Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG G3
#1

Здравейте, някой дали ще може да ми препоръча бг магазин, в който да се предлага скрийн протектор за телефона.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой да каже безжично зарядно, което работи и е с цена различна от 70 паунда.

К20 Pro
Цитирай
#3

Мен ме интересуват новите блутут слушалки.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#4

Aко някой намери Battery Kit за G3, моля да ми каже Big Grin Big Grin Big Grin Много ми трябва такъв аксесоар, ама не мога да го намеря никъде в нета... Smile

Phablets and their king - no longer Note-worthy...

Цитирай
#5

garfild76 написа:Здравейте, някой дали ще може да ми препоръча бг магазин, в който да се предлага скрийн протектор за телефона.


Вчера ми пристигна това.

http://olx.bg/udaroustoychiv-skriyn-prot...-i51653575

За сега върши работа до излизането пазара на нещо, което ме устройва.
Цитирай
#6

Някакъв вид стълко ли е наистина, не намалява ли чувствителността на екрана?

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#7

10-ина дни изкара и се разлепи в горния ляв ъгъл и отлепеното с всеки изминал ден расте.


Днес си взех от Технополис (в Младост) Quick Circle case за 59 и нещо и фолио за дисплея за 18 и нещо.
Quick Circle case го имат в бяло, черно и златно.
Много, много добре седи апарата с него и съм доволен.
Като се прихлупи назад предната част, кръга не закрива камерата и светкавицата, което е супер. Smile
Цитирай
#8

От кой бг сайт мога да си поръчам кожен или велурен калъф с издърпване за телефона? С другите които се предлагат се скрива красавеца! Tongue

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
#9

В ХЕНДИ вече има много качествени силиконови гръбчета за 9.90лв. Аз си взех напълно прозрачно , стои доста прибрано и не убива напълно дизайна на телефона. Има и в някакви полупрозрачни цветни варианти.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#10

http://www.modatel.eu/index.php?page=sho...&Itemid=53 За момента карам с този, но малко прави телефона по дебел. Ще изкара докато избера нещо друго.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#11

garfild76 написа:http://www.modatel.eu/index.php?page=sho...&Itemid=53 За момента карам с този, но малко прави телефона по дебел. Ще изкара докато избера нещо друго.
Тези от ХЕНДИ са по-тънки и напълно гладки , а през прозрачния се вижда металика на капака , иначе аз мислих да взема калъф с издърпване , но май това взе да ми харесва все повече . Скрийн протектор мисля да не слагам .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#12

Днес бях в техномаркет нямаше никакви калъфи за g3 , но имаше брошура за телефона на която имаше още 2 кейса освен quick circle , бяха силиконови мисля да ичакам да хи пуснат и да си взема от тях ,че въобще не съм фен на тези с капачетата Smile

LG G3 Titanium Grey, Ipad Mini White,Xiaomi Mipad
Цитирай
#13

Вчера си взех златист Quick circle,защото черния беше свършил.Малкото прозорче е голяма зарибявка.Може без да се отваря капака да се пусне музика,да се проведе разговор,фенерче, абе гъзария.Почти не увеличава обема,защото задния капак на телефона се маха и директо се слага кейса.60 кинта е скъпичко,ама и телефона не е евтин.В ebay oригиналните са около 35 долара,има и реплики за по 10.Досега не съм имал калъф с капаче,но този е страшно ме кефи .
Цитирай
#14

Дам гледах има реплики ,но те нямат nfc и wireless charging , струват по 7-8 долара ,но има и такива със всички екстри за по 20 долара ,но мен ме интересуват другите два кога ли ще ги има Smile

LG G3 Titanium Grey, Ipad Mini White,Xiaomi Mipad
Цитирай
#15

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/ac...w-t2819320


Ето за този кейс говоря ,но още го няма в БГ мисля ,че е най-доброто предложение до момента Smile

