Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

innerfire написа:Нещо тази част "Важно: Уверете се, че ефектът между хоумскрийновете е "slide" или нещо подобно.
Сега ще направим дока.Направете прозрачен док с 5 икони (използват се 2, другите са прозрачни)" немога да я разбера. :unknw:

Не съм тествал този урок за който питаш, но като гледам това което те интересува е да влезеш в настройките ма launcher-а и от там на transitions да го сложиш на slide или друг ефект който е подобен. (това е начина по който се сменят екраните като плъзнеш от единия към другия. При Launcher Pro-то това се намира в Launcher pro preferences>homescreen settings>transition effect.)
За дока - или слагаш да нямаш док или слагаш прозрачен такъв. Launcher pro preferences>appearance settings>dock background>none или custom и си слагаш прозрачен.
Споменава се че е с 5 иконки а се използват 2 защото на някои launcher-и можеш да определяш бройката на иконките на дока. При Launcher pro са 5 по подразбиране. На тези които няма да ползваш задаваш да са неактивни и ползваш само 2-те които се изискват от урока.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
Аксесоари
#52

Успях да го направя както в последният урок :cheers: с малко добавки от мен разбирасе, много добре се получи. :thumbup:

Sony Xperia Z
Цитирай
#53

s3v3n написа:може ли phantom power widget pro ?

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#54

s3v3n написа:
s3v3n написа:може ли phantom power widget pro ?

А какво е това?

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#55

phantom music control малко съм ги объркал имената Big Grin

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#56

Така по може. (: В маркета го има - phantom music control

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#57

да,брат,но питам дали някой има излекуваната,защото фрий не работи на Нексуса

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#58

Може ли да направиш туториал за меню изглеждащо като на Блекбери, моля. Видях, че си направил за Уиндолс Фоун 7, защо не и за Блекбери? Благодаря предварително! Знам, че на някои им звучи тъпо, но на мен много ми харесва визията. Ако някой знае как да си направя телефона да изглежда като Блекбери ще съм много благодарен.

Sony Ericsson Xperia Neo Stock 4.0.3 rooted
Цитирай
#59

uler написа:Може ли да направиш туториал за меню изглеждащо като на Блекбери, моля. Видях, че си направил за Уиндолс Фоун 7, защо не и за Блекбери? Благодаря предварително! Знам, че на някои им звучи тъпо, но на мен много ми харесва визията. Ако някой знае как да си направя телефона да изглежда като Блекбери ще съм много благодарен.

Ами днес ми остана малко свободно време и направих едно експериментче в тази насока. Ето и крайния резултат:

[Изображение: Blackberry.jpg]

Изглежда интересно, но едва ли ще се задържа с него.
Ако все пак има желаещи, да видят и ползват tutorial ще ми трябва малко помощ за да приспособим Blackberry-експеримента и за други телефони, защото сега е само за Galaxy S и други със същата резолюция.
За малко повече инфо какво съм направил - SFdroid blog
Какво мислите?

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#60

+∞ (де да можеше .. Lol)
Благодаря много за отделеното време! Много ми харесва! Очаквам туториал стъпка по стъпка. Ако мога да помогна с нещо, казвай! :cheers: В темата със скрийншответе съм постнал гръндж стилът (от по старите туториали), който успях успешно да преобразувам за моя дисплей (320х480), което ми отне към 1 час .. Big Grin , но все пак стана яко и още си седя с него. Когато излезне туториал стъпка по стъпка за блекбери стилът, ще се пробвам и него да го "портна" за по малки дисплеи. Smile

Sony Ericsson Xperia Neo Stock 4.0.3 rooted
Цитирай
#61

Харесва ми как ти се е получило с гръбджа! Само защо не махнеш нотификейшън бара? Мисля си че ще седи по яко без него, а можеш да си го показваш когато ти трябва.
За Blackberry-то ще направя туториала по късно днес и ще го пусна. Тъкмо като го тестваш ще знам дали се получава на 320х480.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#62

Просто съм си свикнал с нотификеишън бар-а. Нонстоп си го дърпам и му се радвам (едно от любимите ми неща в андроид Tongue )! Ако не съм зависим от уолпеипъра (като в мнение 12 на тази тема) повечето модове се получават, стига иконките да не се претрупват една върху друга (както се получи при опита ми за Уиндолс Фоун 7). Трябва сам да пробвам различен брой иконки на ред и в колонка, за да не се претрупват, което отнема време и не винаги се получава, но да се надяваме това да стане. Smile Ако вечерта ми остане време, ще го направя и, ако успея, ще ти кажа как съм го преобразувал за да го добавиш в туториал-а. Smile

Sony Ericsson Xperia Neo Stock 4.0.3 rooted
Цитирай
#63

Как се маха текста от weather widget-a при Beautiful widgets ?

