Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Да базите са важни щот иначе няма никакви ресурси, особено дърво, което последният ъпдейт дори го намалиха. Твоята база нека си я нападат, че да ти падат медалите, поне докато вземеш седмата лодка и да качиш лодките за поне 18 човека, че да имаш място за warriors. След това със статуи и прахчета става по-забавна играта при нападение.

А моите бази ги нападат яко Big Grin

[Изображение: 2BB02B76-EC21-4621-82BF-C17178F0A679_zpsmjq9wae2.png]

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
Аксесоари

На тоя акаунт, кой левъл си? С 800000 камъка Big Grin

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

36 левъл е тук, на 37 може да се качва HQ на 16, което е добре щот дава 7ма лодка. След това няма нищо ново, ако играеш много в атака.

А камъните са много щот няма къде да се харчат в момента.
За да имаш една идея в момента работилницата за дърво е 9 левъл, а тази за камъни е 8 и + 26 бази за рекурси, всичките при радар мисля левел 14 или 15. Дърво се прави на час 9740, а камъни 9140 на час. Почти еднакво е и камъните остават много излишни, ако базата е малко low, както е тази.


Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай

Аз ги помпя другите само когато ми трябват повече ресурси да вдигам нещо, и предимно налягам тия със златото, да правя ъпгрейди и да пускам подводницата

п.п базата ми е почти като на горния колега - разположение
само където тия къщи и др истории са зад нея, смисъл да не се възползват от тях и да взимат жетони за катера Lol
Цитирай

coccus написа:п.п базата ми е почти като на горния колега - разположение
само където тия къщи и др истории са зад нея, смисъл да не се възползват от тях и да взимат жетони за катера Lol

Тук ти е грешката :р логично си го замислил добре, но на практика не.
HQ трябва да е възможно най-далеч от плажа.

Според теб от къде е най-добре врагът да събира енергия за кораба, от твоите къщи или от твоите оръжия!? Къщите са само за примамка отпред, а особено за късострелящите нападатели са супер и оръжията зад къщите имат повече време да отвърнат на огъня на нападателят.

А енергията на кораба е важна, когато почва атаката, а не да чакаш да гръмнеш нещо, че да дойде енергия подарък.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай

Mitku написа:
coccus написа:п.п базата ми е почти като на горния колега - разположение
само където тия къщи и др истории са зад нея, смисъл да не се възползват от тях и да взимат жетони за катера Lol

Тук ти е грешката :р логично си го замислил добре, но на практика не.
HQ трябва да е възможно най-далеч от плажа.

Според теб от къде е най-добре врагът да събира енергия за кораба, от твоите къщи или от твоите оръжия!? Къщите са само за примамка отпред, а особено за късострелящите нападатели са супер и оръжията зад къщите имат повече време да отвърнат на огъня на нападателят.

А енергията на кораба е важна, когато почва атаката, а не да чакаш да гръмнеш нещо, че да дойде енергия подарък.

1воначално и аз така размишлявах, отпред за примамка, но стигнах до извода, че е най добре да е мешана скара,
но си поъпгрейдвам още малко защитата и ще си поиграя да направя нещо мешано, но аз и така съм добре, не се оплаквам, почти непробиваем, на седмица от примерно 10-15 атаки срещу мен, да успяват 2-3, и то ако имат танкове
иначе каньоните са ми добре вдигнати, гранд каньона и той млати, а аз си ги муцкам само с танкове и по слабите крила, не да им трепя всички защити, а само тези които имат опсег до танковете, тъй като те са далекобойни
Цитирай

coccus написа:1воначално и аз така размишлявах, отпред за примамка, но стигнах до извода, че е най добре да е мешана скара,

Пак си с грешка, малко те нападат или пък те нападат по-слаби играчи.
HQ трябва да е далеч от плажа, което значи най-отзад, така че не можеш да слагаш отзад къщи и пред тях базата щот я правиш много слаба.
Също не можеш да месиш всички къщи с оръжия щот отслабваш защитата на HQ, като разпръскваш оръжията далеч от HQ.

