Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

http://forum.supercell.net/showthread.ph...ext-Update
Цитирай
Аксесоари

Супер, че взе много да омръзва.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

(2015-03-11, 08:18:41)SurfSky написа:  Хора, 31во ниво съм и съм 225 vp .... Като сменям противниците ми дава само някакви силни по 34-38 ниво който няма как да ги бия ... Ако почна си давам базата и сваля VP и след това почна пак да сменям противниците,дали ще ми даде по-слаби?

Доколкото знам, след като излезе играта за Андроид смениха системата и вече те избира по VP. Прочети в техния форум за смените на matchmaking кода, но ако няма промени до 600VP левела е без значение, а важното са медалите. След 600VP системата е различна. Ако си даваш базата ще ти смени и противниците с твоето VP, но вероятно ще мине време, докато те изчистят от картите си "старите" ти нападатели.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай

Добри ли са войните Styrka Smile ? Разкрих цялата карта и взех всички острови, включително всичките 42 налични ресурс бази по картата. Само последния Хамерман си го пазя, като не ми достигнат за нещо малко ресурси.


[Изображение: S50420-180133.jpg]

[Изображение: S50420-180146.jpg]

[Изображение: S50420-180156.jpg]

[Изображение: S50420-180216.jpg]

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Браво баце!!! ти ги размаза
Цитирай

WeaponLab на кой левъл може по
две оръдия да има или само по едно може?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Мисля че на трети може. :-)

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай

5ти левел .. 2 оръжия Smile
Цитирай

[Изображение: 8153159m.jpg]

Някои може ли да ми даде добра база, че нещо моята не е много добра, понякога ме бутат, дори играчи 1-2 нива по-малки от мене?

Samsung Galaxy S7 edge 32GB Black Onyx
Цитирай

Има ли хора, които още я играят, аз я изтеглих преди седмица и ми се струва готина.
Цитирай

Има как да да няма :-)
След последния ъпдейт обаче, нещо спряха известията, че войската е готова.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Търся клан,някои знае ли етикета на клана българия с 25 играчи
Цитирай

Sofia 89 е името на клана ако ти се играе с добрш играчи и ако изрълняваш мисиите си добре дошъл само пиши че сш от форума за да не те махна ще гледаш дали ivoboom е в клана аз съм лидера
Цитирай

Мога ли да си изтрия нивото без да си пипам акаунта. Искам да я почна на ново......
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)