HTC DESIRE HD 4.1.1
iPod Touch 4g
Цитирай
#64

А може ли да се направи, като нямам пропуснати обаждания да пише No Missed Calls? Нали надписа Missed Calls е Static text и ako вместо 0 напиша No, май ще стане Missed Calls No.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#65

@uler ми те при всички случаи са леко една върху друга но просто няма начин иначе да сложиш часовника и времето в иконките и това за пропуснатите повикавания и смс-и до самите иконки, а доло за да са под док-а пак е малко поразтегнато и няма начин за да се дкара тоя вид, но провай и сподели после опита.

@PETR00V не съм сигурен как беше на Beautiful widget-а, но виж в опциите, аз сега ползвам основно Fancy widget pro и там в опциите имаш за всяко отделно нещо дали да се показва или не и слагаш чавка на всички освен на иконката за времето.

@pavelcheto по начина който описа трябва да стане, но не съм провал друг освен 0 щото така ме кефи, но сподели опита ако е успешен.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#66

Пробвах...не стана. Пробвах No, също и да е в кавички, че така ставаше текст на Visual Basic, пак не стана. Не му разбирам кода. Не се нулира, а добавя още по 1. Мислих си, ако добавим 3ти профил който от нищо да го прави No или втория да изтрива с clear, а трерия да добавя No.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#67

Нещо не се получава при мен първия туториъл.Правя профилите в task,цъквам apply,правя в minimalistic text каквото е оказано и в крайна сметка на картинката ми стои един грозен черен правоъгълник,на който пише само sms :rofl: Бездарен съм...ако някой има идея какво може да съм объркал да каже :cheers:

Galaxy S3 4.1.2 XEMMA2 Jkay Deluxe [MOD]
Цитирай
#68

saimah написа:Нещо не се получава при мен първия туториъл.Правя профилите в task,цъквам apply,правя в minimalistic text каквото е оказано и в крайна сметка на картинката ми стои един грозен черен правоъгълник,на който пише само sms :rofl: Бездарен съм...ако някой има идея какво може да съм объркал да каже :cheers:

Колега, или си объркал нещо при правенето на самите профили, или при въвеждането в минималистик текста - имай предвид че всичко трябва да е точно написано и да обърнеш внимание на разстоянията, малки и големи букви и всяко детайлчев за да работи коректно.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#69

Ей най-после го направих. Само че не може да показва повече от 1. И точно като слушам солото на Ангъс от River Plate и тъкмо свършва и аз готов. :bow:

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#70

Направих го туториала от 27-ми пост иии съм супер мега доволен,евала на създателя :bow: :cheers: .Не мога да си позная телефона просто Smile .Имам един въпрос само.Сега като натисна Home бутона и ме пита дали да извърши действието със Launcher Pro или с LG Home .Ако натисна да го извършва с Launcher Pro по default как мога да върна оригиналното меню ако реша?

Edit: 10x mystic :cheers:

Galaxy S3 4.1.2 XEMMA2 Jkay Deluxe [MOD]
Цитирай
#71

settings>applications>manage applications>намираш Launcher Pro и го избираш>clear defaults

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай
#72

Готов ли ще е скоро блекбери tutorial? :thumbup:

HTc DEsire HD
Цитирай
#73

Еваларка за темата която си направил.Представям си колко време ти е трябвало за да обясниш всичко толкова подробно.Браво. :bow:

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#74

Извинявай можеш ли да направиш това което е оградено с червено, защото стой много хубаво и е много полезно, виж го:
Цитирай
#75

@ SFtangra Направих всичко както във първия туториал и сега какво ? В нотификейъна си ми седи Tasker-a.. и ми пише че няма активни профили, макар че съм създал двата (received text и за незабавните съобщения)? А на екрана имам minimalistic text widget , на който пише save... Какво трябва още да направя по- нататък?

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)