Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo s850 мнения , впечатления , проблеми
#26

Харесах много този телефон. Искам да попитам тези които го имам как е камерата му? Хубави ли са снимките. И за проблеми евентуално. Двуомя се между С820, но този натделя заради Сони камерата му. От кой сайт си го взехте. Аз смятам да го поръчам от "Минидиал"
Цитирай
Аксесоари
#27

От минидийл го взех, но им го върнах заради проблем в обхвата и сега водя диспут с тях в пейпал, защото ги мързи да идат да си го вземат от пощенския офис! Иначе не е лошо телефончето, за времето, което го ползвах ми допадна. Камерата не е лоша (сравнявам я с айфон 5). Батерията нормлно се държи, при ползване на моб нет постояно, ден и половина Wink Препоръчвам го, а и сега даже му направиха добра отстъпка.
Цитирай
#28

SAMOSVAL написа:И аз се интересувам от дадения модел но малко ме притесни проблема с обхвата който има при един от вас. Може ли да ми кажете оправи ли се или не и при другия телефон има ли пак такива проблеми? Мерси предварително.
При мен не се оправи и го върнах! Иначе не е лош телефон, бърз е и камерата му е добра! Ако го харесваш си го поръчай няма да съжаляваш!
Цитирай
#29

Дано нещата се развият в твоя полза. Какво ти писаха от Пейпал? Колко плати за разходите за връщането до Китай? Те нямат ли срок в който да ти върнат парите? До какъв срок може да вирнеш телефончето ако нещо стане, както в твоя случай? Ехххх хем ме сърби да си го взема....хем като чета че може и да има проблеми се чудя. Rolleyes Но цената му е добра наистина.
Цитирай
#30

За връщането до Китай с известие за доставка и надпис "приоритет" по въздух ми излезна 29.90 от Пловдив. От пейпал още нищо не са ми писали защото ние само водим диспут в пейпал...т.е това е нещо като официален чат между мен и продавача, за да може ако не се разберем, пейпал да отсъди на база писаници и кой какви доказателства предоставя в този диспут. Та относно дали да поръчаш, те съветвам да си поръчаш, щото няма гаранция дали и от БГ ще ти се падне читав телефон, а пък китайците са по добрите от към след-продажбените услуги, поне според мен деWink можеш да го върнеш ако има проблем винаги, но само до 45 дни можеш да отвориш диспут и да искаш да ти върнат парите. Успех Smile
Цитирай
#31

Само още нещо искам да те питам. Как ти го пуснаха от Минито, като подарък или плеър за 20 долара . Ходи ли на митница?
Цитирай
#32

Не, не мина митница, а направо в пощата и от там в нас Smile бяха писали нещо от сорта на home and garden sample 15$.
Цитирай
#33

Само да спомена ако все още не е станаля ясно. от 1 Септември официално в България ще се продават телефоните на Леново. Вече дори има един оператор (вив....) който в настоящата си брошура вече предлага 2 модела на леново. S850 и S860. За момента още ги нямат по магазините но казаха че ще ги има в началото на следващия месец. Цената беше нещо от сорта на 14 лв на месец с най-малкия им план за 850- модела.
от 1 Септември и Леново Ексклузив Стор се мести в Парадайз Център и също официално ще предлага мобилни телефона в България.

Samsung Galaxy S8 --> Samsung Galaxy S21 FE
Цитирай
#34

SAMOSVAL написа:Само да спомена ако все още не е станаля ясно. от 1 Септември официално в България ще се продават телефоните на Леново. Вече дори има един оператор (вив....) който в настоящата си брошура вече предлага 2 модела на леново. S850 и S860. За момента още ги нямат по магазините но казаха че ще ги има в началото на следващия месец. Цената беше нещо от сорта на 14 лв на месец с най-малкия им план за 850- модела.
от 1 Септември и Леново Ексклузив Стор се мести в Парадайз Център и също официално ще предлага мобилни телефона в България.

Това са им цените във въпросния мобилен оператор;

Lenovo S860, 24 мес. x 13.90 лв./мес. =333.60 лв. Цена в брой, без договор: 519.90 лв.

Lenovo S850, 24 мес. х 15.90 лв./мес. = 381.60 лв. Цена в брой, без договор: 599.90 лв.

Smile

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#35

Не мога да разбера как китаеца го продава с печалба за под 290 лв, а в България 600 лв? И не ми обяснявайте, че плащали много мита, такси и ддс, защото пак не става 600 лв. Ей за това преспочитам да рискувам и да го купя от Китай за 290 от колкото от тези наши оператори! Не анагажирам никой да мисли като мен Wink
Цитирай
#36

т.е. опасенията ми се сбъднаха, освинили са яко цените надценки от по 50% :wall: :capitulation:

П.П. въпреки че като погледна цените в http://www.ibuygou.com/ надценката с мито и ДДС е минимална, нз аз така или иначе скоро трябва да сключвам нов договор, дано и моя оператор се ориентира, пък и честно аз съм се насочил към по-евтини модели от A серията (А850)
Цитирай
#37

Преди да поръчам s850 бях с A850 и мога да ти кажа, че си се насочил към много добър тлефон, препоръчвам на всички! Wink
Цитирай
#38

godji_1 написа:Това са им цените във въпросния мобилен оператор;

Lenovo S860, 24 мес. x 13.90 лв./мес. =333.60 лв. Цена в брой, без договор: 519.90 лв.

Lenovo S850, 24 мес. х 15.90 лв./мес. = 381.60 лв. Цена в брой, без договор: 599.90 лв.

Smile

Само да попитам имаш ли информация за S850 модела дали ще го предлагат само в бял цвят или ще го има и розов какъвто търся евентуално за приятелката ми. Мерси.

