

ASUS MEMOPAD HD 7
ALCATE IDOL 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)