Ако те нападат играчи с висок левел и добри с добра войска ще те трепят обикновено само със Warriors, което пак опира до HQ отзад и много добри оръжия срещу Warriors, което пак ти отхвърля идеята за "мешана скара".
Warriors обикновено движат по пътека да кажем, което е или само направо, след като слязат на плажа или пък направо и надясно/наляво, след като слезат от плажа. За да се направи пътеката по-дълга, че да се харчат димките повече, значи HQ трябва да е отзад и от ляво или дясно, че да са по-малко пътеките до HQ, да са добре минирани и т.н. Мешаната ти скара тук не намира приложение щот няма как.

Ако нямат Warriors друга силна войска е Heavy и Зукас. Тук е малко по-различно, но на практика с голяма база пак не може да месиш всичко е така за спорта щот трябва да е възможно най-добре защитена.

Единственият ефективен начин да се отървеш от къщи е да са отпред и отстрани на базата, обаче ти трябват оръжия, че да ги наредиш така.

А танковете горе долу стават, но само срещу слаби бази. Едно че ти гълтат много енергия при пускане, но са и малко на брой и много уязвими от някои оръжия.
Heavy+зукас или Warriors са мноооого по яка войска от 18 смешни танка + доктори.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай

Аз за сега трепя само с Хеви/Зука, но отключа ли димките - веднага минавам на войни.

А за базата, чакам да вдигна HQ да мога да си разчистя гората в единия ъгъл и да я отдалеча. А и да отключа малко повече кули, че иначе няма смисъл. Ама още съм едва 28 левъл... има много време.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

e34v8 написа:Аз за сега трепя само с Хеви/Зука, но отключа ли димките - веднага минавам на войни.

Само димките няма да ти помогнат много след отключването им така да се каже. Намалиха им силата на Warriors и с нисък левел не са никак ефективни за повечето бази. Ти си поддържай левела на Heavy и Зукасите и подготви танковете за някои лесни за тях бази, а такива се срещат често. За Warriors е добре да си с висок левел на лодки и кораб, както и на самите Warriors, също статуи и прахчета за по яките бази.

Минимумът за Warriors според мен са 7 лодки с поне 6 на лодка. С 40 вече е нещо друго, но им трябва и левел 10+ и статуи, ако ще искаш да биеш примерно Доктора в сряда и събота.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай

За сега, нещо не съм фен на танковете. Доста са скъпи, а и искат енергия за разтоварване. Може би като отключа медиците...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Много са хилави тия танкове, не знам 5 малко ли са или са още слабо ниво ама много ме дразнят колко бавно бият и сравнително колко малко демидж правят :capitulation: и като падне един танк сърцето ме заболява.

Иначе т'ва докторче и то много ме нервира колко малко дарк пуска, ко се свиди ... тъкмо бих 7и стейдж едвам съм събрал за 2 идула, добре, че имам от преди, та ще направя 1 гардиан.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Ти остави това, ама колко са му скъпи ъпгрейдите на скулптора! За 4-ти левъл дадох сума ти ресурси, не ми се мисли за 5-и как ще се събират Tooth .

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

http://boombeach-tracker.com/boombeach.pl Попълни си и ще разбереш Tooth


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Как да изпратя подводницата да работи ? Седи си при лодките и нищо не прави Sad
Цитирай

По картата във водата търсиш жълти шамандури със флагчета, ако нямаш още разкривай картата и ще ти се появяват.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Аха е нямам :Д значи трябва да upgrade радара
Цитирай

Уж на танковете им дават доста кръв, а тия каньони малките до 2-3 ниво като го ударят 2 пъти и заминава, баси пародията
Цитирай

Гавра си правят с базата ми за 100 камъка Tooth
14 Heavy + 14 Зука 11 и 10 левъл.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай

coccus написа:Уж на танковете им дават доста кръв, а тия каньони малките до 2-3 ниво като го ударят 2 пъти и заминава, баси пародията

Е то си пише, всичко което не е картченица, кула или огън прави двоен демидж на танковете


Аз пък много обичам не стандартна защита, 2 шока и почти не ми направи щети Tooth
Ей го още един убавец


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Някой може ли да ми даде снимка на тез жълти флагчета за подводницата какво представляват все още нямам нещо подобно на картата Sad
Цитирай

Това жълтото с флагчето, цъкаш на него.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай

Аха мерси много
Цитирай

А да попитам, има ли хакове за играта?
Цитирай

Не я играя, но е малко смешно да питаш за хак на онлайн игра, която носи хиляди, ама хиляди долари на разработчиците...
Цитирай

Да, така е. Извинявай
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)