Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Може ли чрез Speech lab 2.0 гласово да се набират контакти от телефона ?
#1

Здравейте ! Инвалид съм и затова мога да ползвам само телефони с хендсфри и гласово набиране. Преди време се интересувах от телефони или програми с добавяне на гласови маркери. В последствие установих, че има и такива със запаметяването на контактите в паметта на телефона. Но новите ме затрудняват. Затова бих желал да науча за такива програми, да речем например за Андроид , чрез които и в бъдеще да се ползват от различни хора.
Благодаря ви за вниманието ! kras07.
Послепис : Забравих да попитам, дали с българската Speech lab 2.0 това може да стане ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Какъв телефон ползваш и коя е версията на андроид?

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#3

(2014-06-22, 21:46:51)kras07 написа:  Здравейте !  Инвалид съм и затова мога да ползвам само телефони с хендсфри и гласово набиране. Преди време се интересувах от телефони или програми с добавяне на гласови маркери. В последствие установих, че има и такива със запаметяването на контактите в паметта на телефона. Но новите ме затрудняват. Затова бих желал да науча за такива програми, да речем например за Андроид , чрез които и в бъдеще да се ползват от различни хора.
Благодаря ви за вниманието !   kras07.  
Послепис : Забравих да попитам, дали с българската  Speech lab 2.0 това може да стане ?

Здравейте! Открих компромисно безплатно решение ,малко е дразнещо за непонасящите руска реч,но открива и набира имената написани на кирилица.Трябва обаче да му се поговори малко на руски  "пазави.....Иван.." и т.н. Казва се "Ассистент Дуся" в гуглюплея, аналог е  на гугъл нау ,успех с Дуся Angel Bu Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)