LG G3 Titanium Grey, Ipad Mini White,Xiaomi Mipad
Цитирай
#16

Много се дразня на българските търговци и вносители. Пускат нов продукт, който на всичкото отгоре е очакван и желан от потребителите, а не го обезпечават с аксесоари. Ясно е, че който си купува последен модел телефон от високия клас, ще иска и разни защити и глезотии за него. Всъщност това е добър начин да се спекулира първоначално с цените с цел по-голяма печалба, ама явно и това не ги касае търговците. Или не са се сетили, което ме съмнява. Моя G3 го купих преди около 3 седмици. До ден днешен на българския пазар намирам само два модела нискокачествени капака за него и един единствен вид фолио за екрана. Като взех апарата бях наясно с тази ситуация. Викам си, ще изчакам 1 седмица, ще заредят хората. Нъц. Чаках втора седмица, пак нищо. Накрая реших, че трябва да се спасявам сам и хоп в Amazon. Ясно е, че и там избора не е огромен, предвид скорошното пускане в продажба на телефона. Но го има. Та от там си взех разкошен капак на Spigen. Кантовете му са гумирани и носят на бой, а задния капак е алуминиев. Донякъде пази и екрана. Ето линк към сайта на производителя: клик. Избрах си синя вариант. Капака е много добре изработен, красив е и телефона ляга перфектно в него. Всеки един отвор е на точното място. Заедно с доставката ми стъпи на 52 лева (пазарувах от немския Амазон, за да не се занимавам с митници и т.н.).
Цитирай
#17

Мдам и при мен беше идентично никакви аксесоари :confused: :confused: Писах на LG ,но не съм получил отговор а , в брошурата на телефона в техномаркет и технополис в графа аксесоари ги има всички OEM кейсове :kiss:

LG G3 Titanium Grey, Ipad Mini White,Xiaomi Mipad
Цитирай
#18

Аз не съм им писал, а направо им звъннах - на LG България. Страшен негатив. Първо връзката беше ужасна, аз ги чувам, те мен не. После ми обясниха, че имали проблем с телефоните. Явно са двама/трима оператори, защото на 4 позвънявания все един и същи ми вдигаше. Накрая се свързах с една мацка и тя започна да ми обяснява как не може да ми даде информация от къде да си купя оригинални аксесоари, че те не били търговско представителство, че мобилните оператори, Технополис и т.н. сами си внасят телефоните и да се обърна към тях. С други думи българската страница от сайта на LG е един прост съпорт, ако изобщо може да се нарече такъв. Затова и едва ли ще получиш отговор от тях... Странното е, че от Дигитален център се бавят с доставките на аксесоари.
Цитирай
#19

от амазон си накупих безжично зарядно и скрийн протектор, а от мобайлфън зарядно за кола и стойка. от тук не съм и търсил.

К20 Pro
Цитирай
#20

аз бих сложил скрийнпротекор обаче нещо качествено
Цитирай
#21

Barbaron написа:Много се дразня на българските търговци и вносители. Пускат нов продукт, който на всичкото отгоре е очакван и желан от потребителите, а не го обезпечават с аксесоари. Ясно е, че който си купува последен модел телефон от високия клас, ще иска и разни защити и глезотии за него. Всъщност това е добър начин да се спекулира първоначално с цените с цел по-голяма печалба, ама явно и това не ги касае търговците. Или не са се сетили, което ме съмнява. Моя G3 го купих преди около 3 седмици. До ден днешен на българския пазар намирам само два модела нискокачествени капака за него и един единствен вид фолио за екрана. Като взех апарата бях наясно с тази ситуация. Викам си, ще изчакам 1 седмица, ще заредят хората. Нъц. Чаках втора седмица, пак нищо. Накрая реших, че трябва да се спасявам сам и хоп в Amazon. Ясно е, че и там избора не е огромен, предвид скорошното пускане в продажба на телефона. Но го има. Та от там си взех разкошен капак на Spigen. Кантовете му са гумирани и носят на бой, а задния капак е алуминиев. Донякъде пази и екрана. Ето линк към сайта на производителя: клик. Избрах си синя вариант. Капака е много добре изработен, красив е и телефона ляга перфектно в него. Всеки един отвор е на точното място. Заедно с доставката ми стъпи на 52 лева (пазарувах от немския Амазон, за да не се занимавам с митници и т.н.).

колега би ли ударил едно рамо за един слим Армур като твоя, че и аз търся усилено, но нищо. Намерих в един единствен сайт, ам простеме 80,00 лева за ОЕМ флип ковер ми се струват малко мношко....

        
Цитирай
#22

OutCold Колега дай линк на зарядното ,което си си купил. Оригиналното за Г3 ли е ?
Цитирай
#23

Продавам стойка за кола, остана само едничка:

http://olx.bg/lg-g3-stoyka-za-kola-car-s...-i53711774

:cheers:
Цитирай
#24

Предполагам зарядното е нещо такова ?

http://www.amazon.com/TechMatte-Wireless...+for+lg+g3

        
Цитирай
#25

в xtremeguard има много добра оферта за spartan glass,но няма налични протектори :facepalm:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)