Между другото видях каталога сега и пише цена за S850 от 11,90 на месец което прави 285,60 лв. Това вече е по-поносимо.

Иначе без договор цените са убииствени, но ако подпише човек договор са поносими. Същите са цените и да речем в продавалник където продават моделите от китай.

Samsung Galaxy S8 --> Samsung Galaxy S21 FE
Цитирай
#39

Цената на телефона е поносима, но абонаментния план с, който го предлагат на тая цена не е много поносим-55,80 x 24=1339 лв. и това е цена в комбинация с друга услуга, ако не се комбинира 59,80 x 24=1435 лв.

Lenovo Vibe Z K910 --> Xiaomi Mi4 --> Xiaomi Mi Note2



Цитирай
#40

Днес ми пристигна един такъв и успях да си поиграя с него. От кутията си беше с KitKat и рут, има някакъв български. Ромът беше пълен с безполезни приложения, така че си поиграх да го почистя. Телефона няма споменатите по-горе от колегите проблеми с връзката, работи стабилно и лови сигнала добре, но малко по-слабо от Coolpad F1. Вградения високоговорител е доста мощен и с добър честотен диапазон, определено по-добре от Кулпада. Логото на гърбът изпълнява ролята на Notification LED и изглежда много готино. GPS-a ме позиционира за 30-40 сек на терасата със студен старт с интернет връзка. Дисплеят е добър, въпреки че не ме впечатли, но все пак аз го сравнявам Coolpad F1 Smile. Комплектацията е стандартна, но все пак в комплекта има слушалки в цвета на телефона. По мое мнение, телефона е си струва парите и определено ще допадне на дамите.
П.П. Не трийте приложението Secureit, ако ви пречи просто го замразете.
Цитирай
#41

Честито Крейдейки Smile ,случайно да откри начин да контролираш в какъв цвят да ти свети лед надписът отзад на телефона?
Цитирай
#42

Не, съм. Този светеше в бяло (розов телефон)
Цитирай
#43

Тъкмо реших, че съм си харесала телефон, и прочетох за проблеми с обхвата. Sad
Някой по-дълго ползвал телефона може ли да сподели по-актуална информация?
Цитирай
#44

И аз сред собствениците на телефона вече. И на двете карти чертичките за сигнала ми ги дава пълни.
Обаче, не мога да се оправя с контактите. Не мога да редактирам нито един, например да добавя снимка към него.
Опитвах като влезна в самата снимка през камерата, и това не го виждам като опция, само споделяне в мрежите.
Ще съм благодарна за малко помощ!
Цитирай
#45

Аз съм с телефона вече 2 седмици. Бих казал, че съм приятно изненадан от съотношение цена-качество, че и повече. Единственият проблем засега е, че показанието на батерията пада до 35-40% след което сама си вдига показанието за заряд на 80-90% и пак започва да пада. След това стига до 20-30% и пак скача на 60-70%. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, моля да сподели. Според мен е до калибрация на батерията, но не знам как се прави.

LENOVO S850, 4.4.2, S850_ROW_S217_150420
Цитирай
#46

Здравейте,
Имам един въпрос към притежателите на S850. Имам го от две седмици и никъде не откривам настройки на контактите. Защо като въвеждам име на нов контакт ми дава да само 6 букви, няма място за фамилия, няма място за нищо? Тея с по-дълги имена не знам как да ги впиша. А контактите от СИМ-картата ги чете както са си - с име и фамилия...

Не знам дали успях да обясня ясно
Цитирай
#47

Редактиране на контакти и аз още не съм открила. Има Изтриване на текущия контакт и Споделяне на текущия контакт. Rolleyes
Иначе, когато създавам нов контакт, въвеждайки име на съществуващ такъв ми предлага да ги обедини. Тогава мога да добавя снимка (която пък не излиза при повикването) Rolleyes
Мишо93, мен ме пуска да изписвам доста по-дълги имена от 6 символа.
Цитирай
#48

За да излезе снимката на контакта при входящо повикване номера в указателя трябва да е във формат +359 ХХХХХХХХХ. Какви полета при редакция на абоната ще се показват зависи от това къде се съхраняват: SIM, телефон, google account и т.н.
Цитирай
#49

Редактиране и поставяне на снимка.
1.Отваряш контакти.
2.Отваряш съответния контакт (изписан номер).
3.В отвореният прозорец - горе в дяспо (под часовника) се появява иконка за редакция (моливче).
4.Отваряш нов прозорец (чукваш леко в/у иконката Confusedtupid: Smile)
5.В ляво от правоъгълничето, където е написано името, има место за снимка.(сива иконка)
6.Чукваш в/у нея и се отваря допълнителен прозорец, който предлага три опции - камера, картина или символични аватарчета.
7.Избираш картина и с програмата снимки или галерия, влизаш в папката (местата където се съхраняват снимките на тел.).
8.Избираш най-готината снимка на човека притежаващ този номер и след като я центрираш в рамката, даваш "готово"(горе в ляво е "лебедчето").
9.В следващият прозорец чукваш "запази" и ... готово, имаш снимка в тел.указател за съответния номер. :proud:
Цитирай
#50

Здравейте,

Имам един проблем с телефона. След като го заредя показанието на батерията започва да спада нормално, когато стигне например 60% изведнъж пак скача на 90% и започва да спада наново. За един цикъл ми е правил дори по 3-4 скока. Лошото, е че когато стигне 25% за 5 минути става на 0 и телефона се гаси.

Някой имал ли е такъв проблем и как го е решил?

LENOVO S850, 4.4.2, S850_ROW_S217_150420
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)