Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

цък

тука са всички версиии и мисля че все ще си намериш подходяща аз лично съм с последната

Sony Ericsson Xperia™ X8 black | Bootloader Unlocked | > OC 787 MHz DUALtouch
------>> HTC DESIRE 500 STOCK ------->> LG NEXUS 4 > S-OFF > Bootloader Unlocked > Rooted Android L ----> LG G2 ------->> LG G PRO 2....
Цитирай
Аксесоари
#52

Колеги искам да ви попитам следните неща:
1.Преди да флашна android L,ще си направя back up със TWRP Recovery.Въпроса ми е след като флашна Android L-а,как най-лесно ще си го върна пак на стоков андроид 4,4,4,чрез back up-a ли?
2.Сега съм със стоков 4.4.4 със роот и TWRP recovery сложени със nexus toolkit.Със това рекавъри може да се флашва ромове нали?
3.Ако нещо се обърка,back up-a,ще ми върне ли стоковия андройд както си ми е сега телефона?
4.Извинявам се предварително за адски дебилните въпроси!

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#53

danito987 написа:Колеги искам да ви попитам следните неща:
1.Преди да флашна android L,ще си направя back up със TWRP Recovery.Въпроса ми е след като флашна Android L-а,как най-лесно ще си го върна пак на стоков андроид 4,4,4,чрез back up-a ли?
2.Сега съм със стоков 4.4.4 със роот и TWRP recovery сложени със nexus toolkit.Със това рекавъри може да се флашва ромове нали?
3.Ако нещо се обърка,back up-a,ще ми върне ли стоковия андройд както си ми е сега телефона?
4.Извинявам се предварително за адски дебилните въпроси!
Smile

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#54

Да можеш да го върнеш в сегашното му състояние с бекъпа, който си направил. Да с това рикавъри може да се флашват ромове. Каквото и да се обърка винаги можеш да си сложиш стоков имидж файл, разбира се ще ти изтрие всичко за това освен бекъпа си копирай и папките на компютъра.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#55

като флашнеш L и ти се появи някое проблемче да не се откажеш веднага,най-вероятно ще има фикс.давай смело
Цитирай
#56

колеги след инсталацията на Android L + hellsdoctor R25 теглите ли ПРИЛОЖЕНИЕТО от Play за КЪРНЕЛА.
ако ДА, какви настройки правите и за какво.
преди малко се доверие на колегата където ми каза да сложа Android L+hellsdoctor и се чудя как да руутнал.

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
#57

Пичове, бихте ли ми казали кога се очаква да пуснат оригиналната версия за нашите модели Big Grin

LG G3 16GB White
Android 5.0 Lollipop
Цитирай
#58

когато пуснат нексус 6, за коледа сигурно ще сме с новата версия Christmas
Цитирай
#59

Момчета,ако ви допада design-a nlна самия android L,не се чудете слагайте рома последния build и си свиркаите.Аз го сложих не лагва,няма бъгове,но все още не работят всички приложения,но не това беше причината да го махна,а самия design не ми допадна,пробвах и cm 11 snapshot m9,но по-добро от стоков оригинален със роот и малко къстъмизации с gravity box няма Rock Smile

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#60

Съгласен съм с колегата danito987, сега съм с stock 4.4.4 +root и сложих gravity box. Нещата са в пъти по-добре има доста глезотийки. И е стабилен Ром.
P. S. Благодаря на danito987 че ме светна за тази програма

GravityBox само за Nexus или става и за др марки и модели телефони.

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
#61

BeG1nn3r написа:Съгласен съм с колегата danito987, сега съм с stock 4.4.4 +root и сложих gravity box. Нещата са в пъти по-добре има доста глезотийки. И е стабилен Ром.
P. S. Благодаря на danito987 че ме светна за тази програма

GravityBox само за Nexus или става и за др марки и модели телефони.
Колега освен gravity boxa,си флашни hellsdoctor r25 със trickster mod.Батерията се променя държи много.Не съм сигурен дали работи на други телефони,не съм се интересувал,пробвай.

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#62

работи най вече на aosp базирани ромове,но аз съм сложил на сток лг г3 и си бачка.
Цитирай
#63

Hellsdoctor r25 на стоков 4.4.4 ???
НЕ съм сигурен но май съм пробвал и ми крашваше и го махнах сега съм с изцяло стоковия кхрнел.
От къде да си намеря стокови кърнел после да си го върна ако не ми харесва доктора. Smile

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
#64

Nexus root toolkit има опция за връщане към стоков кернел.
Цитирай
#65

Като сложа hellsdoctor r25 на стоковия 4.4.4 да слагам ли и програмата към нея. И ако да може ли някой да каже кой настройки да дам....

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
#66

BeG1nn3r написа:Като сложа hellsdoctor r25 на стоковия 4.4.4 да слагам ли и програмата към нея. И ако да може ли някой да каже кой настройки да дам....
не слагаш си само hellsdoctor-a без мод-а.После влизаш и си теглиш ''Trickster Mod'',от Google Play и правиш governor-a na интерактив,цветовете на(LG)-като стоковите,и си слагаш min frequency на 81000.Поне аз така съм си го настройл,ако има някой с по-добро мнение и тестове да сподели,че и аз съм от два дни с този кърнъл и съм супер доволен.
ПС:Надявам се да ти помогна поне малко. :thumbup:

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#67

при мен на whitley изкарваше повече или на intelidemand+inteliplug.multicore power saving на 1 или 2
Цитирай
#68

а колеги,извиняваю се за глупавия въпрос,но така като я цедим с тези настройки батерийката,не се ли скапва по-бързо

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#69

danito987 написа:а колеги,извиняваю се за глупавия въпрос,но така като я цедим с тези настройки батерийката,не се ли скапва по-бързо
хахаха ние да не го цедим с бой,просто с приказки му изкарваме душата.моля те не го питай повече това Smile)))
Цитирай
#70

колеги едно Тънко въпросче - за да инсталирам Trickster MOD ми искаше да сложа - Busybox on Rails . Сложих я и след това я стартирах и дадох инстал. нещо др по нея трябва ли да правя? Вс си тръгна но нз тази програма за какво се използва - BusyBox.

Сложих Helldoctor R25 без МОД-а и направих малко настройки с Trickster MOD както ми казахте и като за първи ден е доста добре ще видим как ще се развият нещата .

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай
#71

Колеги,айде кажете най-добрите настроики за макс батерия на стоков 4.4.4 +hellsdoctor + trickster mod.

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#72

има едни профили за synapse+ukm,за батерия,перформънс,баланс.иначе малко по горе нали писахме,задължително смъкни min на най-ниски стойности за gpu i cpu
Цитирай
#73

май нещо се разводни тая тема. Offtopic Админите спят ли незнам? :cheers:

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#74

колеги имате ли идея дали,вече има xposed installer и gravity box,за Android L?

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#75

колеги,добре ли се държи батерията според вас?android L + hellsdoctor. :

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)