Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel Idol 2 Мнения

взимай алкатела без да се колебаеш.
аз бях голям фен на сони,но щом го видях веднага размислих

xperia x8
Цитирай
Аксесоари

Имайте предвид, че всичкото оборудване на мобилните оператори е на Алкател и Сименс. Така, че ако искате телефон, а не играчка, вземете Алкател-а. Аз имам и 2-та IDOL 2 ки и съм мега доволен. Игри не играя, ползвам ги предимно като телефон и никъде не съм загубил връзка.
Цитирай

AntutuBenchmark - 20020 точки !

http://our.antutu.net/api/?action=v5&act...id=3759167

Rock
Цитирай

Какво му стана на моя идол 2??? Батерията 5 ден не я зареждам и е на 58%.... Цял ден го ръчкам, играя тежки игри и музика. Преди 1 ден не издържаше
Цитирай

Направи една снимка че това просто не го вярвам Big Grin Моя го зареждам по два пъти на ден хахаха

ASUS MEMOPAD HD 7
ALCATE IDOL 2
Цитирай

Напоследък забелязах, че когато нарисувам схемата 4 пъти грешно светкавицата премигва сякаш прави снимка.. Някой да знае как по дяволите да го спра или поне къде отиват снимките?

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

Живако, дай една снимка, моля те ! Искам да го видя Big Grin
Цитирай

Живако, и аз искам една снимка.
Моля ти се, покажи това чудо :bow: .

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Успокойте се, просто направих малга шега, за да видя как ще реагирате Smile)))
Не го приемайте за подигравка, ама исках да видя дали някой ще каже - " моя идол също издържа толкова"
За щастие нямаше такава изцепка Smile))
Още веднъж, извинявам се

bgbore_96 написа:Живако, и аз искам една снимка.
Моля ти се, покажи това чудо :bow: .
Цитирай

Батерията колко държи при тежки игри?
Цитирай

Според мен няма кой знае какво значение от играта, но може и да греша. Вчера бях на 32% батерия и карах 2ри ден, но се принудих да го сложа на зарядно, защото започнах да го използвам активно. С нормално ползване 2 дни си държи без мърдане !
Цитирай

Ами явно няма се се играе много игри Big Grin
Цитирай

Взех на моята такъв. Много приятно телефонче за парите си. Супер красив. Нах голямо впечатление ми направи IPS дисплея. От какъвто ъгъл да го погледнеш се вижда като картинка. Държи се стабилно и не лагва. Евала за марката..и те да изкарат нещо читаво на пазара.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

Първото зареждане на телефона, с какво времетраене трябва да е, 12 или 24 часа?
Цитирай

Докато изпише, че е зареден!
Това за 12-24 часовите зареждания беше при старите телефони.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

AntutuBenchmark - 20167 точки, добре ли е ? Rock
Цитирай

Аз пък съм доволен от батерията , ето и шотче , това е при яко джъткане на игри , фейсбук и скайп

[Изображение: 7644641g.png]

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай

Справя се..
Цитирай

Справя се, справя..

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

Колеги, да се отчета и аз с резултата от моето любопитство:
Телефона в крайна сметка го отворих и си свърших работата по него. Cool Самото отваряне беше голяма борба, но въпреки всичко задният капак остана ЗДРАВ. Big Grin За отварянето съм ползвал услугите само на онази черната пластинка за ваденето на сим картата и нокти. Smile

2наблюдения, които смятам за нужни да споделя:

1 Задният панел след отварянето вече не стои толкова перфектно прилепнал. Иначе казано - на места леко "зяпа", но не е болка за умиране. Поне на мен не ми пречи, но го имайте предвид, ако решите да "ръчкате".

2 Оказа се, че батерията е литиево-полимерна, а не литиево-йонна както пише в гсм-арената, което си е още един плюс за телефончето. Wink

Alcatel 991 Dark ginger by Jeffta
Alcatel Idol2
Цитирай

Хора менкам XSP бял за Idol 2 няма значение от цвета щото сестра ми се е запънала за това телефонч. Леко съм надрал задния капак, но имам и нов - пълен комплект + гаранция почти 2 години - година и 10 месеца + Flip Case от Ebay + S-line силиконов калъф + протектор на екрана и всичко оригинално по телефона. Както хардуерно така и софтуерно телефона е супер 8/10 отсенка, мога да ви сложа който искате ром, но най - добре е да сте стокови. (мога да ви рутна да ви сложа рекавъри, но гаранцията ще отпадне - мога да направя каквото искате с телефона), ако имате интерес на ЛС и снимки ще дам.
Цитирай

Здравейте, в началото можех да правя екранни снимки чрез задържане на бутоните за отключване и усилване на звука, от известно време не се получава, също така преди при отключване даваше екран със съобщения, камера и други опции, подредени в кръг, сега направо дава началният екран?
Цитирай

Някой има ли и/или знае ли къде мога да си намеря дисплей за Idol 2 6037, тъй като телефонът ми претърпя инцидент с обилна вода и трябва да го сменям.
Цитирай

Здравейте!
Харесал съм телефона но първо искам да питам нещо тези които го имат?
Излиза ли ви в Маркета Modern Combat 5 ?
ПС: Искам да я купя както съм направил и с предните версий!
Не съм фен на кракнатите неща!
Кажете излиза ли играта да знам да го вземам ли?

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай

При мен излиза до 4.

Присъeдинете се в  Telegram: Contact @mibulgaria (☉.(☉.☉(☉ₒ☉)☉.☉).☉)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)